5 sociálnych sietí, ktoré sú podobné OnlyFans

Zdieľať článok

OnlyFans sem, OnlyFans tam. Doba nekonečných možností priniesla aj nespočetné množstvo sociálnych sietí, ktoré fungujú na podobnom alebo dokonca rovnakom princípe ako OnlyFans. Niektorí tvorcovia obsahu na týchto platformách, ale aj obyčajní sledujúci tvrdia, že menej známe platformy by mohli byť pre OnlyFans konkurenčné.

FanCentro

FanCentro možno považovať za jednu z najlepších alternatív OnlyFans. Ak ste serióznym tvorcom nielen obsahu pre dospelých, táto platforma stojí za zváženie. Platforma bola založená v roku 2017 a sídli v New Jersey. Ako to však na FanCentro chodí? Princíp je veľmi jednoduchý, totožný s OnlyFans. Za zdieľanie svojho obsahu si účtujete poplatky.

Justfor.Fans

Platforma Justfor.Fans tiež nie je v porovnaní s predchádzajúcou na zahodenie, práve naopak. Táto stránka ponúka viaceré možnosti zarábania, čo ju stavia na vyššiu úroveň v porovnaní s konkurenčnými platformami. Podľa štatistík zvyknú tvorcovia obsahu na tejto platforme vyberať svoje zárobky každý týždeň, čo je podľa ich slov jednoduchšie ako čakať na výplatu celý mesiac. Ak si kladiete otázku, či je táto platforma lepšia ako OnlyFans, musíte si odpovedať sami. Justfor.Fans poskytuje používateľom veľa alternatív ako vytvoriť niečo, čo je oproti OnlyFans odlišné.

IsMyGirl

IsMyGirl je prémiová „VIP“ sociálna webová stránka, ktorú založil herec Evan Seinfeld. Modelkám je umožnené zdieľať exkluzívny obsah so svojimi fanúšikmi. Modelky a tvorcovia majú až desať rôznych druhov príjmov, vďaka čomu je jednoduché zarobiť viac peňazí. Môžete zarábať prostredníctvom informačných kanálov obsahu, odporúčaní, prémiových videí, priamych prenosov, súkromných správ, tipov, vlastných erotických videí a videohovorov 1 na 1. Tvorcovia obsahu dostávajú svoje zaslúžené zárobky dvakrát mesačne, vždy 1. a 15. deň v mesiaci. Myslíte, že je IsMyGirl kvalitnejšia platforma ako OnlyFans?

Loyalfans

Stránka spája fanúšikov s ich obľúbenými umelcami a tvorcami pre zmysluplné interakcie. Stránka sa môže pochváliť miliónmi tvorcov obsahu, ktorí ochotne a nepretržite vytvárajú obsah vhodný pre svojich fanúšikov. Minimálna hranica pre výplatu je 50 USD. Akými spôsobmi zarábate peniaze na Loyalfans? Môžete zarábať na živom vysielaní, odberoch svojich fanúšikov, predajom svojich videí, ale aj odosielaním správ. Samotná stránka tiež ponúka budúcim tvorcom hneď po registrácii manuál, ktorý má naštartovať vašu kariéru.

ManyVids

Populárna platforma, ktorá sa zameriava najmä na zdieľanie videí s obsahom pre dospelých. Podobne ako niekoľko iných webových stránok, aj ManyVids poskytuje používateľom rôzne zdroje príjmov. Tvorcovia obsahu zarábajú predajom jednotlivých videí – vlastných videí. Zarábajú tiež prostredníctvom živého vysielania a tringeltov v podobe tokenov.

Toto sú najlepšie aplikácie podobné OnlyFans. Zároveň sú konkurenciou sebe navzájom a neustále sa predbiehajú v počte tvorcov. Ktorú sociálnu sieť by ste si vybrali vy? Ostali by ste verní starému známemu OnlyFans alebo by ste vyskúšali platformu, ktorá nie je až taká známa? Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »