Storytime: Nezabudnuteľný sex na dovolenke

Zdieľať článok

Zažiť sex na dovolenke s niekým, koho ste nikdy predtým nevideli, môže byť nielen zábavné, ale aj nesmierne vzrušujúce. A o to viac, keď vás doma čaká manžel, ktorý o ničom nevie. Nevera je zlá vec, ale platí to tak aj v prípade, že vzťah, v ktorom sa aktuálne nachádzate, sa už nedá nijako zachrániť? Aj o tom je dnešný Storytime plný romantiky, vzrušujúcich momentov a nespútaného sexu.

Po dvoch rokoch, keď som bola nesmierne pod tlakom kvôli koronavírusu, ktorý trýznil naše životy, som sa konečne rozhodla, že si dám od všetkého pauzu – od práce, od detí, od manžela. S manželom nám to začalo vo vzťahu škrípať, bolo to akoby sme sa navzájom jeden druhému vzďaľovali. Ani sex už nebol to, čo kedysi. Nevedela som, ako to zachrániť a snaha zlepšiť túto situáciu bola iniciovaná len odo mňa. Nebavilo ma to. Aj to bol jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla absolvovať týždennú dovolenku v Turecku, sama, bez rodiny. Potrebovala som zresetovať myseľ a tiež si oddýchnuť od každodenných povinností. Let bol príjemný a rýchly. Po príchode do hotela a ubytovaní sa som hneď vyrazila na blízku pláž, ktorú bolo vidieť z okna môjho kráľovského apartmánu. Pláž bola plná ľudí, cudzincov. Ľahla som si a začala relaxovať. Takto som prežila nasledujúce dni – preležala som celý deň na pláži s drinkom v ruke a užívala si turecké slnečné lúče. 

Posledné dni však boli iné. Na pláži som spoznala muža, s ktorým som strávila posledné dni dovolenky. Volal sa Emir. Bol veľmi príťažlivý, milý a šarmantný. Bolo nám spolu príjemne a spoločne sme sa dokázali rozprávať celé hodiny. Naše spoločné rozhovory boli hlboké a plné emócií. Bol to jeden z majiteľov hotela, v ktorom som bola ubytovaná. Veľmi ma to prekvapilo, ale na jeho ruke som si nevšimla žiaden prsteň, ktorý by hovoril o tom, že niekoho má alebo to len nechcel dať najavo, ako ja, ktorá som si svoju obrúčku schovávala v izbovom trezore, aby ho nik nevidel. Nechcela som, aby si ľudia boli vedomí toho, že nie som slobodná, ako som sa prezentovala. Posledná noc, ktorú som v Turecku strávila, bude pre mňa do konca môjho života nezabudnuteľná. Emir a ja sme sa ako obvykle rozprávali na pláži. Popri konverzácii sme popíjali víno a z plných pľúc sme sa smiali. Niečo krátko po polnoci som zahlásila, že by bolo načase vrátiť sa do izby a pripraviť sa na odchod z krajiny. Emir sa ponúkol, že ma odprevadí k izbe, nenamietala som. Keď som odomkla dvere izby a vošla dnu, Emir vošiel za mnou. Bolo to presne to, čo som chcela, aby sa stalo. 

Vrhol sa na mňa ako zviera a začal ma vášnivo bozkávať. Chcela som viac, a preto som mu opätovala každý krok, ktorý urobil. Pritlačil ma k stene a pomaly ma vyzliekal. Ani som sa nenazdala a priliehavé saténové šaty ležali na podlahe vedľa našich bosých nôh. Všimla som si jeho prekvapený pohľad – pod šatami som totiž nemala žiadnu spodnú bielizeň, ani podprsenku, ani nohavičky. Ja som medzitým rozviazala kravatu z jeho krku a pohodila ju blízko šiat. Dlhé nechty na mojich rukách mi nedovolili, aby som sa s rozopínaním košele zabavila, a preto som ju bez menšieho zaváhania jednoducho roztrhla. Vzal ma do náručia, hodil na posteľ… zrejme si viete predstaviť čo nasledovalo ďalej… nie, sledovanie tureckých telenoviel to nebolo. Po skvelom sexe sme ostali obaja ležať nahí v posteli. Bolo to presne to, čo som nikdy nezažila, keďže môj muž po každom sexe rovno zaspí, zatiaľ čo Emir mi dal pusu každú chvíľu a pevne ma držal v náručí. Ráno po tom mi pomohol s balením a následne ma odviezol na letisko. Sľúbili sme si, že takto to budeme opakovať každý rok a tento sľub plníme už 5 rokov. 

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »