Storytime: Vlhké sny

Zdieľať článok

Chýba vám štipka niečoho pikantného? Nemyslím v jedle, ale v živote. Ak ste odpovedali áno, tento príbeh je určený práve pre vás.

„Po typickom hektickom dni som sa konečne posadila na sedačku, prikryla sa dekou, naliala si pohár vína a zapla Netflix. Mala som chuť na kúsok romantiky, ktorá v mojom živote chýbala, a preto som siahla po síce nie najnovšom, ale za to veľmi nadčasovom seriáli, Bridgerton. Pre tých, ktorí tento seriál nepoznajú, ide o klasickú romantiku z obdobia starej Británie, kedy ešte ženám vyberali partnerov rodičia. Sú tu dve hlavné postavy: Daphne, mladá dievčina, ktorá túži po dokonalom manželovi a na druhej strane Simon, ktorý si chce život užívať plnými dúškami a vôbec sa neviazať. Po pozretí dvoch epizód som pocítila náhlu únavu, ktorá zaviedla moje kroky priamo do postele. Bolo presne pol jedenástej. Bez zdĺhavého nútenia sa som hneď zaspala. To, čo sa mi však stalo po ponorení sa do ríše snov, mi ostane utkvené v pamäti ešte dlho. Otvorila som oči a uvidela ho, Simona z Bridgertonu. Sedel na konci mojej postele a díval sa na mňa. Po chvíľke vymieňania pohľadov ma začal nežne hladkať od kolien smerom k členkom. Z ničoho nič sa postavil a roztiahol mi nohy. Pomaly sa ku mne celým svojim telom blížil. Zastavil sa tesne pred mojou tvárou, aby sme sa na seba mohli ešte chvíľu nerušene pozerať. Začal ma zľahka bozkávať na krku, a potom aj na perách. Bol to neopísateľný pocit. Chuť jeho sladkých pier mi pripomínala chuť citrusov. Možno to bolo tým, že pôsobil tak exoticky – vysoký, tmavý muž, ktorý takmer nikdy nedokázal prejaviť záujem, presne môj typ. Po dlhom, sladkom bozkávaní a hladení po stehne, začal hladiť miesto, ktoré je pre ženy najcitlivejšie…V tejto chvíli som pocítila svoju úplnú bezbrannosť. Postupne pridával na tempe, až začal používať prsty. Nemusel sa namáhať, bola som nesmierne vzrušená o čom svedčila kaluž vlhkosti podo mnou. Skutočne som si to užívala. Prestal. Žiadúcim pohľadom som sa naňho pozrela. Nebol to koniec. Simon bol pripravený vytiahnuť najsilnejšiu zbraň, ktorá ma priviedla k tomu najlepšiemu pocitu – pocitu, že som na vrchole. Keď som však otvorila oči bol preč a ja som bola sama vo svojej izbe obklopená perinou. Bol to len sen, avšak niečo tu po sebe zanechal – vlhkú kaluž na posteli. Len som sa pousmiala a ľahla si späť. Nikdy na túto noc s tebou nezabudnem, Simon.“

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Počas písania príbehu mi hlavou blysla myšlienka o tom, čo sú vlastne erotické sny. Je to len reakcia mozgu na sexuálny podnet alebo niečo viac?

Vlhké sny u mužov sa tiež častokrát označujú, ako polúcia, čo laicky povedané znamená, že ide o mimovoľné uvoľnenie mužského semena, ktorá sa uskutočňuje najmä počas spánku. Dochádza k tomu v dôsledku toho, že sú počas spánku genitálie viac citlivé kvôli nadmernému prúdeniu krvi v týchto telesných oblastiach.

Častokrát sa o vlhkých snoch špekuluje, že je to typický prvok puberty, čo je len polovičná pravda. Áno, dospievajúci mladí ľudia, prevažne chlapci, trpia vlhkými snami častejšie ako bežný, dospelý človek. Deje sa to najmä kvôli veľkým hormonálnym zmenám, ktoré telo podstupuje. Vyplýva z toho, že vlhké sny môžu mať tiež zrelí muži, najmä vtedy ak vedú aktívny sexuálny život. V praxi to znamená, že spánkový orgazmus sa stáva zriedkavejším, keď človek starne.

Nemajte strach, ak sa aj vám počas spánku snívajú vlhké sny, pretože je to úplne normálne.

Simona Drabiščáková

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »