Irina: Je len na žene, čo chce na OF zverejniť a čo nie. Podeliť sa o svoj kus života…

Zdieľať článok

Jiřinu poznajú ľudia pod prezývkou Irina. Pôsobí na OnlyFans, no v minulosti pracovala v Poslaneckej snemovni ako asistentka. Venuje sa podnikaniu a miluje cestovanie. Prečítajte si rozhovor, v ktorom sa dozviete, aké krajiny navštívila, čo na podnikaní miluje, akým druhom podnikaniu sa už venovala aj to, prečo nemôže robiť full-time modelku. 

  • Ahoj, môžeš sa nám, prosím, na začiatok predstaviť? Povedať niečo o sebe, čomu sa venuješ a podobne? 

Ahoj, volám sa Jiřina, ale veľa ľudí ma pozná pod prezývkou Iriiina. Už nejaký ten mesiac sa venujem OnlyFans. Predtým som pracovala ako asistentka v Poslaneckej snemovni. Ja viem, trochu rozdielna práca. A teraz pri OnlyFans ešte začínam s jedným projektom, ktorý bude na svete asi v marci, približne. 

  • Zdá sa, že veľa cestuješ, môžeš sa s nami podeliť o nejaké cestovateľské zážitky? Ktorá krajina ťa najviac prekvapila? Na ktorú krajinu nikdy nezabudneš? Ktorú chceš navštíviť znova? Aké sú tvoje cestovateľské sny, aké krajiny by si ešte chcela navštíviť? 

Cestujem, milujem cestovanie. Dáva mi určitý druh slobody. Často cestujem napríklad úplne sama alebo s batôžkom. Tak som precestovala napríklad Thajsko, s batôžkom, nie sama. Tá dovolenka je rovno aj nezabudnuteľná. Bola som tam trikrát a vždy to bolo skvelé, Cappadocia bola skvelá, L. A., Turks&Caicos, Grécko, všetko bolo úžasné. V pláne mám tento rok Tulum v Mexiku, aj keď v Mexiku som už bola. A tiež Bali, na to sa veľmi teším. Na wish liste sú aj výlety ako Island, Nový Zéland, Zanzibar…

  • Ak sa nemýlim, venuješ sa modelingu? Kedy si s modelingom začala a čo ťa k tomu motivovalo? 

Modelingu sa venujem skôr okrajovo, ale baví ma to, predvádzať sa pred fotoaparátom. Zo začiatku sa však vždy trochu hanbím, to mám ale vo všetkom. 

  • Aké sú tvoje najväčšie úspechy ako modelky? 

Uff, úspechy… Bola som párkrát na titulke s motorkami, autami. V Maxime som bola raz, Adam’s Girls tiež. Robila som hostesku na mnohých akciách, ako napríklad Blanka Matragi, golfové akcie, tak som sa začala venovať aj viac golfu. 

  • Čo je pre teba na práci modelky najťažšie? Čo máš na tejto práci najradšej? 

Ako modelka na full time som veľmi malá, mám 160 cm. Fotenie ale milujem. Rada by som bola v časopise Playboy alebo také niečo. Uvidíme, pokiaľ by to prinieslo úžitok…

  • Na Instagrame píšeš, že študuješ. Čo študuješ? Chceš v tomto odbore pracovať po ukončení štúdia? 

Mám v živote veľa plánov. Som človek, ktorý nemôže stáť na jednom mieste, stále sa chcem posúvať dopredu. A práca, chcem určite podnikať. Podnikala som od 18 rokov, reštaurácia, solárium, masáže… Takže sa toho budem aj držať, len tentokrát v móde. 

  • Pôsobíš na platformách ako OnlyFans, Fansly či Patreon? Ak áno, čo ťa motivovalo k registrácii? Ak nie, uvažovala si nad registráciou, prípadne ju plánuješ? Čo si vo všeobecnosti myslíš o týchto platformách? 

OnlyFans mám, to ako jediné a príde mi to ako pekná príležitosť. Dievčatá posielajú tak či tak fotky mužom, atď… Koniec koncov, je to len na žene, čo bude chcieť na OnlyFans zverejniť a čo nie. Podeliť sa o svoj kus života…

  • Aké sú tvoje plány v živote? Máš nejaké motto, ktorým sa v živote riadiš?

Plánov mám v živote veľa. Alebo skôr nie plánov, ale prianí. A či sa vyplnia alebo nie, to ukáže budúcnosť. Ja som momentálne šťastná tak, ako dlho nie. Motto v živote – Nikdy nič neľutuj. Na smrteľnej posteli budeš ľutovať to, čo si neskúsila. Nikto si nás nebude pamätať o sto rokov. 

Source: https://onlyfans.com/iriiinaaa

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »