Gay surfista, Nick Vallejo, si založil OnlyFans, aby sa cítil sexi. Funguje to!

Zdieľať článok

Nick Vallejo, obyčajný chlapec, ktorý sa však zakaždým, keď opustil priestory svojho domu, prestal cítiť komfortne. Sám seba sa pýtal, kde je problém – bude to tým, ako vyzerá alebo tým, aké je jeho vierovyznanie? Priznal, že toto bolo najtemnejšie obdobie jeho života.

Jeho príbeh sa začína o čosi skôr – pred takmer siedmimi rokmi bol Vallejo len na začiatku svojej gay cesty. Skončil s plávaním na Havajskej univerzite a presťahoval sa späť domov, do južnej Kalifornie. Predovšetkým potreboval reset, semester strávil surfovaním v Pacifiku a prácou plavčíka na požiarnom oddelení okresu Los Angeles.

podporou rodiny a blízkych priateľov sa Vallejo začal pozerať na život iným spôsobom. Pustil sa do predtým nepredstaviteľných aktivít. Každé nové dobrodružstvo mu prinieslo viac a viac sebavedomia. Teraz sa chce Vallejo ukázať.

Už to bude takmer rok, čo si Vallejo založil svoj OnlyFans účet.

„Len som cítil, že najdôležitejšou vecou, ​​ktorú musím urobiť, je takpovediac vlastniť sám seba a byť so sebou spokojný v každej situácii. Snáď to môj budúci muž uvidí a povie si: ‚Ach, ten chlap je sexi. Je sebavedomý. Vie, čo má rád. Chcem ho!‘“

Vallejo sa podelil o svoj príbeh, v ktorom opisuje svoj mučivý vzťah so svojou sexualitou. Vallejo, pochádzajúci z náboženského kresťanského prostredia, pôvodne potláčal svoju príťažlivosť k chlapom. Dokonca si dal na pravú ruku vytetovať symbol čistého života.

Ale čoskoro sa Vallejov čistý život zmenil na dvojitý život a to ho vo vnútri mučilo. Googlil si významy slov „gay“ či „homosexualita“, čo však malo za následok len jeho rastúcu úzkosť. Čítal príbehy o ľuďoch, ktorí vyšli s pravdou o svojej sexualite von a potom boli opustení a odmietnutí.

Väčšinu Vallejovho života bolo plávanie niečím, čo mu pomáhalo usmerňovať jeho emócie, ale keď prestúpil z miestnej vysokej školy na Havajskú univerzitu v Manoa, už to tak nebolo.

„Na univerzite som prestal plávať, pretože som cítil, že kúsok zo mňa umiera,“ napísal Vallejo. „Cítil som sa, akoby som už nepatril do bazéna.“

Vallejo začal čoraz viac nachádzať útechu v oceáne. Surfovanie umožňuje Vallejovi užívať si a po rokoch sebatrýznenia kladie dôraz na to, aby sa cítil dobre a robí pre to maximum.

To nás privádza späť k OnlyFans. Je to ďalšie miesto, kde môže byť Vallejo sám sebou.

„Z môjho pohľadu nie som dosť sexi,“ povedal Vallejo. „Takže som si povedal: ‚No, OnlyFans by bolo skvelé miesto, kde začať.‘ Napríklad: ‚Hej, pozrite, toto je moja spálňa.‘ alebo ,Tu som práve teraz a takto vyzerám.‘ Nie je to zinscenované a plánované. Všetko ide plynulo a tak, ako má. Nič neplánujem.“

Do hry však vstupuje ďalší homosexuál, Chance Wheelerom, ktorý je bývalým vysokoškolským športovcom a hovorí, že OnlyFans mu umožňuje cítiť sa sebavedomo vo svojom tele. Podobne ako Vallejo, pochádzal z konzervatívnejšej rodiny, ale rozhodol sa, že svoju orientáciu už viac nechce skrývať.

„Nemyslím si, že nahota je zlá. Myslím, že je to úžasná vec.“ povedal Wheeler. Vallejo súhlasí – svoju stránku OnlyFans vníma ako ďalšiu časť svojho umeleckého portfólia.

Nick Vallejo vlastní viacero účtov na sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, Twitter či spomínaný OnlyFans, na ktorých môžete sledovať jeho každodenný život.

Pre viac podobných článkov zo sveta úspešných tvorcov na platforme OnlyFans nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://www.outsports.com/2021/4/12/22378528/gay-onlyfans-nick-vallejo-surfer

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »