Tinicz: Myslím si, že ženské telo je jedným z najkrajších výtvorov

Zdieľať článok

Tinicz, alebo na Instagrame tiež známa ako iamtinixcz, tvorí obsah na OnlyFans už niekoľko rokov. Podľa jej slov sa k OnlyFans dostala náhodou, ale na druhej strane vraj veľmi rada provokuje okolie. V rozhovore sa tiež dozvieme, na čo kladie dôraz pri robení obsahu pre fanúšikov, no ponúkne nám aj radu, ako si vytvoriť lojálnu základňu fanúšikov.

 • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe? 

Tvorím obsah na Onlyfans pod prezývkou tinicz a už niekoľko rokov som na Instagrame ako iamtinixcz.

 • Ako si sa dostala k tvorbe erotického obsahu a k pôsobeniu na OnlyFans?

K tvorbe erotického obsahu som sa dostala vlastne náhodou. Začalo to mojím prvým topless fotením v Ostrave, odkiaľ tiež pochádzam, a postupom času aj fotením ľahkých aktov. Do tej doby som ešte nevedela o existencii OnlyFans, tak som všetku svoju tvorbu dávala práve na Instagram, avšak s cenzúrou. K založeniu profilu na OnlyFans som sa dostala cez jednu slečnu, ktorú som sledovala na Twitteri. Zo začiatku som vôbec nevedela, ako taká platforma vôbec funguje, ale odjakživa ma bavilo provokovať okolie.

 • Aký druh obsahu tvoríš a aké sú tvoje najobľúbenejšie formy obsahu z tvojej tvorby?

Tvorím sólo obsah, fotografie plus videá, ktoré sa vždy snažím urobiť čo najkvalitnejšie. Do budúcnosti sa nebránim aj spoluprácam, napríklad s ostatnými slečnami. Myslím si, že ženské telo je jedným z najkrajších výtvorov.

 • Aké sú výzvy, s ktorými sa stretávaš na OnlyFans, prípadne kvôli OnlyFans v bežnom živote? 

Celkovo si myslím, že človek by sa mal naučiť niektoré veci neriešiť a hodiť za hlavu. Nie je na svete človek, ktorý by sa páčil všetkým. Ľudia sa všeobecne stále stavajú proti OnlyFans a jemu podobným platformám negatívne, ale v konečnom dôsledku je dôležité, ako to vnímate vy sami.

 • Akým spôsobom sa snažíš odrážať svoju osobnosť a záujmy v obsahu, ktorý tvoríš?

Odberateľom sa snažím ukázať to, aká som naozaj a nič neprikrášľovať. Tým, ako sa človek vyjadruje, či už cez fotku, video alebo písanou formou, ukazuje to, ako chce, aby ho ostatní vnímali. Je to taká vizitka.

 • Ako reaguješ na prípadnú kritiku alebo negatívne reakcie na tvoju tvorbu? 

Predtým som to riešila veľa a dlho mi trvalo, kým som sa s kritikou zmierila. Negatívne komentáre som dostávala už počas toho, keď som začala prvýkrát fotiť niečo viac odhalené. Myslím, že tie negácie boli hlavne v mojom blízkom okolí, pretože ľudia, ktorí sú zvyknutí, že ste nejaký, a zrazu začnete robiť niečo iné, vám to vždy vyčítajú.

 • Ako sa ti darí budovať a udržiavať lojálnu komunitu na OnlyFans? Máš nejaké tipy, ktoré nám môžeš prezradiť? 

Kľúčom k udržaniu lojálnych fanúšikov je konzistencia, originalita a prirodzenosť. Každý je osobnosť!

 • Aké sú tvoje ciele a ambície v oblasti pôsobenia na OnlyFans? 

Môj cieľ je posunúť zase o kúsok svoju tvorbu. Rada sa vždy niečím odlišujem od ostatných.

 • Máš nejaké inšpirácie pri tvorbe obsahu? Ak áno, aké? 

Zakaždým ma svojou tvorbou inšpiruje niekto iný. Vymenovávať nebudem, ale inšpirujem sa skôr u zahraničných slečien.

 • Máš nejaké obľúbené momenty alebo príbehy zo svojho pôsobenia na OnlyFans? 

Nepovedala by som obľúbené. Moje pôsobenie na OnlyFans sprevádzalo množstvo i dosť nepríjemných situácií, a to konkrétne s jednou marketingovou agentúrou, s ktorou som pred nejakou dobou spolupracovala.

 • Aký je tvoj postoj k práci s inými tvorcami OnlyFans a spolupráci v rámci tejto oblasti?

Zatiaľ som nespolupracovala so žiadnym iným tvorcom, ale určite sa tomu nebránim a som otvorená spoluprácam. Takže sa k tomu staviam kladne, ale aj v tomto, samozrejme, záleží na ľuďoch.

 • Ak by si mohla dať jednu radu novým tvorcom OnlyFans, aká by bola?

Ostatným content creators by som určite odporučila preverovať si každého, s kým spolupracujete, či už ide o nejaký druh propagácie, alebo ide o fotenie.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »