Modelka si zarába na OnlyFans, chce si kúpiť futbalový klub

Zdieľať článok

Playboy modelka Daniella Chavez hovorí, že sa jej za pár týždňov podarilo zarobiť na OnlyFans viac ako 8 miliónov dolárov. Chce si kúpiť futbalový klub svojho rodného mesta v Čile. 

Čo by ste urobili, aby ste vlastnili svoj obľúbený športový tím? 

Bývalá modelka Playboya Daniella Chavez sa rozhodla zaregistrovať na OnlyFans v snahe stať sa majiteľkou svojho milovaného futbalového tímu z rodného mesta v Čile, FC O’Higgins. Hovorí, že len za pár týždňov vyzbierala viac ako 8 miliónov dolárov na svoj cieľ 20 miliónov dolárov, ktoré sú potrebné na kúpu klubu. 

Tím je v najvyššej lige krajiny so sídlom v Rancague, Chavezovej rodnom meste, asi hodinu južne od hlavného mesta Santiaga. 

„Som z Rancaguy, som veľkou fanúšičkou a O’Higgins sa už dlho nedarí,“ povedala Chavez pre čilskú rozhlasovú stanicu ADN. „Verím, že s mojím manažérskym tímom dokážeme veci robiť lepšie a O’Higgins sa opäť stane víťazným tímom s oceneniami. Nebudú hrať len preto, aby sa zúčastnili. Chcem víťazný tím, ktorý bude bojovať o všetko.“ 

Chavez sa rozhodla založiť si OnlyFans účet ako prostriedok na získanie peňazí, pretože, ako hovorí: „…nemám problémy s nahotou. Som zajačik Playboy.“ Podľa jej životopisu na Twitteri sa objavila pred rokmi na obálke španielskych, mexických a venezuelských vydaní časopisu. 

Po tom, čo sa informácia o Chavezinej snahe kúpiť tím dostala na verejnosť, miestna športová webstránka s názvom Redgol urobila rozhovor s niekým z vlastníckej skupiny O’Higgins: „Vlastnícka skupina nerokovala s Chavez o predaji futbalového klubu.“ 

Chavez v reakcii na túto správu povedala, že ide o prejav diskriminácie, pretože fotila pre Playboy a preto, akým spôsobom sa rozhodla peniaze zarobiť. 

Tím O’Higgins vydal vyhlásenie, v ktorom označil správu za chybnú. Namiesto toho tím objasnil, že akékoľvek pokusy o kúpu O’Higgins musia byť prezentované formálne a nemôžu brať do úvahy ponuky výlučne prezentované prostredníctvom sociálnych sietí. „Sme seriózna inštitúcia, ktorá je verejne uznávaná pre svoje hodnoty. Naše konanie nepovažujeme za diskrimináciu osoby na základe jej pôvodu, rasy alebo sociálneho stavu.“ 

Zdá sa, že Chavez akceptuje vysvetlenie tímu a na Twitteri uviedla, že bude pokračovať vo svojej online kampani a že keď vyzbiera dostatok peňazí, sadne si s klubom a predstaví im svoju ponuku. 

Nie je to prvýkrát, čo sa Chavez pokúša dostať k vlastníctvu futbalového klubu. V roku 2020 investovala do Rancagua Sur Sports Club, nižšieho tímu tretej ligy v tom istom meste. Teraz má však s prvoligovým tímom namierené vyššie. A ak ju budú jej sledovatelia naďalej podporovať na OnlyFans, mala by už čoskoro zasadnúť s FC O’Higgins k rokovaciemu stolu.

Source: https://www.vice.com/amp/en/article/y3ppkb/playboy-daniella-chavez-onlyfans-ohiggins-fc-chile 

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »