Storytime: Sex cez telefón

Zdieľať článok

Poznáte ten pocit, keď s niekým zdieľate vzťah na diaľku? Pre niekoho nepochopiteľná situácia, zatiaľ čo si iní nevedia túto formu vzťahu vynachváliť. Nech už sa prikláňate ku ktorejkoľvek z možností, dnešný Storytime vás zrejme motivuje si takýto vzťah vyskúšať. 

Po niekoľkých nevydarených vzťahoch som si povedala, že si dám od mužov na chvíľu pauzu. To mi však dlho nevydržalo, lebo som spoznala JEHO, pána dokonalého. Nepochádza z našich končín, ale z úplne iného sveta – teplé a slnečné Maroko. Nikdy som sa netajila tým, že ma priťahujú takýto exotickí muži. Viem, o mužoch arabského pôvodu sa hovorí veľa: vraj sú neverní, arogantní, toxickí či dokonca násilní, ale ako sa však vraví, nesúď knihu podľa obalu. Hneď, ako mi napísal prvú správu na Instagrame, ostala som zaskočená a popravde som vôbec nevedela do čoho idem. Myslela som si, že to bude len pár nevinných viet, ktoré si spoločne vymeníme, ale opak je pravdou. Naše konverzácie boli čoraz hlbšie a dovolím si povedať, že aj intímnejšie. Po nie dlhej dobe písania sme si povedali, že by sme mohli skúsiť spoločný vzťah na diaľku. Po množstve obyčajných stereotypných vzťahov bol tento o niečo iný – keďže som sa s mojím pánom dokonalým nemohla vidieť v reálnom živote, spoliehali sme sa len na spoločné písanie, posielanie hlasových správ a občasné volanie. V jeden večer som sa rozhodla, že tentokrát vynechám typickú piatkovú párty v bare a namiesto toho si doprajem relax a odpočinok. Potrebovala som to – horúci kúpeľ, dobrý seriál, pohár vína… a správu od neho. Rovnako ako ja, aj on vymenil večer s kamarátmi za večer, ktorý by strávil osamote doma. Keď mi napísal, že mi potrebuje niečo ukázať, pozerala som na našu konverzáciu ako nemá. Správa, ktorá prišla, nebola obyčajná, bola to fotka. Napätie, ale aj vzrušenie zároveň vo mne nekontrolovateľne rástlo. Keď som fotku otvorila, takmer mi spadla sánka na zem. Bola to fotografia, ktorú odfotil tesne po tom, ako sa osprchoval. Určite si to viete dobre predstaviť – vypracované telo, po ktorom stekajú kvapky vody, ktoré ešte nestihol vsiaknuť uterák. Pekne dlhú chvíľu som si detailne prezerala každú časť jeho tela. Moje vzrušenie dosiahlo maximálnu úroveň a už nebolo cesty späť. „Chce ma len vyprovokovať a nechať to tak alebo aj dokončí to, čo začal?“ pýtala som sa samej seba. Rozhorčene som sa prechádzala po byte a čakala som na ďalšiu správu. Tá prišla do niekoľkých minút, našťastie. Písal mi v nej, že by ma chcel objať a bozkávať… Chcela som to isté, ale ešte o niečo viac erotickejšie. On toho chcel určite viac, ale zrejme sa to hanbil napísať hneď na úvod. Keď mi však prišla posledná textová správa, ktorú mi v ten večer pán dokonalý napísal, vedela som, že tu môj večer nekončí, práve naopak, všetko krásne ešte len začne. V správe sa písalo: „Habibti, can I call you and make your panties wet?“ Neváhala som ani sekundu a sama som mu zavolala. Dovolím si povedať, že ostal mierne zaskočený, ale nedalo sa nevšimnúť to nadšenie, ktoré vyžarovala jeho tvár. Zrejme si viete predstaviť ako vyzeral zvyšok môjho večera – bola to pre mňa výnimočná situácia, ktorá dala nám obom skvelý orgazmus a mokrú posteľnú bielizeň.

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Celý tento príbeh v sebe nesie oveľa hlbšiu pointu ako len príjemný sex po telefóne. Hlavnou myšlienkou je vzťah na diaľku, ktorý sa dá okoreniť aj takýmito partnerskými hrami. Sex po telefóne a udržanie si takéhoto typu vzťahu sú však dve odlišné situácie. 

Otázka, ktorú ste si však určite položili aj vy znie: „Ako si môžem s partnerom náš vzťah na diaľku udržať?“ Odpoveď je jednoduchá, stačí sa riadiť nasledujúcimi troma bodmi:

  • Nastavte si jasné ciele a pravidlá – ako raz povedal Gándhí, je dôležité vyhýbať sa situáciám, ktoré by mohli spôsobiť, že sa váš partner na diaľku bude cítiť nepohodlne alebo ohrozene. Nemusíte si vždy, keď chcete ísť von s priateľmi, pýtať od partnera povolenie či súhlas, ale mali by ste si stanoviť jasné hranice a pravidlá, ktoré fungujú pre vás oboch, a dodržiavať ich.
  • Buďte si stopercentne istí, že je tento typ vzťahu práve pre vás – podľa Leeho môže neistota viesť k tomu, že jeden z partnerov sa príliš často kontroluje u druhého. To môže viesť k nadmernému odosielaniu hovorov a textových správ z nesprávnych dôvodov a môže viesť k zbytočnému napätiu, ktoré nechce vo vzťahu žiaden pár. 
  • Robte veci spolu, aj keď ste od seba – to, že nie ste fyzicky na rovnakom mieste, neznamená, že sa spolu nemôžete baviť, napríklad si spolu naplánujte filmový večer cez Skype, kde si môžete pozrieť ten istý film, aj keď ste na rôznych miestach. Môže to byť skutočná zábava. 

Pre viac podobných erotických príbehov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://time.com/5316307/best-long-distance-relationship-tips-experts/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »