Belle Delphine: Ľudia si kupovali vodu, v ktorej som sa kúpala, dokonca ju pili

Zdieľať článok

Cosplay – prezliekanie sa za postavu z anime, mangy či videohry – sa stal neuveriteľne populárnym najmä v ázijských krajinách, no v našich končinách tiež nie je neznámym. Práve tento druh zábavy preslávil aj mladú Belle Delphine.

Belle Delphine, vlastným menom Mary-Belle Kirschner, je 23-ročná britská cosplay modelka, ktorá sa prvýkrát objavila na očiach verejnosti v roku 2015, keď zverejnila návody na líčenie a cosplay na Instagram a YouTube. Jej sláva sa postupne stupňovala, avšak virálnou sa stala až po tom, čo online predala svoju „Gamer Girl Bath Water“. Odvtedy bola súčasťou rôznych škandálov, ktoré viedli k zakázaniu a následnému zablokovaniu jej účtu na Instagrame. 

Rýchly nárast fanúšikov jej so sebou priniesol aj nový spôsob zárobkov na jednej z najznámejších platforiem súčasnosti, OnlyFans. Belle sa totiž v epizóde podcastu Logana Paula priznala, že prostredníctvom svojho OnlyFans účtu zarába neuveriteľných 1,2 miliónov dolárov mesačne. A to je len jeden z mnohých jej príjmov.

V tomto článku sa dozviete, ako sa táto mladá dáma, ktorá bola v škole šikanovaná – odišla zo spomínanej školy, aby pracovala ako čašníčka, baristka a opatrovateľka – stala jednou z top a najviac vyhľadávaných tvorkýň na OnlyFans, ale aj v priestore internetového porna.

Použitie kontroverzných aplikácií/platforiem

Belle Delphine prelomila ľady OnlyFans, ale aj PornHub-u vďaka uverejneniu niekoľkých videí:

  • Belle Delphine Plays With Two BIG COCKS
  • Belle Delphine SQUIRTS all over the floor
  • Belle Delphine gets HUGE LOAD blown on her

Avšak nie je to tak, ako to vyzerá. 

Prvé video ukázalo, že sa doslovne hrá s dvoma kohútmi v posteli. Druhé je o tom, že používa vodnú pištoľ na striekanie vody po celej podlahe. Posledným videom je jej miešanie Mentos cukríkov a koly a striekanie výbušnej zmesi na jej telo.

Mnohí boli pobúrení priamym clickbaitom. Belline videá na PornHub-e však získali milióny pozretí – a to ani nemusela robiť porno.

Zvýšila svoju hodnotu

Belle účtuje 35 dolárov mesačne za prístup k jej fotkám a videám na OnlyFans.

Osobná značka Belle Delphine je taká silná a jej fanúšikovská základňa je taká besná, že vybraný počet z nich je ochotný zaplatiť prémiu, aby k nej získali exkluzívny prístup. A krásna vec na účtovaní prémie je, že nepotrebujete toľko zákazníkov, aby ste vytvorili skutočný peňažný obrat, ktorý sa oplatí. 

Postupná upadajúca sláva?

Hviezda kedysi udržiavala prosperujúcu platformu Instagram s množstvom sledovateľov. Potom, čo jej následne zakázali uverejňovať príspevky kvôli množstvu explicitného obsahu, sa zdalo, že si Delphine dala krátku prestávku od sociálnych sietí, než sa neskôr vrátila so svojím obvyklým kontroverzným obsahom.

Influencerka však následne sociálne siete opäť opustila. Keďže od februára 2021 neprispievala online, niektorí fanúšikovia hovoria o tom, že jednoducho zmizla.

Nie, nezmizla. Namiesto toho jednoducho vytvára obsah inde; na vyspelejších platformách. Epizóda podcastu Painkiller Already [PKA] z roku 2021 sa dotkla témy jej neprítomnosti online.

Hviezda YouTube známa ako F1nnSter vysvetlila, že Delphine si občas robí prestávky, a potom, keď sa vráti, všetko opäť rozhýbe. F1nnSter tvrdil, že s Delphine hovoril cez Twitter už v apríli 2021. Dodal, že je vždy aktívna na svojom OnlyFans účte.

Či už sa Belle v budúcnosti rozhodne vrátiť na sociálne siete alebo nie, jej meno ostáva aj naďalej v povedomí spoločnosti. Ktovie – možno len pripravuje niečo „veľkolepé“, čo opäť zvalcuje internet. 

Source: https://medium.com/the-affirmations-of-alvin-ang/how-belle-delphine-makes-1-2-million-per-month-on-onlyfans-36251b8c66fc

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »