Veci, po ktorých muži v posteli túžia, ale nikdy to nepovedia nahlas

Zdieľať článok

Každý z nás má svoje vlastné predstavy o dokonalom partnerovi, ale aj o jeho schopnostiach v posteli. Rozdiel medzi ženami a mužmi je však ten, že ženy sa dokážu podeliť so svojimi sexuálnymi predstavami nahlas, zatiaľ čo muži si ich nechávajú sami pre seba. V tomto článku sa s vami podelíme o najčastejšie túžby mužov, ktoré by síce veľmi chceli zažiť, ale nikdy vám to nepovedia.

Vôňa ženy zohráva dôležitú rolu

V očiach muža je žena ako mäkké a nežné stvorenie a všetko, čo mu pripomína ženu, je sladké, jemné a lahodné. Muži preto od ženy očakávajú, že keď s ňou spia, bude pekne voňať. Na to, aby ste voňali, nemusíte absolvovať drahé kúry. Stačiť vám bude len kvalitná sprcha, zvláčnenie tela voňavým telovým mliekom a parfum, ktorý aplikujete za uši. Pamätajte však, že všetkého veľa škodí, a preto to nepreháňajte ani s telovým mliekom, ani s parfumom.

Muži milujú spodnú bielizeň

Muži sú stimulovaní tým, čo vidia, ženy sú stimulované tým, čo počujú. To, čo muži chcú počas sexu, je žena, s ktorou sa obávajú straty kontroly. Bez ohľadu na to, ako komplikovane to znie: sexy súprava spodnej bielizne stačí na to, aby sa v mužovi prebudila vnútorná šelma. Takto vzrušíte muža. Naozaj sa chcete mať dobre a zažiť božský sex? Spodnú bielizeň skombinujte s pančuchami a vysokými podpätkami. Vieme, že vysoké opätky nie sú praktické, ale verte mi, ak chcete uspokojiť muža v posteli, sú veľmi funkčné.

Celá sa vášmu partnerovi odovzdajte

Možno ste si to všimli počas slávnej éry „50 odtieňov sivej“, ale muži majú radi kontrolu. Jeden viac ako druhý. A popravde existuje len málo mužov, ktorí odovzdajú riadenie do rúk ženy. Čo z toho teda vyplýva? Úplne sa partnerovi odovzdajte a nechajte sa ním v spálni viesť. Niektorým mužom nie je veľmi príjemné dávať príkazy, a preto je dobré podať mu pomocnú ruku, aby pochopil, že to má na starosti:

Povedzte: „Dnes večer urobím všetko, čo povieš,“ alebo, „Dnes večer si šéf.“

Takáto vec zvyšuje jeho sebavedomie a ukazuje mu, že je váš „šéf“.

Ako veľmi by vás malo byť počuť?

Pre mužov je náročné správne vyhodnotiť ženy, ktoré sú veľmi tiché. Platí to ako na rande, tak aj v spálni. Len ak žena hovorí alebo vydáva zvuk, muž vie, kde stojí. Pomôžte mu s tým a nebojte sa vzdychať, nahlas. Povedzte mu, aby šiel rýchlejšie a tvrdšie. Toto chcú muži v posteli. Dostanú uznanie, po ktorom túžia. Počujú, že si to užívate, čo ich ešte viac vzrušuje. Nebojte sa, že to budú počuť susedia. Muž chce, aby to počuli jeho susedia. 

Pohlaďte jeho ego

Možno ste čítali, že ženy rady dostávajú komplimenty. A že muži by sa mali zo všetkých síl snažiť chváliť ženy. A toto je skutočne pravda. Ženy rady dostávajú komplimenty. Ale existuje malé tajomstvo? Všetci ľudia radi prijímajú komplimenty. Aj muži sú na to citliví. Každý kompliment, ktorý im dáte a vďaka ktorému sa cítia mužnejšie, je o krok bližšie k tomu, aby ste si získali ich srdce.

Muži sú najcitlivejší na chvály, ktoré opisujú: akí sú silní; akí sú múdri; akí sú si istí; akí sú dobrí v posteli, najmä to posledné funguje mimoriadne dobre. Muži si už o sebe myslia, že sú sexuálni bohovia. Takže to, čo muži chcú počas sexu je, aby ste do toho hrali a posilnili tento obraz o ňom.

Využite jeho sexuálne túžby a fantázie

Muži sú radi šéfmi. Milujú ten pocit byť zodpovední. Chcú ovládať ľudí a situácie. A tajne to chce robiť každý muž v posteli. Muži fantazírujú o zaviazaní očí a zviazaní ženy. Nie preto, že by nechcel, aby videla, čo sa deje. Ale preto, že ju chce prekvapiť a nedať jej vedieť, čo sa deje. Využite túto strategickú výhodu. Toto je jeden z najefektívnejších spôsobov, ako muža urobiť sexuálne závislého práve na vás a ako ho potešiť v posteli.

Uistite sa, že máte „zhodou okolností“ blízko povraz či putá a pásku cez oči. Stačí povedať len raz: „Zlatko, chcem, aby si ma zviazal.“ Takto udržíte svojho partnera vždy sexuálne uspokojeného.

Buďte tá, ktorá ziniciuje sex

Už nežijeme v stredoveku. Muži a ženy majú rovnaké práva. Páry si dnes rozdeľujú účet. Ženy dokonca raz za čas oslovia mužov, keď sú v bare. A dokonca aj v mnohých „mužských“ odboroch, ako je medicína, je skupina študentiek väčšia ako skupina študentov. No pri iniciovaní sexu sa zdá, akoby ženy ešte žili v stredoveku. Keď sa ich spýtate, prečo to nerobia, dostanete odpoveď, že „mal by to urobiť muž“. V súčasnosti je veľa vecí, ktoré by muž „mal robiť“, ale robia ich obe skupiny.

Strach zo začatia sexu je strach z toho, že vás označia za pobehlicu. Ale to je presne to, čo mužov vzrušuje a čo v posteli chcú. Chcú skutočnú ženu, ktorá im ukáže len svoju nezbednú stránku. Takže skočte na svojho manžela v náhodných chvíľach, rovnako ako on niekedy skočí na vás.

Potešte ho…

orálnym sexom. Áno, nie je prekvapujúce, že to muži milujú. Ale možno budete prekvapené, čo to môže urobiť s vaším vzťahom. 

Fantazíruje o tom. Je to, či už to znie ako klišé, najväčší kompliment, aký môžete mužovi dať. Najmä ak sa to stane neočakávane. V predchádzajúcich vzťahoch to zrejme ešte nezažil. A to z vás robí to najzvláštnejšie, čo mu prišlo do cesty. To je jedna z najlepších vecí, ktoré pre neho môžete urobiť a ako ho potešiť.

Pre viac podobných sexuálnych tipov a trikov, ktoré z vás spravia sexuálnu bohyňu, nás nezabudnite sledovať aj naďalej, aby vám neunikol žiaden ďalší článok.

Source: https://changehim.com/what-men-want-in-bed/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »