Erotická hypnóza: zážitok, ktorý vám pomôže dosiahnuť lepší orgazmus

Zdieľať článok

Ak si tento článok čítate, je možné, že už ste o erotickej hypnóze počuli alebo vás len láka neznámo a chcete sa dozvedieť viac. Čo si predstavíte, keď sa povie hypnóza? Pohltí vás pocit strachu, hrôzy alebo zdesenia? V skutočnosti však môže byť hypnóza mimoriadne prospešná. Dokáže vás zbaviť strachu, odstrániť zlé návyky, zmierniť úzkosť a dokonca vám pomôže mať neuveriteľný sex. V skutočnosti môže byť erotická hypnóza kľúčom k odomknutiu úplne inej, lepšej časti vášho sexuálneho života.

Skutočne erotická hypnóza zaberá?

Pravdepodobne budete chcieť vedieť, či je erotická hypnóza skutočne vecou, ktorá funguje a môže zlepšiť váš život. Jednoducho povedané, áno. Ale háčik je v tom, že sa musíte tomuto zážitku otvoriť, inak to nebude fungovať.

V podstate, ak veríte, že normálna hypnóza je skutočná a môže byť použitá na to, aby ste niekomu pomohli spomenúť si na spomienku, ktorú si v mysli zamkli, alebo mu pomôže prekonať traumu, môžete veriť, že sa dá použiť aj na dosiahnutie lepšieho orgazmu.

Rovnakým spôsobom, akým by ste mohli vyhľadať profesionálneho odborníka na duševné zdravie, aby sa vyrovnal s úzkosťou, depresiou a inými duševnými chorobami, môžete nájsť odborníka, s ktorým prežijete skvelú sexuálnu hypnózu, ktorej výsledky budú okamžite viditeľné.

Ako erotická hypnóza funguje?

Hypnóza nie je taká, ako ju vidíte vo filmoch. Jeden z odborníkov na hypnózu vysvetľuje, že erotická hypnóza, podobne ako normálna hypnóza, pozostáva z toho, že vás terapeut vedie do stavu úplnej relaxácie, keď sa naučíte, ako správne pracovať s dychom. Odborník sa s vami potom jemne začne rozprávať spôsobom, ktorý rozplynie všetky vaše starosti.

Akonáhle ste v tomto stave relaxácie, vaše zábrany – známe ako vaše sebauvedomenie, čo spôsobuje, že sme plachí a ostražití – sa znížia. Pretože je vaša ostražitosť nízka, môžete si užívať a zažívať veci,  ktorým ste sa vždy bránili, či už úmyselne alebo neúmyselne, pretože ste sa pri normálnom vedomí cítili zahanbení alebo v rozpakoch.

Technicky, odborník, ktorý hypnotizuje, vám prehovorí scenár, ktorý môžete bezvýhradne prijať. Napríklad, keď sa dohodnete na bezpečných slovách a hraniciach, erotický hypnotizér, ktorý vám pomáha pracovať na zvýšení vášho libida alebo dosiahnutí orgazmu, vás môže dostať do tranzu, vďaka ktorému sa budete cítiť viac vzrušene. Je však potrebné dodať, že váš erotický hypnotizér sa vás ani nedotkne – všetko je len na vás.

Na druhej strane, ak túžite po zábavnejšej hre s profesionálnym erotickým hypnotizérom, možno si budete myslieť, že ste niekto, koho životným cieľom je mať čo najviac sexu. V dôsledku toho sa môžete ocitnúť pri iniciovaní erotických rozhovorov, do ktorých ste sa predtým nedokázali prinútiť. Ak vás partner hypnotizuje a predtým ste súhlasili s tým, že počas tranzu môžete mať sex, môžete počas hypnózy zažiť úžasné pocity. Avšak ten, kto robí vašu hypnózu, by si mal vždy dávať pozor na akékoľvek sexuálne traumy, ktoré môžete mať v bežných životných situáciách, keď nie ste zhypnotizovaný.

Ak používate erotickú hypnózu na prekonanie predchádzajúcej sexuálnej traumy, veci budú trochu iné. Kým ste zhypnotizovaní, profesionál vás môže vziať späť do momentov, ktoré viedli k traume, alebo vám môže pomôcť znovu sa k nej vrátiť, pričom vám poskytne fyzický pocit pohodlia a bezpečia. Ak to bola spomienka, ktorú ste potlačili, ale máte podozrenie, že sa stala, tranz vám ju môže pomôcť odomknúť. Po opätovnom navštívení budete s odborníkom pracovať na problémoch v reálnom čase a budete sa môcť naučiť rôzne mechanizmy zvládania, aby ste sa nakoniec mohli posunúť vpred.

Ako začať s erotickou hypnózou?

Najprv si nájdite čas na premýšľanie o tom, aké sú vaše sexuálne ciele a prečo chcete vyskúšať erotickú hypnózu. Ak chcete preskúmať sexuálne túžby, mali by ste hľadať sexuálneho hypnotizéra, ale ak potrebujete pomoc pri prekonaní sexuálnej dysfunkcie alebo sexuálnej traumy, môže vám pomôcť nesexuálny, normálny hypnotizér. Najmä si však musíte nájsť hypnotizéra, ktorému plne dôverujete. Musíte sa v jeho rukách cítiť pohodlne a veriť, že vás vo vašom stave otvorenej mysle nezneužije.

Komunita erotickej hypnózy nie je super verejná, takže môže byť náročné nájsť odborníka, ktorému dôverujete a budete sa s ním cítiť dobre. Ale ako vysvetľuje človek s touto praxou, rovnako ako u každého iného odborníka na duševné zdravie by ste sa mali uistiť, že sú kvalifikovaní a majú správne poverenia, vrátane referencií, predchádzajúcich klientov, certifikácie alebo licencie.

Ak sa rozhodnete podstúpiť sexuálnu hypnózu, majte na pamäti, že súhlas a vymedzenie hraníc je nevyhnutnosťou, bez ktorej nemôžete robiť pokroky.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať naďalej.

Source: https://www.cosmopolitan.com/sexopedia/a36716772/erotic-hypnosis/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »