Sex s análnymi kolíkmi: 11 zábavných a pikantných nápadov

Zdieľať článok

Análne kolíky môžu byť skvelým spôsobom, ako okoreniť váš sexuálny život. Môžete ho použiť počas orálneho sexu pre extra pocit, použiť ho na dvojitú penetráciu alebo ho dokonca nosiť na rande, aby ste zvýšili vzrušenie.

Máte radi sex? Máte radi análne kolíky?

Bez ohľadu na to, aké je vaše vybavenie tam dole, používanie análneho kolíka počas sexu môže okoreniť váš sexuálny život, trochu zauzliť a priviesť vás k silnejším orgazmom, než aké ste kedy predtým zažili.

Ak vás táto myšlienka čo i len trochu zaujala, čítajte ďalej a zistite, prečo ľudia používajú pri sexe kolíky, ako ich efektívne a bezpečne používať a aké sú najlepšie možnosti nákupu v závislosti od vašich potrieb a túžob.

Čo je to análny kolík?

Análny kolík je hračka špeciálne navrhnutá na bezpečné vloženie do konečníka na dlhý čas. Zvyčajne majú tvar žiarovky so zúženým koncom (ale existuje veľa výnimiek). Najdôležitejšou definujúcou črtou análnych kolíkov je to, že majú tenkú krčnú časť, okolo ktorej spočíva análny otvor, a rozšírenú základňu, aby sa zabezpečilo, že sa nepohltí a nestratí sa v zadku. Kolíky môžu byť jednoducho kus silikónu alebo môžu vibrovať, mať extra textúru… Niektoré sa dokonca hýbu!

1. Príprava na análny styk

Análny sex môže byť skvelý, ale nie je to ako vaginálny styk. Potrebujete väčšiu fyzickú prípravu, nielen to zapnúť a zasunúť! Análne kolíky sú dobrým spôsobom, ako pripraviť zadok na predstavu, že sa do neho niečo vloží. Análny sex bude jednoduchší a príjemnejší.

2. Alebo… Chuť análnej hry

Veci v zadku mnohým ľuďom pripadajú nezbedné, no análny kolík je skvelý na bezpečné vtiahnutie análnej hry do vášho sexu. Mnoho análnych kolíkov je lacných, a tak budú fungovať na otestovanie a zistenie, či chcete preskúmať viac z análnych hier.

3. Masáž prostaty

Aj chlapi môžu veľa získať z nosenia análnych kolíkov, pravdepodobne rovnako alebo aj viac ako ženy! Okrem toho, že kolíky počas nosenia stimulujú nervové zakončenia v konečníku, je tu aj prostata. Prostata je veľmi citlivá žľaza vo vnútri konečníka. Je to jedna z najcitlivejších častí mužskej anatómie a jej stimulácia môže priniesť ohromujúce orgazmy.

4. Pokus o dvojitú penetráciu

Ak máte predstavy s dvojitým prienikom, ale robíte to len s jednou osobou, stále môžete zahrať scénu svojich snov pomocou análneho kolíka. Je to tiež bezrizikový spôsob, ako vyskúšať vašu fantáziu predtým, ako prejdete na skutočnú trojku s dvojitým prienikom, aby ste zistili, či sa vám naozaj páči ten pocit a nielen nápad.

5. Uvoľnite ruky

Použitie prstov na análnu stimuláciu je úžasné, no musíte použiť vaše ruky. Niekedy totižto chcete cítiť niečo v zadku a zároveň mať obe ruky voľné na iné činnosti. Nebojte sa teda použiť análny kolík.

6. Intenzívnejší orgazmus

Ak ste muž, už sme hovorili o stimulácii prostaty. Ale ak ste majiteľkou vagíny, stále môžete mať intenzívnejší orgazmus. Ako? Pri použití análneho kolíka sa vaše svaly panvového dna stiahnu okolo zátky, keď pri tom vyvrcholíte, bude to silnejšie a intenzívnejšie.

7. Viacnásobné orgazmy

Máš penis? Čo keby som ti povedal, že aj ty môžeš mať viacero orgazmov? So stimuláciou bodu P sa môžete v skutočnosti vystriekať viac ako len jeden raz pri jednom pohlavnom styku. Je to len o správnom dráždení vášho bodu P a polovičky, ktorá vám to rada bude robiť. 

8. Plná riťka

Pocit sýtosti či plnosti je veľmi vzrušujúci. Už len tento pocit je pre mnohých ľudí vysoko erotický. A ak máte vagínu, po naplnení zadku análnym kolíkom bude vaša vagína pevnejšia nielen pre vás, ale pre oboch partnerov.

9. Double The Fun

Čo je lepšie ako byť stimulovaný na jednom mieste? Byť stimulovaný na dvoch miestach! Môžete presúvať svoju pozornosť medzi dierami, ktoré si užívate, alebo sa na ne sústrediť dvakrát tak dobre.

10. Rovnaké skúsenosti s partnerom

Môže byť potešujúce vedieť, že vy a váš partner zažívate to isté. A čo má spoločné každý druh človeka?… Zadok! Takže ak ich obaja máte, máte spoločnú skúsenosť, o ktorú sa môžete podeliť, a tak si vymieňať skúsenosti, ako to ešte zlepšiť, čo komu viac robí dobre.

11. Je to úžasné

Análny otvor má veľa nervových zakončení a môže cítiť potešenie podobným spôsobom ako vaše iné citlivé miesta. Takže, samozrejme, análne kolíky sa vám s veľkou pravdepodobnosťou budú veľmi páčiť. Preto sú také obľúbené!

Či ste muž, či žena, nebojte sa začiahnuť aj do tejto stránky sexuálnych hier. Ak máte radi experimenty alebo si len chcete okoreniť váš sexuálny život, aj toto môže byť pre vás tá správna voľba. A ak sa iba bojíte rôznych predsudkov, že u chlapov to robia iba homosexuáli, či u žien ľahké dievčatá, rýchlo na to zabudnite, lebo sú to nepravdy, a choďte do toho!

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »