Čo je Onlyfans

Moderný spôsob ako byť odmenený fanúšikmi za vašu snahu

OnlyFans je platforma, na ktorú je možné pridávať fotky, statusy, poprípade videá a tým vytvárať obsah podobne ako na Instagrame s tým, že Váš učet si viete jednoducho uzamknút a nastaviť tam platené mesačné členstvo vo výške od 4.99 – 49.99$

Ide teda o platenú službu predplatného obsahu, ktorá Vám umožňuje budovať vzťahy a poskytovať exkluzívny obsah svojim predplatiteľom – „fanúšikom“.

Na platforme Onlyfans nie je cenzúra, čiže si nemusíte obmedzovať svoj štýl, ktorým sa chcete prezentovať.

Zarábanie cez Onlyfans je vhodné pre ľudí, ktorí majú radi pozornosť, radi sa fotia a nechcú strácať čas nezmyselným pridávaním fotiek na sociálne siete, z ktorých okrem like-ov a komentárov nemajú vôbec nič a chceli by si tým skôr zarobiť peniaze a robiť niečo efektívne.

Vaše zárobky sa neodvíjajú len na základe mesačného členstva, ale je tu možnosť nastavenia ceny aj na jednotlivé fotografie, videá alebo aj na samostatné písané správy a váš odberateľ Vám takisto môže zaslať ,,tip“ – díško, len tak na základe jeho uváženia a spokojnosti s tým, ako s ním komunikujete.

Chcem sa stať modelkou

Ak sa chcete stať modelkou a začať spolupracovať s našou agentúrou, na úvod je potrebné, aby ste nám zaslali vaše kontaktné údaje spolu s dvoma vašími fotkami. Naši agenti vás následne budú kontaktovať s ďalšími krokmi, ktoré spoločne vykonáme. Na súkromí každej našej modelky nám záleží. Preto všetky informácie, ktoré nám odošlete ostanú v bezpečí a nie sú zdieľané so žiadnymi tretími stranami.

Translate »