Bhad Bhabie poskytla dôkazy k svojim zárobkom na OnlyFans 

Zdieľať článok

Všetko to začalo, keď rapperka Bhad Bhadie – rodným menom Danielle Bregoli, na svojom Instagrame napísala, že chce, aby sa všetci konečne odpútali od jej virálneho televízneho rozhovoru, ktorý ju vystrelil k sláve, vďaka jej sloganu „Cash Me Outside“. Napísala, že nechce byť len dievčaťom, akým sa prezentovala v spomínanom rozhovore a chce, aby ju ľudia poznali aj vďaka iným úspechom. V súvislosti s tým napísala, že chce, aby ju ľudia poznali napríklad ako dievča, ktorému sa podarilo zarobiť na OnlyFans 50 miliónov dolárov. Reakcie ľudí však spochybňovali toto tvrdenie. Preto sa podelila o snímku obrazovky, na ktorej sú viditeľné jej údajné zárobky. 

V roku 2021 Billboard potvrdil, že vtedy len 19-ročná rapperská hviezda zarobila na OnlyFans 1 milión dolárov len za šesť hodín, čím prekonala všetky dovtedy existujúce rekordy. Potvrdil to aj zástupca OnlyFans.

Rapperka si účtuje 23,99 dolárov mesačne za prístup k fotografiám a videám na svojej stránke OnlyFans, ktorú vytvorila len týždeň po svojich 18. narodeninách. Po tom, ako sa jej podarilo prelomiť rekord, na Instagrame napísala: „Nie je to zlé, na šesť hodín. Prekonali sme OnlyFans rekord.“ Rapperka použila svoje zárobky na rozšírenie svojho portfólia nehnuteľností, keď si kúpila sídlo na Floride za 6,1 milióna dolárov – pričom použila celú zarobenú hotovosť. 

Predošlý rekord sa podaril speváčke Bella Thorne, ktorá vo svojich 23 rokoch zarobila 1 milión dolárov za menej ako 24 hodín. Neskôr sa jej podarilo túto sumu zdvojnásobiť, a to za menej ako týždeň.   

Source: https://www.billboard.com/music/music-news/bhad-bhabie-onlyfans-receipts-1235063361/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »