Hranie rolí: keď sa z nevinnej zábavy môže stať fetiš

Zdieľať článok

Stalo sa vám niekedy, že vám váš partner navrhol, aby ste sa pri večernom milovaní zahrali na sexy policajtku či zvodnú učiteľku? Zrejme ho priťahuje takzvané hranie rolí. Čo všetko tento pojem skrýva a aké sú najlepšie typy na dokonalú hru?

Sexuálne hranie rolí je činnosť, ktorá má hlboký erotický význam. Zvyčajne v sebe zahŕňa dvoch alebo viacerých ľudí, ktorí túžia po sexuálnom vzrušení inak, ako len obyčajnými spôsobmi. Sexuálne hranie rolí môže byť realizované nielen formou predohry, ale aj formou samotnej sexuálnej aktivity. Mnoho ľudí považuje hranie sexuálnych rolí za prostriedok na prekonanie sexuálnych zábran. To všetko sa môže odohrávať v skutočnom svete alebo prostredníctvom internetového fóra, diskusnej miestnosti, videohry, e-mailu alebo rôznych sociálnych sietí – čo umožňuje realizovať fyzicky nemožné erotické záujmy.

Priebeh tejto hry je len na jej účastníkoch – chcete sa len provizórne zabaviť alebo túžite po prepracovanej sexuálnej hre s kostýmami a scenárom, jedinou prekážkou môže byť len vaša fantázia a to, ako ďaleko ste ochotní zájsť.

Sexuálne hranie rolí môže zahŕňať fantáziu založenú na akejkoľvek úlohe a môže zahŕňať akýkoľvek druh sexuálneho fetišu, ktorý si účastníci želajú. Medzi príklady patria časti oblečenia vnímané ako erotické alebo naopak, kedy je jeden alebo viacerí účastníci nahí. Hranie rolí môže zahŕňať prvky dominancie a podriadenosti, vrátane sexuálneho otroctva a erotického ponižovania. Mnohé z najbežnejších sexuálnych hraní rolí zahŕňajú rozdiel v sile, čo má za následok dominanciu, ale aj podriadenosť účastníkov. Často sa to považuje za nebezpečné, a preto sa odporúča bezpečné slovo, aby ste pri takýchto činoch pokračovali v čo najbezpečnejších podmienkach.

Popularita internetu tiež umožnila online sexuálne stretnutia, známe ako kybersex, ktoré môžu zahŕňať hranie rolí. V americkom prieskume z roku 2015 až 22 % opýtaných uviedlo, že počas svojho života hrali sexuálnu rolu.

Zaujala vás táto forma sexuálnej hry? Prinášame vám niekoľko typov na to najlepšie hranie rolí:

  • Chyžná/komorník – toto hranie rolí môže mať toľko historického nádychu, koľko chcete. Ak ste sledovali seriál Bridgerton, môžete sa inšpirovať sexuálnymi scénami práve odtiaľ. Možno by ste sa však len chceli zahrať na člena domáceho pomocného personálu a poslúchať pána alebo milenku a plniť rozkazy.
  • Inštalatér – ak ste niekedy videli porno zo starej školy, budete vedieť, že keď sa objaví inštalatér, tesár, elektrikár či ktokoľvek šikovný, veci sa môžu poriadne rozpáliť. Možno ste sama doma a váš kuchynský drez vytečie, ste celá mokrá a neviete čo robiť, keď sa objaví inštalatér, aby zachránil situáciu.
  • Keď sa z najlepších kamarátov stanú milenci – ak ste sa niekedy zaľúbili do jedného z vašich najlepších kamarátov, budete vedieť, že sexuálne napätie môže byť veľmi veľké. Zahrajte sa na to s ukradnutými pohľadmi a neistotou, či k vám cítia to isté, môže to byť mimoriadne vzrušujúce.
  • Inštruktor jogy – nezáleží na tom, aký ste flexibilný– hranie rolí z jogy dokáže zahrať každý. Môžete sa stať profesionálom, skrútiť svoje telo do pôsobivých, no erotických pozícií, alebo sa môžete stať úplným nováčikom a jednoducho vrtieť zadkom vo vzduchu a tvrdiť, že je to skvelá poloha pre flexibilitu panvy. Bez ohľadu na vaše schopnosti môže byť predstieranie, že ste inštruktor jogy, obzvlášť zábavná experimentálna hra, ktorá vás povzbudí, aby ste prijali ambiciózne pozície a pokojne inštruovali svojho partnera kam umiestniť svoje končatiny.

Pre viac podobných článkov zo sveta erotických hier či sexuálnych fetišov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://www.allure.com/story/common-sexual-fetishes-kinks

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »