19 najlepších erotických hračiek, s ktorými zaženiete nudu v spálni

Zdieľať článok

Špeciálne erotické pomôcky dopĺňajú náš sexuálny život od nepamäti. Dnes je však trh presýtený rôznymi „hračkami“ tohto typu, a preto častokrát dochádza k pocitu, že si človek nevie vybrať tú správnu hračku pre seba, či pre svojho partnera. Aby sme tento problém minimalizovali, v dnešnom článku sa s vami podelím o 19 najlepších erotických hračiek, ktoré zaručia každému človeku jedinečný pocit z každej sexuálnej aktivity.

Čarovná palička

Najznámejšia sexuálna pomôcka, ktorá je na trhu už od 60. rokov. Samotnú pomôcku používajú dodnes mnohí sexuálni poradcovia, aby pomohli ženám objaviť vyšší level uspokojenia. Úroveň vibrácií sa tiež označuje ako tá, ktorá rozhodne nie je pre slabé povahy. Aj keď cena tejto hračky môže presiahnuť 60 eur, jej kúpu nebudete ľutovať.

Palička čistoty

Vďaka dvom zakriveným koncom je táto hračka skvelou voľbou pre ľudí, ktorí chcú preskúmať stimuláciu bodu G, či pre tých, ktorí chcú experimentovať s ejakuláciou. Produkt je dostupný vo všetkých kamenných predajniach a internetových obchodoch za približne 100 eur. Áno, cena síce znie hrozivo, ale zážitok, ktorý vám táto pomôcka prinesie je nezabudnuteľný.

Vibrujeme na refrén

Hračka pre páry – jedna časť je vo vašom partnerovi a druhá obopína váš klitoris, aby ste mohli v plnej sile cítiť, aby ste pri penetrácii mohli zažiť klitorálnu stimuláciu. Celé to vibruje, čo umožňuje vášmu partnerovi tiež získať ďalšiu stimuláciu. Intenzitu vibrácií je možné ovládať pomocou tlačidiel na hračke alebo jednoduchým stlačením pomocou sprievodnej aplikácie. Hračku je prostredníctvom spomínanej aplikácie možné kontrolovať z diaľky. Cena pomôcky sa pohybuje v rozmedzí od 150 do 170 eur.

Nováčik

Nie každému je príjemná predstava o análnom sexe. Táto pomôcka však nahrádza análny kolík a slúži ako predohra. Je malý, praktický a ľahko sa vkladá. Obsahuje výkonný motorček, vďaka ktorému si môžete plne vychutnať šesť úrovní vibrácií a 15 vzorov vibrácií, ktoré môžete ovládať pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača. Napriek svojej veľkosti stojí takmer 120 eur, čo je jediným mínusom tejto pomôcky.

LELO Mona 2

Toto dildo je o niečo väčšie, ako štandardné dildá. Aj napriek tomu však zaručí pocit plnosti, ako je to aj u ostatných. Vďaka ôsmim vibračným režimom a nabíjaniu, ktoré trvá až štyri hodiny, je to obľuba tých, ktorí si chcú užiť prienik, ale aj tých, ktorí radšej používajú praktickú hlavicu na stimuláciu klitorisu. Mnoho žien vkladá svoje potešenie práve do tejto hračky, ktorá nedokáže sklamať. Cena tohto gumeného zázraku sa pohybuje okolo 140 eur.

Secret 7 – provokatívna predohra pre dospelých

Ak ste sa vo svojom živote dostali do bodu stereotypu, táto hra je stvorená práve pre vás. Na kartách sú napísané rôzne fantázie, ktoré sú vhodné pre ľudí všetkých pohlaví a sexuálnej orientácie. Každý si vyberie ruku, ktorá ho osloví, a potom vždy, keď kockou padne sedmička alebo jedenástka, niekomu sa splní fantázia (samozrejme so súhlasom partnera). Je to skvelé pre dlhoročné páry, ktoré sa chcú lepšie spoznať, ako aj pre novších milencov, ktorí chcú začať rozhovor o tom, čo sa im páči. Hra stojí 30 eur. Ak však váhate, táto hra vám splní všetky vaše tajné túžby, ktoré si za túto skvelú cenu môžete kúpiť aj vy.

Vibračný prsteň Romp Juke

Ľudia si užívajú flexibilitu a univerzálnosť tohto prsteňa, ktorý je vodotesný a má šesť vibračných režimov a štyri vzory pulzácií. Stimulátor klitorisu v hornej časti je širší, ako uvidíte pri väčšine penisových krúžkov, takže je povinný pokryť klitoris difúznymi vibráciami. Vy alebo váš partner si ho tiež môžete dať okolo prstov alebo ho držať v rukách a používať ho ako bežný vibrátor. Táto samotná hračka má preto viacero využití a jej cena je 25 eur.

Zoro, pripútaj sa

Hračka, ktorá nesie meno Zoro, je správnou voľbou ak chcete začať experimentovať s popruhmi. Silikónové dildo je pevné a trvanlivé, ale mäkké a v spodnej časti je priestor, aby bola vagína stále prístupná alebo ju mohol používať niekto s penisom. Pretože je dutý, môžete do neho umiestniť vibrátor s guľkami, aby vibroval a spríjemniť tak sexuálne aktivity sebe a aj svojmu partnerovi. Cena tohto silikónového dilda je 85 eur.

Womanizer Duo stimulátor

Odsávacie vibrátory, ako napríklad Womanizer, sú skvelé na ľahké a efektívne používanie, pričom polovica používateľov Womanizer v jednej štúdii uviedla, že pri použití hračky prišli do minúty k vytúženému pocitu. Hlava vibrátora v podstate zapadá do podnebia a jemne ho nasáva. Tento duálny stimulátor má tiež rameno na stimuláciu bodu G a dva samostatné motory, čo znamená ešte silnejší orgazmus. Cena tohto malého zázraku tesne presahuje 180 eur.

Sharevibe

Na rozdiel od vášho typického dvojitého dilda, toto má jednu stranu, ktorá sa zapichne do vagíny nositeľa, aby zostala zapnutá a poskytuje stimuláciu bodu G, plus druhú stranu, ktorú môžete vraziť do partnera. V strede je malá vibračná časť s odnímateľným vibrátorom, ktorá poskytuje klitorálnu stimuláciu pre tých, ktorí si to želajú. Recenzenti majú radi, že to môžu používať s mužskými aj ženskými partnermi a ako samostatnú hračku. Istý zákazník sa vyjadril nasledovne: Toto je pravdepodobne najlepšia hračka, akú som kedy kúpila. Použil som niekoľko ďalších obojstranných díld so zmiešanými výsledkami. Tento je neuveriteľný. Moja partnerka a ja (obe ženy) sme boli touto hračkou unesené. Nositeľ môže pri používaní tejto hračky pomerne dôsledne vystupovať a niekedy to dokážeme obaja. Táto hračka nám umožňuje byť navzájom neuveriteľne dôverní a vášniví. Vrelo odporúčam.“ 120 eur je suma, ktorú ste ochotní zaplatiť za najlepšie hodnotené obojstranné dildo na trhu.

Pre nasledujúce tipy na erotické hračky nás nezabudnite sledovať aj naďalej, aby vám neuniklo pokračovanie, v ktorom vám predstavíme ďalších 9 sexuálnych pomôcok, ktoré dokonale okorenia váš sexuálny život.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »