FAQ

Často kladené otázky

Nie. Prevažne ide o amatérske klasické fotky, ktoré dokážete odfotiť aj sami doma, ale je dobré, ak máte aj profesionálne fot

Na platforme Onlyfans môžete vidieť niekoľko účtov, kde ľudia pridávajú obsah, ktorý majú aj na iných sociálnych sieťach, kde je cenzúra, čiže na ktorých nie je erotika, ale títo ľudia vedia zaujať a udržať svojich „fanúšikov“ tým, ako s nimi komunikujú, čiže svojou osobnosťou a tým, ako vedia zaujať.

ky, ktoré sa použijú hlavne na reklamu. V prípade, ak nemáte profesionálne fotky, tak naša agentúra Vám tieto fotky zadarmo urobí a to kedykoľvek podľa potreby, nakoľko máme našich fotografov a ateliér v Bratislave.

Túto otázku by mala posudzovať naša agentúra a z osobnej skúsenosti vieme, že na Onlyfanse vie preraziť takmer ktokoľvek, kto má pre túto prácu „drive“, nechá si poradiť a vie zaujať aj niečím iným než len výzorom.

Naša agentúra Vám zaručuje, že týchto odberateľov nájde a budú to ľudia, ktorým sa bude páčiť vaša tvorba a hlavne čo robíte, ako to robíte a budú Vás v tom podporovať. Taktiež na Onlyfans môžete mat iný obsah, zaujímavejší a venovať svojim fanúšikom väčšiu pozornosť, ktorá je v tomto prípade na nezaplatenie. Vaši odberatelia budú chcieť mat s Vami bližší kontakt a tu ho aj dostanú, na rozdiel od iných sociálnych sieti, kde sa ich správy stratia alebo sú odignorované.

Túto otázku by mala posudzovať naša agentúra a z osobnej skúsenosti vieme, že na Onlyfanse vie preraziť takmer ktokoľvek, kto má pre túto prácu „drive“, nechá si poradiť a vie zaujať aj niečím iným než len výzorom.

Túto otázku vyrieši za Vás naša agentúra, pretože sami nebudete schopný nájsť dostatok odberateľov bežným spôsobom, nakoľko na trhu je priveľká konkurencia a bez kvalitného marketingu by Vám to išlo veľmi pomaly a neskôr začalo stagnovať.

Táto aktivita je na Vás, no naša agentúra Vám poradí ako komunikovať s vašimi fanúšikmi, aký obsah pridávať a poskytneme Vám kompletný know-how spravovania Vášho účtu. Na platforme Onlyfans je možnosť streamovania videa, čiže môžete ísť „online“ a prihovoriť sa vašim fanúšikom, čo je veľká výhoda, pokiaľ máte veľa fanúšikov a nie je možné každému z nich odpisovať. Čiže tak isto, ako dokážete streamovať na iných sociálnych sieťach, viete aj tu a kreativite sa medze nekladú, takže to čo robíte na streame je čisto len na vás.

V tomto prípade je možné využiť blokovanie IP adries krajín z ktorých si neprajete, aby Váš účet mohli ľudia vyhľadať.

Ideálne je aspoň jedna nová fotografia denne. Fotografia môže byť klasická „selfie“ alebo profesionálna (pokiaľ ste mali niekedy takéto fotenie). Naša agentúra Vám presne poradí, aké fotografie, videá a príspevky pridávať podľa presnej a detailnej analýzy.

Odberatelia môžu byť z celého sveta, ale naša agentúra sa bude zameriavať hlavne na americký trh, čiže skôr z týchto krajín a taktiež aj z iných kútov sveta. Otázne bude, ktoré krajiny budete mať blokované a na ktoré sa zacieli reklama.

Otázku ohľadne odmeny s Vami radi preberieme telefonicky po vyplnení formuláru. Ozve sa Vám naša asistentka, ktorá Vám podrobne vysvetlí akú percentuálnu odmenu si berieme a na základe čoho bola stanovená. Musíte brať na vedomie, že pri spolupráci hradíme marketing my a taktisto sa o Váš účet stará niekoľko zamestnancov tak aby bola na ňom pokrytá aktivita 24 hodín denne, čiže výška odmeny je adekvátna servisu, ktorý ponúkame.

Samozrejme, aj v tomto prípade je taká možnosť a môžete využiť náš „refferal link“ onlyfans.com/?ref=8572487. V prípade, ak sa v budúcnosti rozhodnete predsa len spolupracovať s našou agentúrou a budete registrovaný pod našim „refferal linkom“, vieme sa potom dohodnúť na výhodnejšej spolupráci. Ak si účet založíte sami a budete registrovaný pod našim „refferal linkom“, znamená to pre Vás to isté, ako keď sa registrujete aj bez neho, t.j. nebudete ukrátený o zárobky.

Každým, kto sa zaregistruje pod naším „refferal linkom“ a pošle nám screenshot s jeho prihlasovacím menom získava náš najnovší E-BOOK „11 tipov ako robezhnuť Onlyfans“!

Chcem sa stať modelkou

Ak sa chcete stať modelkou a začať spolupracovať s našou agentúrou, na úvod je potrebné, aby ste nám zaslali vaše kontaktné údaje spolu s dvoma vašími fotkami. Naši agenti vás následne budú kontaktovať s ďalšími krokmi, ktoré spoločne vykonáme. Na súkromí každej našej modelky nám záleží. Preto všetky informácie, ktoré nám odošlete ostanú v bezpečí a nie sú zdieľané so žiadnymi tretími stranami.

Translate »