Žena, ktorá zarába takmer 5-tisíc libier mesačne prostredníctvom OnlyFans

Zdieľať článok

Neuveriteľné a bizarné veci môžeme na internete vidieť denno-denne. Neuveriteľné je však aj to, že takýmito vecami sa dá zarábať. Reč je o 28-ročnej žene vystupujúcej na OnlyFans pod menom Sweet Arches, ktorá si mesačne dokáže zarobiť slušnú čiastku peňazí na platforme OnlyFans, aj vďaka tomu, že bosými nohami drví ovocie.

Aj napriek tomu, ako čudne to znie, ide o skutočný príbeh. Táto žena totiž zarába predajom fotiek svojich chodidiel. Neuveriteľné! Každý by predsa chcel prácu, ktorá mu zarobí veľké množstvo peňazí a on pre to nemusí urobiť takmer nič. Aj keď sa nám na prvý pohľad zdá, že je to úplne jednoduché, nie vždy je to tak.

Začiatok jej kariéry vznikol práve na Instagrame, kde vytvorila profil, ktorý „zasypala“ fotkami svojich chodidiel. Tu si vybudovala komunitu pozostávajúcu z viac ako sto tisíc sledujúcich. Jej ďalšie kroky viedli práve na platformu OnlyFans, kde mohli fanúšikovia vyjadriť svoje presné požiadavky. Žiadosti, ktoré dostávala sú často označené za divné – bozkávanie a olizovanie prstov na nohách, či drvenie ovocia bosými nohami. Sama však potvrdila, že uspokojenie túžob jej fanúšikov je niekedy náročnou úlohou.

Táto žena sa o svoje nohy vždy starala, pravidelne navštevuje pedikérske salóny a necháva si svoje nohy rozmaznávať. Jej záľuba viedla k tomu, že si sama vybudovala fetiš na nohy. Fetiš nemá len na svoje nohy, ale napríklad aj na nohy náhodných okoloidúcich, či kamarátov, ktorým dokonca ponúkala a robila masáž chodidiel. Nie vždy bola pochopená, a najmä preto sa formou práce na OnlyFans snaží pochopiť ľudí s rovnakými chúťkami, aké má ona sama.

Zaujímajú vás bizarné udalosti zo sveta OnlyFans? Nezabudnite nás sledovať aj naďalej.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »