Betka: Fanúšik musí zapojiť svoju fantáziu a predstaviť si, čo sa skrýva pod zakrytými časťami tela

Zdieľať článok

Betka pochádza zo stredného Slovenska. Pracuje, vo voľnom čase rada číta, chodí na výlety či trávi čas s priateľom. Je milovníčkou mačiek a svoje pocity a myšlienky premieta do citátov o láske či vzťahoch. Okrem toho sa venuje tvorbe na OnlyFans, čo bolo aj primárnou témou nášho rozhovoru. Prezradila nám však aj niečo viac o svojej láske k zvieratám či o svojich úspechoch v živote.

  1. Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám v skratke niečo o sebe? Čomu sa venuješ, aké máš koníčky?

Ahojte, volám sa Betka, pochádzam zo stredného Slovenska a na Instagrame ma môžete nájsť pod menom @alzbet. Ak sa nenahneváte, vek vám neprezradím, snažím sa ho držať v anonymite, ale som staršia ako vyzerám. Chodím do obyčajnej, priemernej práce ako skoro každý Slovák/Slovenka, ale pracujem na tom, aby som už dlho do takejto práce chodiť nemusela. Voľný čas trávim s priateľom, čítaním kníh, výletmi alebo cvičením.

  1. Všimla som si na Instagrame stránku Betkine myšlienky. Čo ťa viedlo k tomu viedlo, si ju založiť si ju? Máš nejaké motto, ktorým sa v živote riadiš?

Áno, Betkine myšlienky je moja stránka – profil. Na Instagrame je veľa profilov s citátmi a mne napadlo, prečo to tiež nevyskúšať. Vyjadrujem tam svoje pocity a myšlienky o láske a vzťahu.

Motto ani nie, ale skôr jedna taká myšlienka – pozemský život máme,  (bohužiaľ,) iba jeden, tak si ho treba vychutnávať a užívať naplno. ĎVeľa ďalšieích vecií, ktorými sa v živote riadim, sú napríklad milovať, robiť čo ma baví, neriešiť, čo si myslia ostatní, pozitívne nastavenie mysle…

  1. A okrem tejto stránky, som si všimla aj stránku rescued cats. Môžeš nám o tom povedať niečo viac? Si milovníčka mačiek?

Stránku o mačičkách sme založili so sestrou. Chceli sme sa so svetom a okolím podeliť o radosť z našej svorky. Máme 10 mačičiek, jedna je z útulku, jedna cez inzerát a zvyšok sú zachránené z ulice. Aa áno, som ich veľká milovníčka. Milujem všetky zvieratká.

  1. Vieme, že pôsobíš na OnlyFans. Môžeš nám povedať, aký druh obsahu tam tvoríš? Tvoríš obsah aj so svojím priateľom?

Pridávam tam väčšinou fotky, občas nejaké videá, ktoré na svoj Instagram zverejniť buď nemôžem, alebo nechcem. Mám tam jemnú erotiku, pri ktorej, ale fanúšik musí zapojiť svoju fantáziu a predstaviť si, čo sa skrýva pod zakrytými časťami tela alebo pod tým kúskom bielizne, ktorú mám na sebe. Mám tam aj pár záberov s priateľom, takže občas spolu niečo vytvoríme, pomôže mi, inak fotím sama.

  1. Čo sa týka tvojich fanúšikov, akí sú? Dostávaš často nejaké návrhy alebo nejaké nezvyčajné požiadavky? Zažila si už niečo, čo bolo pre teba cez čiaru?

Fanúšikovia sú milí, obsah sa im páči. Nie, na OnlyFans nedostávam žiadne návrhy ani nezvyčajné požiadavky. Ak sa občas nejaká požiadavka vyskytne, tak jedine to, či je možné ukázať viac. Ale to je moja hranica a to viac je iba pre môjho priateľa.

  1. Ako sa ti na OnlyFans darí? Kedy si začala a čo ťa viedlo k tomu, aby si sa na platformu zaregistrovala?

Išla som do toho s tým vedomím, že tisíce tým zarábať určite nebudem a nezarábam ani teraz, nakoľko to nie je moje stále a primárne zamestnanie. Začala som pred cca rokom aj niečo, po debate s jedným skvelým fotografom. Začala som s tým preto, že som chcela mať aspoň nejaké to euro v peňaženke, kým si nenájdem nejakú prácu. Je to menej peniažkov ako dostanú iné kočky, ktoré sa tomu venujú naplno, ale ja som rada za každé euro, ktoré mi pomôže k výplate.

  1. Mala si pred OnlyFans nejaké skúsenosti s fotením alebo modelingom?

Áno, s fotením som mala skúsenosti. Bola som aj súčasťou dvoch úžasných fotení, z ktorých vznikli nádherné kalendáre na rok 2020 a 2021. A občas mi nejaká ponuka na fotenie príde, takže sa im začnem asi viac otvárať a brať tieto príležitosti.

  1. S OnlyFans sa často spájajú rôzne predsudky. Dotkli sa ťa nejakým spôsobom po tom, ako si sa na OnlyFans zaregistrovala?

Nielen kvôli OF, ale aj kvôli instagramovým fotkám som definitívne v roku 2021 prišla o všetky kamarátky. Niekto by to možno považoval za dotknutie, ale ja nie. Ja to považujem za oslobodenie sa. Ony ma spomedzi seba vytlačili už dávno a minulý rok sa to len definitívne potvrdilo a ukončilo, a som za to neskutočne vďačná. Načo byť súčasťou toxických vzťahov, ktoré vám uberajú energiu a kde vás len ohovárajú a nezačleňujú medzi seba? Teraz mám pri sebe okruh len šiestich priateľov a som šťastná. Takže nie, nijako sa ma to nedotklo, iba mi to pomohlo.

  1. Čo považuješ za najväčší úspech vo svojom živote? Máš nejaké ciele a vízie do budúcnosti?

Nenazvala by som to úspechom, ale najväčším šťastím v mojom živote bolo, že som našla svoju lásku v podobe môjho priateľa, a že máme taký úžasný vzťah, aký máme. Momentálne najväčšia priorita – cieľ, je založiť si vlastný biznis a potom si nájsť vlastné bývanie, svadba a cestovať po svete.

source: https://onlyfans.com/alzbetbebe

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »