Jednoduché triky, ktorými dostanete každého muža

Zdieľať článok

Milé ženy, zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, ako zaujať muža, ktorý sa vám páči? Alebo ako zaujať ktoréhokoľvek chlapa na ulici? Je to skutočne jednoduché, o mnoho jednoduchšie než sa zdá. Každá z nás predsa túži po pozornosti. Chceme, aby si nás muži všímali a videli na nás všetko to dobré, čo im môžeme ponúknuť. Čo ak vám prezradím, že existuje zopár nepísaných pravidiel, ktorými by ste sa mali riadiť, ak túžite po pozornosti od každého muža – a nie len tak od hocijakého muža, ale od muža vašich snov.

Nesprávajte sa zúfalo

Vieme, že toto sa ľahšie povie, ako urobí. Ale pre chlapa nie je nič viac odpudzujúce, ako mať pocit, že zúfalo túžite po jeho pozornosti alebo súhlase. Chlapov nepriťahujú ženy, ktoré ich prenasledujú.

Hrať tvrdo je osvedčený trik, ako prinútiť každého chlapa, aby si vás všimol.

Neodpovedajte okamžite na jeho SMS alebo telefonáty. Nebuď príliš dostupná. Vyvolajte v ňom pocit, že mu chýbate a nemôže na vás prestať myslieť. To vás nielen robí žiadanejšími, ale zároveň ho to drží v strehu.

Ak mu o sebe neprezradíte všetko hneď na úvod, zaujme ho to a zaručene sa o vás bude chcieť dozvedieť viac. A toto je presne to, čo chcete.

Buďte sebavedomá, nie arogantná

Do tejto pasce sa dá ľahko dostať, pretože všetci chceme v očiach ostatných pôsobiť sebavedomo.

Ale keď pôsobíme arogantne, odradíme ľudí a z tejto interakcie nedostaneme to, čo chceme, čo je kvalitný človek, ktorý nás oceňí za to, akí sme.

Urobte všetko pre to, aby ste zostali pokorné a nevychvaľovali sa a nestavali sa na piedestál.

Najatraktívnejšia vlastnosť, ktorú môžete mať, je sebavedomie a najlepší spôsob, ako to prejaviť, je hovoriť ako silná a mocná žena. Nielenže vzbudíte pozornosť, ale zároveň predvediete svoje najatraktívnejšie vlastnosti.

Buďte pozitívna

Nikto nechce byť okolo niekoho, kto sa neustále sťažuje alebo je neustále negatívny. Nikdy neprinútite žiadneho chlapa, aby si vás všimol, ak stále hovoríte o tom, ako veľmi nenávidíte svoju prácu, svojho šéfa a svoj život vo všeobecnosti.

Rovnako tak nie je príťažlivé sťažovať sa na iných ľudí, ktorí vás obťažujú. Pozitívny pohľad je vlastnosť, ktorú chlapi považujú za neodolateľnú.

Pozrite sa na to z lepšej stránky a pokúste sa nájsť na svojom dni niečo, z čoho môžete byť šťastní. Keď máte dobrú náladu, je jednoduchšie, aby sa dobre cítili aj ostatní.

Správajte sa, akoby to bolo privilégium, že s vami môže hovoriť

Znie to trochu hlúpo, ale byť obyčajným dievčaťom je sexi.

Chlapi vedia rozoznať, keď žena predstiera svoju skromnosť, a ešte skôr vedia, či si myslí, že je niečo viac ako oni.

Preto sa snažte, aby ste sa mu nechválili všetkými slávnymi ľuďmi, ktorých ste stretli, alebo divokými dobrodružstvami, ktoré ste zažili. Nebudú nadšení, práve naopak.

Faktom je, že chlapom nezáleží na vašom veľkom dome ani na značkových topánkach, ktoré vlastníte. Záleží im na tom, aká ste vtipná, chytrá a láskavá – je to o skutočných hodnotách.

Buďte mu k dispozícii, ale nikdy nie príliš dostupná

Môže to byť úplne frustrujúce, keď je niekto stále nablízku, ale nevenuje nám svoj čas a pozornosť. A vidíme, že sa to deje stále s chlapmi, ktorí trávia príliš veľa času hraním videohier alebo pozeraním televízie, namiesto toho, aby chodili von a stretávali sa so ženami.

Nedovoľte, aby ste sa dostali do pasce a ubezpečte sa, že ste vždy zaneprázdnená robením vecí, ktoré vás bavia, a nie vysedávaním a odpisovaním na správy.

Ak sa mu páčite, vynaloží úsilie, aby vás videl a stretol sa s vami. Takže je v poriadku povedať mu, že počas víkendov ste zaneprázdnená, ale možno si niekedy po práci môžete dať drink.

Nedávajte mu vedieť, že ste vždy k dispozícii. To len povzbudí jeho zlé správanie a bude preňho ťažšie rešpektovať vás.

Vzpriamený a hrdý postoj je veľké plus

Dobré držanie tela ukazuje, že ste sebavedomá, a tiež vyzeráte atraktívnejšie.

Hrbenie sa škodí vášmu zdraviu, ale tiež môže pôsobiť neisto a neprístupne. Takže namiesto toho, aby ste ramená hrbili dopredu alebo ich zaobľovali smerom k ušiam, postavte sa rovno s otvorenou hruďou a držte ramená dozadu.

Nemusíte nosiť ani opätky. Vaše nohy sa vám poďakujú a rovnako tak aj chlapi, ktorí nemôžu spustiť oči z vašej hrude, bez ohľadu na to, či ste obdarená viac alebo menej.

Udržujte s ním očný kontakt

Keď prvýkrát stretnete chlapa, mali by ste sa vždy usmiať a pozdraviť.

To je do značnej miery normálne a ľudské, ale mali by ste s ním udržiavať aj očný kontakt.

Držaním pohľadu ukazujete, že ste si istá, a hovorí mu to, že nemáte problém byť dievčaťom, ktoré udáva tempo.

Neobliekajte sa, akoby ste sa príliš snažili ho zaujať

Nechápte to zle – vyzerať sexi je skvelé, ale ak sa takto budete obliekať vždy, nebudú vás chlapi rešpektovať viac. Možno s vami budú chcieť spať viac, ale určite vás nebudú rešpektovať.

Vždy je lepšie zvoliť si elegantný vzhľad, ktorý je stále lákavý bez toho, aby bol príliš odhaľujúci a vyzývavý. Budete prekvapené, aké silné budú vaše nové ženské zbrane, keď sa spoja s týmto druhom atraktívneho sebavedomia.

Buďte pokorná a nesprávajte sa, akoby ste bola niečo viac ako on

Nie je nič horšie ako žena, ktorá si myslí, že je lepšia ako všetci ostatní a správa sa, akoby jej svet niečo dlžil.

Takýto postoj mužov odrádza, pretože sa cítia menejcenní. Namiesto toho by ste sa mali snažiť byť čo najskromnejšia ako každý iný normálny človek.

Nemajte vždy nos nadvihnutý, keď sa s niekým rozprávate, aj keď je úspešný alebo bohatý. Správajte sa k nemu ako k akémukoľvek inému chlapovi a verte, že budete prekvapená, ako veľmi vzrastie jeho rešpekt voči vám.

Nehovorte o iných chlapoch

Či už sa snažíte zviesť nového chlapa alebo sa len chcete spojiť so starým, nehovorte o tom, aký bol váš bývalý sexi, ani sa nechváľte všetkými chlapmi, s ktorými ste spali.

Aj keď ho to prinúti žiarliť, nebude to dobré, pretože automaticky budete vyzerať zle, čo bude viesť k tomu, že o vás stratí záujem.

Chlapi chcú mať pocit, že sú to oni, kto si získa vašu pozornosť a náklonnosť, takže mu nehovorte o všetkých ostatných chlapcoch, ktorí sa do vás zamilovali. To mu pomáha vidieť, že je výnimočný a dáva mu pocit hrdosti, že žiadny iný chlap pre vás doteraz nebol dosť dobrý.

Držte sa týchto jednoduchých tipov a uvidíte, aké zázraky sa budú diať.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://medium.com/hello-love/17-simple-tips-to-get-any-guy-to-notice-you-instantly-e1ee78cf477a

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »