Ako spraviť z nudnej fotky príspevok, ktorý každého zaujme? Tieto triky vám zvýšia sledovanosť na vašich sociálnych sieťach!

Zdieľať článok

Na sociálnych sieťach sa dá prezentovať rôznymi spôsobmi. Inak to nie je ani na OnlyFans. Aj tam sa dá prezentovať prostredníctvom videí, obyčajných slovných statusov, ale najčastejšie sa tvorcovia na tejto platforme prezentujú prostredníctvom fotiek. Niektorí stavia na istotu vďaka profesionálnym fotkám, avšak tí, ktorí sa musia spoľahnúť len sami na seba často zabúdajú na základné body, ktoré by pozdvihli aj obyčajné amatérske fotky na inú úroveň.

Popis fotky

Nech fotka vyzerá akokoľvek, dôležitý je popis, ktorý k nej pridáme. Či už ide o jednoslovný popis alebo dlhý citát, je dôležité k fotke zakomponovať text, ktorý môže upútať rovnako ako fotka. 

Pokiaľ ide o citáty, je na nich niečo, čo ľudí priťahuje. Dávajú im ten teplý rozmazaný pocit vo vnútri, ktorý ich inšpiruje k činu a naštartovaniu svojich snov.

Fotenie tváre

Jedna z najčastejších typov fotiek zrejme na každej sociálnej sieti – selfie. Môže to byť obyčajná, prirodzená selfie, šialená selfie a v prípade OnlyFans aj vyzývavá a sexy selfie.

Ľudské tváre vytvárajú osobné spojenie s vašou osobnosťou a využívajú emócie ľudí. V skutočnosti fotografie zobrazujúce tváre získajú o 38 % viac hodnotení Páči sa mi to, ako fotografie bez tvárí. 

Táto štatistika by sama o sebe mala byť dostatočným dôkazom, aby ste využili túto taktiku pri pokuse o zvýšenie sledovanosti na vašich sociálnych sieťach.

Prostredie

Dokonalá fotka nie je len o osobe, ktorá sa na nej nachádza, ale aj o tom, aké je prostredie okolo nej.

Je prostredie chaotické ba až pôsobiace zanedbane? Verte, že to vám na sledovanosti nepridá. Ak je naopak na fotke príjemne zladené prostredie v ladiacich farbách, výhra je istá.

Behind-the-scenes

Ľudí vo väčšine prípadov nezaujíma len finálna fotka, ktorú uverejníte, ale aj to, čo je za jej vznikom.

Preto je tento krok dôležitejší ako kedykoľvek predtým – vytvoriť ľudské spojenie s vašimi sledovateľmi. Ukázať im letmý pohľad na veci, ktoré sa odohrávajú v zákulisí, je skutočne efektívnym spôsobom, ako to urobiť.

Vyskúšajte tieto triky a vašim účtom na sociálnych sieťach budú pribúdať nielen sledovatelia, ale aj lajky bleskovou rýchlosťou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »