Erotické filmy, ktoré naplnia všetky vaše sexuálne predstavy

Zdieľať článok

Ako mnohí tvrdia, erotické filmy nie sú porno, ale umenie. Kinematografia to vždy skúmala príbehmi, ktoré budú výzvou pre vaše najživšie a najvzrušujúcejšie fantázie. Od výstredných fetišov po vášnivé aféry, závislosti na partnerovi až po pikantné stretnutia, ktoré aj tak vždy končia v spálni, je tu niečo pre každého, kto chce vstúpiť do sveta sexu a dokonalej predohry. Či už sú strhujúce alebo zmyselné, v tajomnej ríši tela si každý nájde to, po čom túži.

Lolita (1997)

Humbert Humbert je profesor na klasickej staromódnej škole. Má gentlemanský vkus v literatúre a iné, divoké a vášnivé sexuálne chute. Keď spozná istú vdovu, ožení sa s ňou, aby bol nablízku jej mladej, krásnej a zvodnej dcére Lolite.

Exotika (1994)

Christina je najznámejšou tanečnicou v populárnom striptízovom klube, ktorý vlastní jej bývalý priateľ. Keď sa z depresívneho muža stane muž plný energie a neukojených chutí, bude na Christinu tak veľmi upnutý, až to prerastie do závislosti, nielen sexuálnej, ale aj psychologickej.

Secretary (2002)

Lee je pacientka, ktorá sa zotavuje z duševných problémov a dokonca si ubližuje. Keď dostane prácu sekretárky u váženého právnika, premení profesionálny vzťah na sadomasochistický vzťah, vďaka ktorému budú obaja hlavou v oblakoch.

Malena (2000)

Renato je 13-ročný chlapec, ktorý žije v ospalom malom talianskom mestečku. Všetko je obvyklé, kým do jeho života nevstúpi mladá vojnová vdova menom Malena. Je túžbou každého muža a hrozbou pre každú ženu. Malena čoskoro navždy zmení Renatov nudný život.

Shame (2011)

Brandon je skvelo vyzerajúci a úspešný mladý muž v New Yorku. Zdá sa, že má dokonalý život, ale skrýva skutočnosť, že je závislý od sexu a dokonca masturbuje aj v práci. Keď sa jeho sestra bez varovania objaví vo dverách jeho intímneho života a naruší jeho súkromie, príde o rozum až tak veľmi, že nebude schopný myslieť na nič iné, len na ňu.

Bitter Moon (1992)

Vyššia trieda spoločnosti, sofistikovaný pár, Nigel a Fiona, sa na plavbe zoznámia s dynamickým a energickým párom. Druhý pár má za sebou temnú erotickú históriu, ktorá Nigela fascinuje a privádza ho do celkom temnej, ale za to vzrušujúcej situácie, ktorá môže ukončiť jeho manželstvo.

Eyes Wide Shut (1999)

Keď Billova manželka povie Billovi, že má sexuálne fantázie o mužovi, ktorého stretla, vydá sa preskúmať istý podzemný kult a čoskoro sa stratí vo svete erotických činov a praktík, čím ho konečne vypustí zo svojej malej a nudnej ulity, v ktorej sa nič zábavné a vzrušujúce nedeje.

Nymphomaniac: Volumes I & II (2013)

Slobodný, osamelý, ale múdry muž objaví ženu, ktorá leží zbitá na okraji cesty, a odprevadí ju k sebe domov. Je to nymfomanka s vlastnou diagnózou, ktorá mu začne rozprávať svoj príbeh o tom, ako sa dostala tam, kde je teraz.

Basic instinkt (1992)

Detektív Nick dostane na vyriešenie prípad vraždy. Ako hlavnú podozrivú vníma priateľku obete. Keď ju zavolal, aby ju vypočul, zviedla ho, aby Nick začal intenzívny sexuálny úlet, ktorým dosiahne novú úroveň žiadostivosti a manipulácie. Aké vzrušujúce!

Killing Me Softly (2002)

Žena opustí svojho priateľa, keď sa jej život pretne so životom atraktívneho muža, ktorý sa zdá byť slávnym horolezcom. Zvádza ju tak, ako nikdy nikto predtým, prevezme ju pod kontrolu, čo sa môže stať osudným pre jej budúcnosť.

Poison Ivy (1992)

Ivy je sexy záletná tínedžerka, ktorá sa spriatelí s hanblivou spolužiačkou Sylvie a prakticky sa okamžite nasťahuje do jej domu. So zlými úmyslami rozbije rodinu tým, že zvedie Sylviinho otca, dokonca spácha zločiny, aby získala, čo chce, bez ohľadu na to, čo to stojí.

Restless (2000)

Ari je celkom sukničkár. V skutočnosti je hrdý na to, že nikdy neopakuje sexuálne zážitky s tými istými ľuďmi viac ako raz. Jeho jedna skúsenosť mu však zmení život, keď stretne atraktívnu ženu a chce sa jej odovzdať, navždy. Ale keď stretne jej očarujúce kamarátky, nedokáže sa ovládať, čo poriadne zamieša karty.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať na našom instagramovom profile a webovej stránke.

Source: https://www.scoopwhoop.com/entertainment/erotic-movies/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »