Aký obsah tvoriť na platforme OnlyFans (2.pokračovanie)

Zdieľať článok

V predchádzajúcom článku sme vám priniesli niekoľko tipov a trikov, ktoré vám pomôžu získať nových fanúšikov na platforme OnlyFans a zároveň udržia pozornosť tých starších a stálych. Keďže spôsobov je veľa, prinášame vám pokračovanie. Tieto triky pozdvihnú váš OnlyFans účet na vyššiu úroveň.

Komunikácia

Základom dobrého vzťahu so svojimi fanúšikmi je komunikácia. Práve vďaka nej našli na platforme OnlyFans všetci známi tvorcovia obsahu svoje miesto a vybudovali si určitú komunitu. Vďaka komunikácií so svojimi fanúšikmi ste tiež o krok vpred na získanie nových nápadov, ktoré budú vašu tvorbu posúvať vpred. Zistíte tak, aký obsah by radi videli vaši sledujúci. Ako na to? Postup je úplne jednoduchý. Stačí, ak si na vašom profile zriadite „okienko“, kde sa vás budú môcť fanúšikovia opýtať rôzne otázky o vašom živote či kariére. Môžete tu tiež diskutovať o vašich obľúbených filmoch, seriáloch či knihách a vzájomne sa tak so svojimi fanúšikmi spoznávať.

Učte svojich fanúšikov

Keďže sme kvôli vplyvu koronavírusu uviazli na dlhší čas doma, je to skvelý spôsob, ako s fanúšikmi zdieľať vaše obľúbené domáce činnosti a koníčky, ktorým sa venujete. Tým ich naučíte nové spôsoby, ktorými môžu tráviť svoj voľný čas. Takouto formou môžete svojich fanúšikov naučiť ako štrikovať, hrať na flautu či dokonca ako sa majú správne nalíčiť. Práve ukážky a návody vami vykonávaných činností budú skvelým spôsobom, pomocou ktorého budete vzdelávať svojich fanúšikov. To všetko môžete robiť verejne – prostredníctvom príspevkov, ktoré uvidia všetci vaši sledujúci. Môžete to tiež robiť individuálne s fanúšikmi, ktorých bude daná téma zaujímať.

Buďte sami sebou

Platforma OnlyFans dáva tvorcom aj fanúšikom možnosť spoznať sa prostredníctvom uverejňovaných fotografií a videí. Nie je však tajomstvom, že fanúšikovia túžia po autenticite. Ak sa tvorca prezentuje na sociálnych sieťach taký aký je, verte či nie, na sledujúcich to urobí dojem. Veľkým plusom je komunikácia s fanúšikmi prostredníctvom osobných správ, pretože ak si začnete písať s fanúšikmi na kamarátskej úrovni, začnú vás ako kamaráta aj vnímať. Ak volíte cestu hovorovej komunikácie môžete využiť posielanie hlasových správ.

Ak nechcete premeškať posledný článok zameraný na to, aký obsah na platforme OnlyFans tvoriť, nezabudnite nás sledovať aj naďalej.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »