Nikol: Nechcem sa dostať za svoju morálnu hranicu, pretože viem, že by som sa cítila zle

Zdieľať článok

Nikol má 19 rokov a väčšina ľudí ju pozná pod jej instagramovým menom „nikolvraspir“. Momentálne študuje a popri štúdiu pôsobí ako tvorkyňa obsahu na OnlyFans. V rozhovore nám prezradila ako sa k OnlyFans dostala, aký obsah tvorí a ako sa fotenie obsahu u nej vyvíjalo, ale aj to, kto ju v jej OF kariére podporuje najviac. 

 • Ahoj Nikol, môžeš sa nám na začiatok prosím predstaviť a povedať nám niečo o sebe? 

Ahoj, som Nikol, na Instagrame pôsobím ako nikolvraspir, a tak ma väčšina ľudí aj pozná. Mám 19 rokov a momentálne študujem. Foteniu sa venujem už dlhšiu dobu, ale pridávať „odhalený“ obsah som začala až v 18 rokoch. Najskôr som teda začala uverejňovať obsah na Instagrame a až potom na OnlyFans. 

 • Čo ťa viedlo k tomu, aby si sa zaregistrovala na OF? S akými očakávaniami si sa na OnlyFans registrovala? 

Ako som spomenula, fotenie „nude, viac odhaleného“ obsahu som začala pridávať na Instagram okolo svojich 18 rokov. OnlyFans som si všimla u jednej svojej dávnej kamarátky. Nejakú dobu som o tom premýšľala, ale potom som sa zaregistrovala a bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť a neľutujem to. Mojím očakávaním boli peniaze a pridávanie obsahu, ktorý mi OnlyFans nebude mazať, ako napríklad Instagram. 

 • Nebála si sa predsudkov? Keďže sa s OF často spájajú rôzne stigmy. 

Predsudkov som sa nebála vôbec, keďže som už nejakú dobu pridávala podobný obsah na Instagram, takže som už bola na nejaký „hate“ a predsudky zvyknutá, aj keď nikdy neboli v nejakej veľkej miere. 

 • Ako tvoja rodina, známi, kamaráti reagovali na tvoju registráciu na OF? 

Moja rodina to brala a berie úplne v pohode, dokonca dostávam veľkú podporu zo strany mojej maminky, za ktorú som naozaj rada. Fotila som také fotky aj skôr, takže na to bola rodina a priatelia už nejakú dobu zvyknutí. Väčšina mojich kamarátok fotí také fotky, takže som dostávala podporu naozaj zo všetkých strán, a to pre mňa bolo aj je to najdôležitejšie. 

 • Aký obsah tvoríš na OF? Podľa fotiek na Instagrame je obsah aj trochu odvážnejší. Bolo to tak stále? Alebo sa to nejak menilo v čase? 

Môj obsah na OnlyFans tvoria topless fotky, fotky v prádle. Skôr to boli len fotky v spodnom prádle s cenzúrou. Postupne som sa posunula k topless fotkám, keďže to už nevidím ako niečo zlé, za čo by som sa mala hanbiť. Prsia som videla takmer všade (filmy, seriály, fotky…), tak som si povedala, prečo nie ja? 

 • Máš nejaké hranice, čo sa týka obsahu, ktoré vieš, že by si nikdy neprekročila? 

Samozrejme, môj obsah, ako som už spomenula, obsahuje topless fotky a fotky v spodnom prádle. Moja hranica sú open legs a sex tapes. Nechcem sa dostať za svoju morálnu hranicu, pretože viem, že by som sa cítila zle. 

 • Vieš nám povedať o nejakej najzvláštnejšej požiadavke od fanúšikov, s ktorou si sa stretla? Dostala si už požiadavku, ktorá bola pre teba „cez“? 

Dostávala som veľa zvláštnych požiadaviek, postupom času mi už tak zvláštne neprídu, vďaka počtu podobných správ, ktoré dostávam. Keby som to mala zhrnúť, tak to budú asi fotky nôh, ktoré mi dlhú dobu prišli nechutné. Teraz som s tým už v pohode. 

 • Požiadal ťa už nejaký fanúšik o stretnutie? Ako na takéto požiadavky reaguješ? 

Požiadavky na stretnutia – ako „na kávu“, tak „sexuálne“ – mi chodia dennodenne. Nereagujem takmer nijak, mám svoje pravidlo, že sa s nikým nestretávam a ani to nemám v pláne. Takže moja reakcia je odmietnutie a následné vysvetlenie. 

 • Akí ľudia ťa najčastejšie kontaktujú. Dá sa to nejako konkretizovať? 

Najčastejšie ma kontaktujú muži, čo si myslím, že je u každej tvorkyne na OnlyFans. Všetci sú ale milí a fajn, takže som s nikým nikdy nemala problém a vážim si ich. 

 • Čo je pre teba najťažšie na práci na OF? Čo máš naopak na tejto práci najradšej? 

Nedokážem povedať čo je pre mňa najťažšie. OnlyFans ako stránku mám veľmi rada a je pomerne jednoduchá. Najradšej mám tvorenie fotiek, ktoré som si donedávna fotila sama. Až prednedávnom som fotila s fotografkou a fotenie som si šialene užila, takže plánujem viac spoluprác s fotografom. Rada aj odpisujem na správy, takže vecí, ktoré mám naozaj rada, je naozaj veľa. 

 • Máš nejaké očakávania a predstavy do budúcnosti? Čo by si chcela dosiahnuť na OF, ale aj v živote?

Momentálne môj plán, ktorý sa týka OnlyFans, je svoj profil viac zviditeľniť. Chcela by som seba aj svoj profil viac dostať na zahraničný trh. Chcela by som sa OnlyFans venovať viac, keďže to občas flákam a je to škoda. V živote sú moje ciele veľké. Chcela by som doštudovať vysokú školu a pohybovať sa v odbore. Ale v tejto chvíli sú moje najdôležitejšie ciele OnlyFans a škola. 

Source: https://onlyfans.com/nnikolv

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »