Pozrite si zoznam 15 najlepšie zarábajúcich umelcov na OnlyFans roku 2021

Zdieľať článok

Od svojho vzniku v roku 2016 platforma OnlyFans neustále rastie a je stále populárnejšia. Od príchodu pandémie v roku 2020 však popularita stránky začala prudko rásť a s tým aj príležitosť pre umelcov zarobiť si peniaze. Najlepšie zarábajúce osoby na platforme sú tie, ktoré už pred svojím členstvom boli populárne. To znamená, že si na web priniesli aj svoju rozsiahlu fanúšikovskú základňu. Poďme sa teda pozrieť na najlepšie zarábajúcich umelcov roku 2021.

 1. Blac Chyna

Blac Chyna – modelka a hviezda reality show The Real Blac Chyna sa dostala do zoznamu najlepšie zarábajúcich umelcov, čiastočne aj kvôli nastaveniu vysokého predplatného na svojom začiatku. V súčasnosti si však môžete jej účet predplatiť za rozumných 19,99 dolárov mesačne. Uverejňuje rôzne typy obsahu vrátane fotografií a videí so sexuálnym podtónom. Momentálne nemá dokopy ani 150 príspevkov, avšak predplatením získate prístup ku všetkým z nich.

 • Bella Thorne

Medzi najlepšie zarábajúce osoby sa dostala aj Bella Thorne, o ktorej ste si na našom webe už mohli prečítať. Bella počas prvého dňa na platforme zarobila 1 milión dolárov a do konca týždňa táto suma stúpla na 2 milióny. Svojou registráciou vytvorila Thorne na platforme rozruch, najmä medzi sexuálnymi pracovníčkami. Fanúšikom totiž predávala fotografie hodnotené ako akty, aj keď mala na sebe spodné prádlo. OnlyFans v tom čase vytvorilo reguláciu súm, ktoré umelci mohli od fanúšikov pýtať. V súčasnosti môžete získať prístup k účtu Belly Thorne za 9,99 dolárov mesačne.

 • Cardi B

Cardi B sa do tohto rebríčku dostala tiež, a to aj napriek tomu, že má na svojom účte len niekoľko príspevkov. Príspevky pravidelne zdieľa na iných sociálnych sieťach, avšak ako sama tvrdí, OnlyFans si vyhradzuje pre „zákulisie“ a intímnejší obsah. Účet Cardi B si môžete predplatiť za 4,99 dolárov mesačne.

 • Tyga

Tyga, ktorého predplatné je vo výške 20 dolárov mesačne, sa môže popýšiť rozmanitým obsahom svojho účtu. Tyga je raper a jeho obsah tvorí z veľkej časti „zákulisie“ najnovších skladieb a exkluzívnych videí. Nájdete tam však aj sexi fotografie.

 • Mia Khalifa

Mia Khalifa je mediálna osobnosť a bývalá veľmi úspešná porno herečka. Jej exkluzívny obsah získate za 11,99 dolárov mesačne a podľa medializovaných informácií patrí do zoznamu najlepšie zarábajúcich osôb.

 •  Erica Mena & Safaree Samuels

Erica Mena je televízna osobnosť známa predovšetkým svojím účinkovaním v Love & Hip Hop: New York. Svoj obsah predáva za 35 dolárov mesačne a na propagáciu svojho OF účtu využíva predovšetkým Instagram, kde má 5,3 milióna sledovateľov. Je vydatá za iného tvorcu OnlyFans – Safaree Samuels, ktorý rovnako ako ona patrí k najlepšie zarábajúcim tvorcom.

 • Pia Mia

Pia Mia je speváčka a herečka a v súčasnosti tiež patrí do rebríčka najlepšie zarábajúcich umelcov Only Fans. Výšku predplatného stanovila na 10 dolárov mesačne. 

 • Megan Barton Hanson

Ďalšou v zozname je Megan Barton Hanson známa z reality show Love Island. Do tohto zoznamu sa dostala aj vďaka sexy obsahu, ktorý na svojom účte zverejňuje. K tomu sa môžete dostať za 24,99 dolárov mesačne.

 • Jem Wolfie

Jem Wolfie známa aj ako fitness influencerka sa v minulosti venovala predovšetkým Instagramu, kde zhromaždila viac ako 2,6 milióna sledovateľov. Ocitla sa však niekoľkokrát v rozpore s pravidlami, vďaka čomu bol jej účet na Instagrame deaktivovaný. Ešte predtým sa jej ale podarilo presunúť časť tejto fanúšikovskej základne na OnlyFans. Jej presný mesačný príjem nepoznáme, avšak v jednom okamihu odhalila, že OnlyFans jej vynáša až 30-tisíc dolárov mesačne, vďaka čomu ju medzi najlepších tvorcov môžeme zaradiť. Exkluzívny obsah Jem Wolfie si môžete pozrieť za 5 dolárov mesačne.

 1. Aaron Carter

Aaron Carter je rapper a hudobný producent, ktorý je známy aj z niekoľkých televíznych šou. Na začiatku pandémie sa stal jedným z najpopulárnejších tvorcov mužského obsahu na serveri OnlyFans. Jeho účet obsahuje predovšetkým obsah pre dospelých, ako nahé fotografie či fotografie, kde všetko necháva na fantáziu fanúšikov. Carter za jednu nahú fotografiu pýta až 100 dolárov mesačne.

 1. Belle Delphine

Belle Delphine si na Instagrame a YouTube, kde zverejňovala predovšetkým svojrázny obsah v sexi kostýmoch, vytvorila veľkú základňu sledovateľov. K platforme OnlyFans sa pridala v júni 2020, kde začala uverejňovať hardcore videá a fotografie. Na OnlyFans zarába približne jeden milión dolárov a ako predplatné si účtuje sumu 35 dolárov mesačne.

 1. Nick Avocado

Nick Avocado si vybudoval svoju fanúšikovskú základňu na Youtube príspevkami o problémoch spojených s extrémnym stravovaním. Na webe OnlyFans je to však o niečom inom. Zdieľa tam sugestívne fotografie a videá, ktoré majú ďaleko od obsahu, ktorý zverejňoval na YouTube. No aj napriek tomu aký jeho obsah na YouTube je, si stále zachováva zvláštny zmysel pre humor, ktorý prejavil už predtým na YouTube. Jeho obsah si môžete kúpiť za 14,99 dolárov mesačne.

 1. Kanri

Kanri je ďalšou umelkyňou, ktorej obsah je zameraný na cosplay a anime. Ak vás zaujíma táto tematika, avšak bez nahoty, Kanri si účtuje ako predplatné 10 dolárov mesačne.

 1. Casanova

Náš zoznam uzatvára raper Casanova, ktorého obsah si môžete predplatiť za 25 dolárov mesačne.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »