Storytime: Vzrušujúci sex s učiteľom

Zdieľať článok

Takmer každý by ho chcel zažiť – skvelý a nezabudnuteľný sex s partnerom, milencom alebo dokonca s učiteľom. Možno sa to nemusí stať len v prípade, keď si chcete opraviť zlú známku z predmetu, ale aj v prípade, že voči vášmu učiteľovi chováte náklonnosť a vzájomnú príťažlivosť. Presne o tom je dnešný Storytime.

Študentkou vysokej školy som už tri roky. Nikdy som veľmi nestála o pozornosť ostatných spolužiakov a ani vyučujúcich. Všetko sa to zmenilo minulý rok, keď nám zmenili učiteľa marketingu. Zo starého a prísneho učiteľa sa stal pohľadný a milý mladý muž. Nemohla som z neho odtrhnúť zrak. Bol vysoký, tmavšej pleti, s výraznými črtami tváre a veľkými hnedými očami. Hneď som si všimla, že na ruke nemá žiaden prsteň. Hurá! Tento chlap čaká na mňa. Takto to bolo celý nasledujúci školský rok. Sedela som na jeho prednáškach a okrem písania si poznámok, som svoju pozornosť venovala aj jemu. A on? Zrejme si moju pozornosť plne užíval a občas sa zdalo, že mi ju opätoval. 

Miluje túry a keďže ja ich milujem tiež, v rámci školských výletov sme ich spolu absolvovali množstvo. Tu sa naša formálna konverzácia začala meniť na tú kamarátsku. Pridal si ma na Facebooku. Spočiatku sme si nepísali, nemali sme na to dôvod. Ako sa však semester chýlil ku koncu a mne ostávala posledná skúška práve s ním, rozhodla som sa, že mu napíšem. Ohľadom predmetu som mala v hlave stále plno nejasností, a preto mi prišlo na mieste stretnúť sa s ním a prekonzultovať témy, ktorým nerozumiem. Na moju správu reagoval pomerne rýchlo a mojej požiadavke o konzultácii hneď vyhovel. Stretli sme sa nasledujúci deň, zhodou okolností práve v jeho kabinete. Bol tam sám, takže nehrozilo, že nás bude niekto rušiť.

Celú noc som poriadne nemohla zaspať. Hlavou mi vírilo: „Zajtra idem na doučovanie k môjmu obľúbenému učiteľovi.“Skutočne to bol môj obľúbený učiteľ. Práve to ma znepokojovalo, nechcela som pokaziť dobrý vzťah, ktorý medzi nami bol. Zatriasla som hlavou, nech už na to viac nemyslím. 

Postavila som sa a ustlala si posteľ. Moje kroky následne smerovali do kúpeľne, kde som si umyla tvár a zuby. Avšak potom na mňa čakala veľmi dôležitá úloha – výber správneho oblečenia. Nemohla som staviť len na rifle a tričko ako zvyčajne. Dnes som chcela vyzerať inak, špeciálne. Keďže je jeseň a teplé počasie už nie je také teplé, zvolila som niečo, v čom budem vyzerať sexy a zároveň nezamrznem – dala som si na seba obtiahnuté čierne šaty a čižmy nad kolená. Počas jazdy do školy som neprestávala myslieť na nič iné, ako na to, že ho konečne uvidím. 

Vystúpila som z auta a zamierila k budove univerzity. Stál tam, pred školou a s cigaretou v ústach. Všimol si ma a pousmial sa. „Dobrý deň, pán Bukovský,“ povedala som a zatriasla mu rukou na privítanie. Cigaretu zahasil a spoločne sme vkročili do vnútra budovy. Z vrátnice si vyzdvihol kľúče od svojho kabinetu. Pomalým krokom sme kráčali smerom k jeho kabinetu, keď mi zrazu povedal: „Dnes vyzeráš skvelo, inak ako obvykle.“ Moje srdce začalo biť tak rýchlo. Nohy sa mi začali triasť a ja som nedokázala povedať nič iné, len obyčajné ďakujem. Odomykal dvere a celý čas sa na mňa díval upreným pohľadom. Vošli sme dnu. Dala som si dole kabát a usadila sa na nepohodlné kreslo, ktoré mohlo mať tak sto rokov. 

Keď som sa rozhodla, že konečne vyberiem z tašky učebnicu marketingu, prišiel ku mne, pravou rukou mi chytil bradu a hlavu dvihol hore. „Si si istá, že sa chceš venovať marketingu,“ opýtal sa ma. Skutočne som nevedela ako reagovať. Palec pravej ruky mi položil na pery a dodal: „Nemôžem z teba celý semester odtrhnúť zrak, si nielen skvelá študentka, ale aj nesmierne príťažlivá. Máš všetko, čo od ženy chcem – si milá, priateľská a inteligentná, ale zároveň si moja slabosť, a to je dôvod prečo si dnes tu.“ Nechápavo som na neho pozerala. „Chceš z marketingu čo najlepšie hodnotenie,“ dodal, „tak ti ho dám, avšak jediné, čo za to chcem, je sex, tu a teraz. Chcem sa s tebou milovať čo najdlhšie, cítiť tvoje telo na svojom a tvoje pery na tých svojich.“

Postavila som sa. Asi čakal, že odídem. Ja som si však namiesto toho vyzliekla šaty a ostala som pred ním stáť len v spodnom prádle a čižmách. Celú dobu som ho sledovala – ako sa tvári, aký je jeho postoj. Schmatol ma za pás, pritiahol ma bližšie k sebe a začal ma bozkávať. Vedela som, že ma chce. Zodvihol ma a posadil ma na stôl. Kým som si uvedomila, čo so mnou robí, bol už na kolenách a jazykom robil svoju prácu a robil ju dokonale. Vedel to robiť súčasne jazykom a prstami. Privádzal ma do šialenstva. Keď sa postavil, pritiahol ma bližšie k sebe a vrazil ho do mňa, jeho masívny penis. Bola som taká mokrá, bolo preňho jednoduché vojsť do mňa. Po chvíli ma otočil a robil to zozadu. Ach, vždy, keď si na to spomeniem, som mokrá rovnako, ako som bola aj vtedy. Vzdychala som tak veľmi, že ma museli počuť všetci ľudia, ktorí boli v budove. 

Po tomto divokom a vzrušujúcom sexe mi zapísal A. Vedela som, že v tom hral veľkú rolu sex, ale zároveň som bola rada, lebo sme obaja dostali to, čo sme chceli. 

Tento príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »