4 dôvody, prečo je kybernetický sex „skutočným“ sexom

Zdieľať článok

Naša kultúra má veľmi úzku definíciu sexu. Hoci poznáme orálny aj análny sex, za „skutočný“ sex sa zvyčajne považuje len styk, pri ktorom penis „vstúpi“ do vagíny. Preto dáva zmysel, že väčšina ľudí si stále nemyslí, že kybernetický sex je „skutočným“ sexom. Avšak tak, ako sme prijali technológiu do mnohých iných oblastí nášho života, je načase akceptovať, že „robiť to“ digitálne je skutočný sex. V tomto článku si prečítate štyri dôvody, ktoré vás o tom skutočne presvedčia. 

  • Existujú skutočné dôsledky

Hoci sex staromódnym spôsobom vám môže spôsobiť pohlavne prenosnú chorobu alebo tehotenstvo, sex online môže viesť k spoznávaniu nových ľudí, čo môže byť pozitívnym dôsledkom, ale aj k pomste a zdieľaniu cudzích fotografií na internete. Čo však neznamená, že by ste nemali zdieľať nahé fotografie, len by ste pri tom mali byť opatrní, pretože to môže mať reálne dôsledky rovnako, ako keď máte „reálny“ sex. 

  • Môžete pri ňom využívať hračky

Či už máte klasický sex alebo sex na diaľku, stále platí, že sexuálne hračky sú úžasným doplnkom. Existujú dokonca hračky, ktoré vám pomôžu spojiť sa na veľkú vzdialenosť, ako aj množstvo úžasných sexuálnych robotov, ktoré ľudia stále vyvíjajú pre budúcu zábavu. A pritom ľudia hovoria, že inžinierstvo nie je sexi. 

  • Aj kybernetický sex ukončíte 

Niekedy sa môže zdať, že sex chat nie je skutočný, pretože svojho partnera nevidíte, nepočujete, necítite ani sa ho nedotýkate. Ale na druhom konci je stále iná osoba. Aj keď sa pri kybernetickom sexe nenachádzate pri inej osobe, „stretnete sa“ s ňou a plánujete sa s ňou na konci rozlúčiť. To tiež znie ako reálny sex. 

  • Existuje mnoho spôsobov ako si ho užívať 

Existuje mnoho druhov kybernetického sexu – sexting, posielanie sexi obrázkov, video sex, camming. Ukazujeme si navzájom naše telá za účelom potešenia. Len to, že sa nevieme dotýkať, nič nemení na tom, že si stále dokážeme užívať sexuálne radovánky. 

Source: https://www.bustle.com/articles/108383-4-reasons-why-cyber-sex-is-real-sex-even-if-you-still-cant-touch-each-other

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »