Akú úlohu zohráva erotická spodná bielizeň počas sexu?

Zdieľať článok

Sex všetci milujeme – tie chvíle intimity a vzájomných dotykov či bozkov. Sex však nie je len o samotnej aktivite, ale aj o atmosfére a detailoch – svetlá, sviečky, romantika, ale aj spodná bielizeň. Práve erotická spodná bielizeň môže byť vo viacerých prípadoch spúšťačom chuti na sex. To je však len jedna z viacerých úloh, ktoré spodná bielizeň plní. 

Samotný sex je o užívaní si, o dobrom pocite, o fyzickom potešení, ale aj o chémii medzi vami a vaším partnerom. Dobrý pocit zo seba môže urobiť sex a intimitu ešte zábavnejšou, a preto nie je nič lepšie, ako si kúpiť novú erotickú a sexi spodnú bielizeň a cítiť sa v nej skutočne sama sebou. Vaša sebadôvera bude žiariť o to jasnejšie, ak sa v tom, čo máte na sebe, budete cítiť sexi. A i keď spodná bielizeň nie je práve „vyžadovaná“ na príjemné chvíle, môže vám jej nosenie pomôcť cítiť sa pohodlnejšie a pokusy o sex môžu byť o to zaujímavejšie. Existuje totiž nepísané pravidlo: „Ak sa totiž v posteli cítite ako totálna naivka, určite sa dobre zabavíte.

Či už ste sa rozhodli oprášiť starú spodnú bielizeň alebo ste si kúpili nový kúsok, ktorý spestrí váš šatník, je dobré vedieť, čo robiť, aby ste partnera vo vašej spodnej bielizni zaujali čo najviac.

  • Hranie rolí

Či už ste vy a váš partner profesionáli v hraní rolí alebo nie, využite nosenie erotickej spodnej bielizne ako príležitosťzahrať sa na úplne niekoho iného. Predstierajte, že ste sexi profesor alebo že ste medzinárodný špión, ktorý vzal svojho partnera do zajatia. Nechajte priestor vašej fantázii a ani sa nenazdáte a váš partner bude žobrať o druhé kolo.

  • Zviažte partnera

Ak chcete veci skutočne posunúť na novú úroveň, oblečte si spodnú bielizeň a do rúk vezmite lano. Dobre, nemusí to byť lano, ale zväzovanie, na spôsob otroctva, je skvelá príležitosť na zdôraznenie toho, ako sexi vyzeráte a je naozaj dobré vedieť využiť svoj „čipkovaný vzhľad“. Máme pre vás nápad na skvelú hru: postupne si vyzlečte každý kúsok svojej sexi spodnej bielizne a následne ju použite na zviazanie vášho partnera. Akonáhle budete nahá a váš partner zviazaný, prevezmite iniciatívu, zahrajte sa na dominantného partnera a zabavte sa.

  • Chopte sa vedenia a buďte „hore“

Ak chcete naozaj ukázať svoju bielizeň, naskočte na partnera. Bozkávajte ho na krku, pohybujte rukami po celom tele a uistite sa, že vidí, ako dobre vyzeráte. Toto je vaša šanca byť sebavedomá a sexi, tak ju nepremárnite.

  •  Používajte rekvizity

Nakopnite hranie rolí o stupeň vyššie pomocou zodpovedajúcich doplnkov. Sexi policajná spodná bielizeň? Investujte do nejakých neostrých pút. Dominancia? Bič z peria by mal stačiť. Ak sa chcete zbaviť čipky a zachovať jednoduchosť, mám pre vás tri slová: strapce na bradavkách. A ak sexi spodná bielizeň a rekvizity nie sú vo vašom nízkorozpočtovom bankomate alebo vás to jednoducho nezaujíma, improvizujte! Prekvapte svojho partnera tým, že sa ukážete v kabáte, pod ktorým nie je nič.

  • Ohýbajte svoje telo

Ak si chcete obliecť niečo, čo ukazuje, ako tvrdo ste na tých drepoch pracovali, zohnite sa. Psí štýl alebo tzv. „doggy style“ v posteli alebo kdekoľvek inde je ešte viac sexi, keď použijete nové tangá alebo korzet

  • Predveďte nezabudnuteľnú šou

V neposlednom rade sa nebojte predviesť. Spodná bielizeň bola vytvorená na to, aby bol sex zábavný a erotická spodná bielizeň je presne to, čo potrebujete na to, aby ste sex posunuli na ďalšiu úroveň. Pustite si sexi hudbu, ako napríklad „Pony“ od Ginuwine, posaďte partnera a zatancujte mu, kým sa pomilujete. Verte, že po tomto budete cítiť obaja neopísateľnú dávku vzrušenia.

Inšpiroval vás tento článok? Skúsili ste naše tipy a triky? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti. Aby vám už žiaden podobný článok neunikol, nezabudnite nás sledovať na našej webovej stránke a Instagrame.

Source: https://www.elitedaily.com/p/6-sex-moves-to-try-when-youre-wearing-lingerie-really-feeling-yourself-18011940

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »