Pink Rabbit: Najťažšie na OnlyFans je vyhovieť všetkým

Zdieľať článok

Nikola alebo Pink Rabbit, ako je známa na Instagrame, pochádza z Brna. Je vášnivou cestovateľkou a ako hovorí, „precestovala polku sveta“. Prezentuje sa ako „milovník života a totálny bohém“. V rozhovore nám porozprávala o svojej láske k cestovaniu, ale aj o svojom vzťahu k foteniu a pôsobení na OnlyFans…

  • Hovoríš, že veľa cestuješ. Aká je najkrajšia krajina, ktorú si navštívila?

Precestovaného mám toho veľa. Mňa to asi vždy ťahá smerom k Ázii a rozhodne najkrajšie miesto kde som kedy bola a kde som si to najviac užila, tak bolo Bali a Srí Lanka. Napríklad Maldivy, tie sa mi vôbec nepáčili, pretože to sú také rezorty pre ľudí, ktorí chcú relaxovať a byť hlavne v kľude, a to ja určite nie som.

  • Ak by si si mala vybrať na život nejakú zahraničnú krajinu, aká by to bola?

Ja by som chcela zostať v Česku, pretože to tu mám veľmi rada a vždy som sa sem veľmi rada vracala a vždy som vedela, že tu chcem zostať a nikde sa nechcem sťahovať. Ten život tu mi vyhovuje a mám tu okolo seba super ľudí. Takže by som sa tu určite chcela usadiť a nikde inde nepokračovať. Ale keby som nejak teda musela, tak by som si vybrala Viedeň, pretože ja som mestský typ a nevydržala by som určite žiť niekde na pláži celý život, pretože by som sa tam asi zbláznila. Takže Viedeň, keďže je to veľké a krásne mesto.

  • Vieme o tebe, že máš OF, ako si sa k tomu dostala? Mala si aj predtým skúsenosti s fotením?

Skúsenosti s fotením, tie som mala už dávno, ale ja som vždy mala vzťah k tej erotike, mňa to tam vždy ťahalo. A vedela som, že niekedy budem robiť niečo také, takže keď som sa dozvedela o OnlyFans, tak ma to strašne nadchlo. A vlastne hneď ako som sa o tom dozvedela, tak som to chcela vyskúšať.

  • Je vidieť, že fotíš aj odvážnejšie fotky. Bolo to tak vždy alebo to prišlo nejako postupne? Posúvali sa časom tvoje hranice, čo sa obsahu týka?

Tak ja som na začiatku mala tie hranice nastavené určite inak, skôr som trochu váhala, pretože sa na to môže ktokoľvek pozrieť, či už kamaráti alebo moja rodina, ale postupom času som zistila, že ja taká proste som a chcem byť sama sebou a chcem toto fotiť, páči sa mi to a chcem to robiť. Nechcem sa obmedzovať kvôli ostatným. A našťastie teda môžem povedať, že moja rodina a moji kamaráti ma majú radi presne takú aká som a môžem povedať, že okolo seba nemám žiadnych ľudí, ktorí by ma kvôli tomuto odsudzovali, naopak ma v tom podporujú. Takže za to som strašne šťastná.

  • Ovplyvnila pandémia nejakým výrazným spôsobom tvoj život? Ak áno, akým spôsobom?

Ja by som povedala, že ani nie, pretože s cestovaním som už aj tak chcela prestať a sústrediť sa teraz skôr na pracovné veci, takže to teraz úplne nevnímam alebo ma to nejakým razantným spôsobom neovplyvnilo a život sa snažím užívať si tu a teraz.

  • Čo sa týka tvojich fanúšikov, akí sú? Dostala si už nejakú požiadavku, ktorá bola „cez“? A nejakú požiadavku, ktorá ťa naozaj prekvapila?

Tak musím povedať, že moji fanúšikovia sú úplne úžasní. Každopádne, ja už sa v tom nejakú dobu pohybujem a už toho mám celkom dosť, takže ma asi naozaj nič neprekvapí alebo neviem čo by ma mohlo prekvapiť alebo šokovať, ale veľmi milo ma napríklad prekvapí, keď dostanem nejaký pekný darček. Niektorí tí fanúšikovia si ma naozaj rozmaznávajú, takže to je naozaj pekné.

  • Sú fanúšikovia, s ktorými si v kontakte naozaj dlho? Stretla by si sa s nejakým fanúšikom, s ktorým si už dlhú dobu v kontakte?

Určite áno, s niektorými fanúšikmi som v kontakte už niekoľko rokov a takéto vzťahy naozaj preferujem a veľmi si ich cením. Ešte som sa takto s fanúšikom nestretla, ale keďže som single, tak nemám úplne prekážky a keby som sa s niekým naozaj chcela stretnúť, tak by som to asi urobila.

  • Čo hodnotíš ako najťažšie na pôsobení na OF? Čo je naopak najlepšie? 

Povedala by som, že najťažšie na tom je, vyhovieť všetkým tým fanúšikom, to sa naozaj nedá. A preto sa aj ja napríklad radšej venujem tým pár stálym a s nimi udržujem také tie dobré kontakty. A naopak, čo je najlepšie, tak je určite to, že tam má človek fakt voľnú ruku a ten obsah môže tvoriť taký, aký presne chce.

source: https://onlyfans.com/pinkrabbit22

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »