Gianluca Vacchi si so svojou partnerkou založil OnlyFans účet

Zdieľať článok

To, že sa Gianluca Vacchi pridá k platforme OnlyFans očakávalo mnoho jeho fanúšikov. Napriek tomu však prekvapil a oznámil, že účet si nezakladá sám, ale so svojou partnerkou Sharon Fonsecou, s ktorou má aj dieťa Blu Jerusalema.

Čo je súčasťou ich účtu?

Zábery, ktorými Gianluca Vacchi a Sharon Fonseca propagovali svoje OnlyFans konto, zobrazujú DJa v plavkách aj s jeho partnerku, ale aj nahého pri tom, ako skáče do bazéna. Okrem toho však sľúbili aj zábery, vďaka ktorým budú môcť ich fanúšikovia viac nahliadnuť do ich súkromia – budú ich vidieť ako rodičov, pri ich kariére, či pri bežných aktivitách ako cvičenie.

Gianluca na platforme ukázal, ako vyzerá jeho tréning a pozýva svojich fanúšikov, aby cvičili s ním. Dvojica sa navyše podelila s fanúšikmi o 21-minutové video, v ktorom opísali príbeh, ako sa zoznámili. 

Ich obsah si pozriete za 6 dolárov

Video, ktorým na Instagrame propagovali svoj novovytvorený OnlyFans účet, malo niekoľko dní po zverejnení 3,7 milióna pozretí. Ich účet má predplatné 6 dolárov mesačne, avšak fanúšikovia si môžu predplatiť trojmesačný balíček za 16,20 dolárov.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »