Aký obsah tvoriť na platforme OnlyFans (3.pokračovanie)

Zdieľať článok

V poslednej časti zo série článkov, ktoré sú zamerané na tvorbu obsahu na platforme OnlyFans, vám rovnako ako aj v tých predchádzajúcich predstavíme skvelé tipy, ktoré pomôžu vášmu účtu udržať si starých fanúšikov, získať nových to všetko len vďaka pridávaniu zaujímavého obsahu vo forme fotografií alebo videí.

Usporiadanie udalosti

Nie je lepšia cesta na upevnenie vzájomných vzťahov, ako účasť na spoločnej udalosti plnej zábavy. Sme si plne vedomí, že vzhľadom na aktuálnu situáciu nie je stále stopercentne možné stretávať sa a spoločne sa baviť. Prečo teda neusporiadať udalosť v online priestore, na ktorý sme si zvykli. Už spomínané živé vysielania sú tou správnou voľbou, ak sa so svojimi fanúšikmi túžite bližšie spoznať. Live prenos totiž divákom a fanúšikom ponúka nezabudnuteľný pocit zdieľania jedného miesta, aj keď len virtuálneho, a tiež interakciu, ktorú by s vami za iných okolností nenadobudli. Ak sa venujete hudbe, plusom bude ak pre vašich fanúšikov usporiadate vystúpenie. Vytváranie udalostí slúži nielen na udržanie si starých fanúšikov, ale aj na získanie nových.

Zapojte svojich fanúšikov

Pri živom vysielaní ešte zostaneme. Počuli ste už niekedy o spoločnom streamovaní? Ide o udalosť, ktorú vedú viacerí (zväčša dvaja) tvorcovia obsahu. Zvýšiť sledovanosť a prílev nových fanúšikov tak majú väčšiu šancu budovať obaja. Osobné stretnutie je v súčasnej dobe ťažko realizovateľné a alternatíva spoločného live streamu sa stala veľmi obľúbenou.

Diskusie na témy, ktoré sú vám blízke

Každý z nás sa zaujíma u niečo iné – niektorí o hudbu, iní o varenie. To je dôvod, prečo by ste so svojimi fanúšikmi mali viesť rozhovory na témy, ktoré sú blízke vám, či už ide o spoločné diskusie alebo intímne rozhovory. Týmto spôsobom môžete dostať do povedomia ostatných nielen seba, ale aj iné OnlyFans účty, ktoré napríklad zbierajú peniaze pre ľudí v núdzi alebo pre psie útulky.

Vy, ako začínajúci tvorcovia obsahu na OnlyFans, si musíte byť vedomí toho, že váš úspech závisí len od vašej kreativity. Nie vždy je ľahké prísť na scénu s novým, zaujímavým nápadom a práve preto sme pre vás spracovali základné body, ktoré pomôžu nie len vám, ale aj napredovaniu vášho účtu.

Ohodnoťte článok a dajte nám tak vedieť, či boli tieto rady pre vás užitočné.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »