Chcete zažiť dokonalé jarné rande? Inšpirujte sa!

Zdieľať článok

Jar – čas, keď znova cítime teplé dni, ale aj lásku, ktorá je vo vzduchu, nám už oficiálne zaklopala na dvere. Ani v tomto ročnom období nie je núdza o romantiku. Ako ju však dosiahnuť? Vhodné rande je tá správna cesta, avšak, na nudný večer pri filme zabudnite. V tomto článku sa s vami podelíme o tipy na dokonalé jarné rande, ktoré bude plné zábavy a zároveň nevyžmýka vašu peňaženku.

Oddych na lodi

Ak sa nachádzate v blízkosti akéhokoľvek jazera alebo vodnej plochy, pekná plavba po vode v príjemnej mikine a teplákoch je vždy namieste. Ale ak to nie je možné, pretože loď nevlastníte, urobte krátky prieskum vo svojom okolí, aby ste zistili, či je možné prenajať si radovú loď pre dvoch. Nič nie je romantickejšie, ako si užiť vodu na lodi a prejsť okolo niekoľkých kačíc. Navyše, veslovanie je vlastne tvrdá práca, takže pridaná tímová práca je plus.

Výlet

Jedna z obľúbených aktivít viacerých ľudí na jar je vyraziť na krátky a nenáročný výlet. Ešte lepšie je zažiť dlhú a nespútanú jazdu autom. Len veľmi málo iných vecí je tak oslobodzujúcich, ako dať dole všetky okná, odpáliť na maximum svoje obľúbené piesne a užívať si malebné výhľady na jarnú prírodu. 

Návšteva múzea

To, že je skvelé počasie, neznamená, že musíte tráviť všetok čas vonku. Pre všetkých, ktorí trpia alergiami, presuňte romantiku do svojho obľúbeného múzea. Zamyslite sa nad umením, premýšľajte o hlbokých myšlienkach a, samozrejme, získajte dokonalý Insta obrázok na neskôr.

Prechádzka po parku

Pamätáte si, aká zábava bola len hojdanie na ihrisku? No, kto hovorí, že sa toho musíte vzdať? Neexistuje predsa lepší spôsob, ako sa s partnerom takto vnútorne spojiť a prebudiť v sebe vaše hravé „ja“. 

„Skutočné“ pripojenie cez Spotify

Nie ste pripravený na rande v reálnom živote? Pomocou novej funkcie Skupinových relácií Spotify zdieľajte svoje obľúbené skladby v zozname skladieb alebo si navzájom posielajte textové výzvy ako „Zahrajte si pieseň, ktorá vám pripomína vysokú školu“ alebo  „Zahrajte pieseň, ktorá bude mať vždy špeciálne miesto vo vašom srdci“. Je to najjednoduchší a najlepší spôsob, ako niekoho spoznať bez toho, aby ste ho formálne spoznali. 

Zábavný trend z TikTok videí

Nastúpte do auta a zahrajte si na rande kameň, papier, nožnice. Víťaz si môže vybrať nápoj, ktorý obaja dostanete. Choďte na uvedené miesto na pitie. Potom znova hrajte kameň, papier, nožnice. Víťaz si vyberie predjedlo. Odvezte sa na uvedené miesto a získajte predjedlo. Znie to zábavne, však?

Spoznávanie botanickej záhrady

Jar je najlepší čas na pobyt vonku. Vydajte sa na prechádzku po najbližšej botanickej záhrade, pretože je to nielen lacné – alebo ešte lepšie, zadarmo – ale aj preto, že kvety tvoria pozadie na fotke pre pár.

Spoločný piknik

Jedlo je cesta k srdcu každého človeka. Je to len veda. Keď to skombinujete s pobytom vonku na chladnom, sviežom jarnom vzduchu, váš vzťah doslova nemôže nekvitnúť. Vyskúšajte niektorý z ľahkých, ale zároveň prenosných jarných receptov, keď sa vydáte von. A, samozrejme, nezabudnite fľašu dobrého vína.

Jazda na bicykli

Je jasné, že správnym ťahom je byť vonku. Stretnite sa na rande a na bicykli po meste, v ktorom žijete, a uistite sa, že narazíte na všetky miesta, ktoré máte radi, a na všetky, ktoré chcete vidieť. Najazdíte niekoľko aktívnych kilometrov a zároveň pomôžete životnému prostrediu.

Pomoc útulku

Chcete psa, ale nemôžete si ho dovoliť vo svojom malom dome? Navštívte svoju miestnu psiu libru alebo útulok a venujte si niekoľko hodín verejnoprospešných prác v spoločnosti zvieratiek. 

Zaujal vás niektorý z našich tipov? Nezabudnite ho vyskúšať a presvedčiť sa na vlastnej koži, že dokonalé rande nemusí byť vždy len o pozeraní filmu či o návšteve drahej reštaurácie. 

Source: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/a30703418/spring-dates/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »