19 najlepších erotických hračiek, s ktorými zaženiete nudu v spálni (2. POKRAČOVANIE)

Zdieľať článok

V predchádzajúcom článku sme spomenuli prvú polovicu tých najlepšie hodnotených erotických pomôcok, s ktorými sa v spálni rozhodne nudiť nebudete. V dnešnom článku vám predstavíme ďalších deväť hračiek pre dospelých, ktoré zmenia váš sexuálny život.

Bublinky skvostných pocitov

Táto hračka patrí medzi tie jednoduchšie, ale zároveň aj medzi tie, ktoré sa rozhodne oplatí vyskúšať. Stojí približne 30 eur, ale svojim vodotesným povrchom a až siedmimi stupňami vibrácií prinesie nenahraditeľný pocit uvoľnenia. Svojim výzorom sa dá prirovnať k análnemu kolíku, či guľôčkam. Tri rôzne veľké guľôčky sú vhodné pre začiatočníkov, ktorí sa chcú pomaly dopracovať k análnemu potešeniu, zatiaľ čo odnímateľný vibrátor dodáva extra potešenie vo vnútri a v okolí konečníka.

Palička Petite

Na prvý dojem pôsobí nežne a roztomilo, ale to, čo v skutočnosti dokáže stojí za reč. Hračka za 120 eur vám prinesie nezabudnuteľný pocit vzrušenia a to najmä vďaka desiatim úrovniam vibrácií a mäkkej silikónovej hlavici, ktorá je veľmi prispôsobivá prostrediu, v ktorom je používaná. Veľkosť tejto paličky z nej robí veľmi kompaktnú a vhodnú na cestovanie.

Volta

Ak ste skúsený používateľ sexuálnych hračiek a chcete vyskúšať niečo nové, tento neobvyklý vibrátor môže byť pre vás práve tou správnou voľbou. Vďaka dvom malým tipom zameraným na vytváranie „pocitov, ktoré sa pohybujú od chvejúceho sa klepania po intenzívne búšenie“, možno Voltu použiť na dráždenie bradaviek, uchopenie penisu alebo stimuláciu podnebia a pošvy. Pútko v spodnej časti zaisťuje praktické uchopenie a tlačidlá umožňujú ľahké ovládanie šiestich úrovní vibrácií a šiestich vibračných vzorov. To a ešte omnoho viac vám zaručí táto 120 eurová hračka.

Tiger G5

Hľadáte dildo vhodné práve pre vás? Mám pre vás jednoznačný tip na realistické dildo s veľmi jemným povrchom a krivkami, ktoré dokonale umožňujú stimuláciu bodu G, ktorú pocítite zakaždým, keď vojde dnu. Malý kúsok v hornej časti je možné použiť na stimuláciu klitorisu, kým je vo vnútri vložený zvyšok hračky, alebo môžete na podnebie použiť celý vibrátor. Hračka za 120 eur zaisťuje tiež vibrácie až v šiestich rôznych úrovniach, ktoré vás privedú na vrchol.

Šťastný zajko – bod G

Hračka, ktorá sa dá prirovnať ku klasickým „zajačím“ vibrátorom má vyvýšenú hlavicu, ktorá masíruje bod G spolu s roztomilými uškami zajačika. Tri rýchlosti vibrácií a deväť vzorov znamenajú, že vám nikdy neujdú nové veci, ktoré môžete s týmto vibrátorom vyskúšať, a horúca ružová farba zaistí, že sa nikdy nestratí medzi ostatnými sexuálnymi hračkami vo vašej zbierke. Cena tejto erotickej pomôcky je približne 100 eur.

Pani Bi

Jedná sa o vibrátor pre ľudí, ktorí veria, že na veľkosti záleží, ale viac z hľadiska obvodu ako dĺžky. Hriadeľ vám dáva pocit plnosti, zatiaľ čo zakrivená špička masíruje bod G a klitoris je stimulovaný, čo dotvára pocit, takže cítite silné vibrácie všade, kde je to dôležité. Cena tohto erotického zázraku je 130 eur.

Nabíjateľný vibrátor v tvare rúžu

Najväčšou prednosťou tejto kompaktnej malej hračky je to, že sa zmestí do kabelky a nikto nevie povedať, čo to je – takže najväčším plusom tejto pomôcky je jednoznačne tvar a veľkosť. Tvar rúžu poskytuje aj nové zaujímavé vnemy: špičku je možné použiť na veľmi cielenú stimuláciu a plochý okraj vytvára rozptýlenejší zážitok. Pre niekoho môže byť tento malý zázrak prekvapením, že má vlastné tri úrovne vibrácií a sedem vzorov pulzácií. Cena je približne 30 eur.

Mimic Plus

Povedomý tvar ryby s názvom rejnok môže byť mätúci, ale konfigurácia tejto hračky jej umožňuje perfektne sadnúť do ruky. Má rovný povrch, ktorý si môžete položiť na celý povrch, a tiež špičku, ktorá poskytuje cielenú stimuláciu podnebia. Niektorí užívatelia ho tiež radi zmestia medzi dve telá počas partnerskej hry. S touto hračkou za 130 eur si užijete množstvo zábavy.

Guľôčky

Tieto jemné loptičky vám pomôžu posilniť svaly panvového dna, aby ste dosiahli silnejší a ľahší orgazmus, ako aj väčšie zdravie a silu. Pomôcka je preto určená aj pre ženy, ktoré sa zotavujú po pôrode, alebo trpia inkontinenciou moču. Táto sada je dodávaná s tromi rôznymi hračkami – ľahkou, okrúhlou, Ami 1, stredne ťažkou, s jednou loptičkou Ami 2 a malou, ale ťažkou Ami 3-, takže môžete experimentovať s rôznymi pocitmi a intenzitou cvičenia a to za cenu len 50 eur.


(Obrázok 9)

Fotografie a produkty všetkých uvedených sexuálnych hračiek sú z e-shopu Babeland.com.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »