Hviezda šou „90 Day Fiancé“ zmenila svoj biznis. Pozrite sa, čo predáva teraz 

Zdieľať článok

O hviezde šou „90 Day Fiancé“ Stephanie Matto a jej netradičnom „biznise“ sme písali už pred časom. V tom čase jej práca spočívala v prdení do pohárov, ktoré predávala za nemalé sumy. 

Teraz svoju prácu rozšírila – hviezda reality šou predstavila svoj netradičný spôsob zarábania peňazí na TikToku, a ten rozhodne nie je pre každého. Zdá sa však, že niekoľko ľudí tento biznis zaujíma, pretože Stephanie na ňom zarába poriadne peniaze. 

Bývalá hviezda reality šou predáva na TikToku pot zo svojich pŕs. Jedna fľaša potu stojí 500 dolárov, čo sa môže ľahko navýšiť, keďže našla mnoho oddaných kupcov. 

„Ľudia si mysleli, že ma naposledy videli, keď som prestala predávať prdy, ale teraz som späť s 500-dolárovými pohármi prsného potu,“ uvádza v popise jedného zo svojich videí o novom produkte. Dokonca zdieľala video ukazujúce rutinu zbierania potu do fliaš.

Táto rutina zahŕňa celé hodiny opaľovania sa na jej dvore v bikinách a následného zbierania potu: „Všetko, čo potrebujete, sú fľaše, slnko, prsia a celé hodiny sedenia a ležania.“ 

Stephanie Matto tvrdí, že z predaja prdov zarobila viac ako 200-tisíc dolárov. Avšak po tom, čo ju hospitalizovali s bolesťami pravdepodobne spôsobenými jej životným štýlom, musela svoj spôsob zárobkov prehodnotiť. Očividne má viac šťastia so svojimi fľašami plnými potu a tvrdí, že ich predajom na internete zarába tisíce dolárov. 

Source: https://www.narcity.com/90-day-fiance-star-selling-boob-sweat-tiktok-stephanie-matto

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »