Klaudia: Pokiaľ naozaj chcete dosiahnuť úspech, nikdy sa nevzdávajte

Zdieľať článok

Klaudia má 28 rokov a pracuje ako nechtová dizajnérka. Okrem toho pracuje aj ako striptérka v Česku, na Slovensku, ale aj v zahraničí. V rozhovore nám prezradila viac o svojej kariére striptérky, ako s tým začala, aj čo ju k tomu viedlo a ako na to reagovalo jej okolie. Okrem toho sa v rozhovore dozviete aj detaily o jej OF.

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok v skratke predstaviť? Povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, som Klaudia, mám 28 rokov a mám dcéru. Mám strednú školu a som vyučená ako kaderníčka. Mám priateľa Taliana už skoro šiesty rok a tento rok by sme sa mali brať. Pracujem ako nechtová dizajnérka v malom salóniku. Ďalej tancujem ako striptérka v strip kluboch v zahraničí, aj v Česku a na Slovensku. Avšak, kvôli momentálnej situácii iba v Česku a na Slovensku. Som veľmi pozitívny človek, popravde ani neviem, kde sa to vo mne berie. Takže všetko, čo robím, robím z polovice preto, že ma to baví a z ďalšej polovice pre financie. Už od strednej som sa rada ukazovala a bola stredobodom pozornosti, a tak nejako mi to zostalo aj doteraz. Tým to ale končí. Nešla by som za peniaze.

  • Vieme, že pracuješ ako nechtová dizajnérka. Ako si sa k tejto práci dostala a ako dlho sa jej už venuješ?

Áno, pracujem. Venujem sa tomu celkom dlho. Začalo to tým, že som na nechty chodila do rôznych salónov. Nikdy som ale nebola spokojná a po návšteve salónu som si vždy kúpila niečo na nechty, aby som si ich opravila a urobila podľa svojich predstáv. Zrazu sa mi toho nahromadilo nejako veľa. Známe aj kamarátky sa začali pýtať, či im urobím nechty. Začali si o mne hovoriť, boli spokojné a chodilo ich stále viac. Potom som odišla späť do Talianska. Keďže som tam už netancovala, tak som začala robiť nechty tam. Išlo to tak ako tu, urobila som si tam kurz. Po nejakej dobe som sa vrátila do Česka a nechty robím doteraz naplno už tri roky. Svoje klientky zbožňujem. 🙂

  • Okrem toho sa tiež venuješ tancovaniu. S tancovaním si začínala kedy? Čo ťa viedlo k tomu, aby si začala pracovať ako striptérka?

Viedol ma k tomu štýl života tu v Česku. Nemala som okolo seba dobrú partiu ľudí. S rodičmi som nebola veľmi za dobre, stále uprednostňovali brata. Vyrastala som predovšetkým u mojej babičky. Jedného dňa som si povedala, že to risknem a odídem. Mala som vtedy čerstvých 18.

  • Tancovať si začínala na Sardínii. Ako si sa na Sardíniu dostala? A prečo si práve tam začínala tancovať?

Našla som na internete jednu agentúru, ktorá sprostredkovávala prácu hostesiek Češkám a Slovenkám na Sardínii. Agentúra bola česká a v každom klube bol potom niekto, kto hovoril po česky. Povedala som dedovi, nech mi zaplatí letenku, mala som narodeniny. Podpisovala som zmluvu, kde mi tá agentúra ručila, že sa mi nič nestane. A tak som šla. Hovorila som len anglicky a Taliani anglicky nehovoria, sú pyšní na svoj jazyk. Taliansky som sa naučila až tam, asi po šiestich mesiacoch. Nebolo to jednoduché, ale urobila by som to znova a miliónkrát. Takže, ak môžem poradiť a máte takú príležitosť, choďte!

  • Čo sa týka tvojej práce striptérky, ovplyvnila nejakým spôsobom tvoj osobný život? Aká bola reakcia tvojho okolia, priateľov, rodiny a známych na to, čomu sa venuješ?

Keď som išla robiť túto prácu, všetci vedeli kam idem a čo idem robiť. Vyrastala som celkom sama, takže som sa skoro vždy musela postarať sama o seba. Neriešila som teda to, čo hovoria alebo si myslia ostatní. Vždy som bola odvážna a nejako som sa nezaoberala ľuďmi, ktorí mi do života nič nedajú. Pre mňa bolo dôležité, že to vedela moja rodina a nebránila mi v tom. Taká som aj teraz. Mám svoju hlavu a robím to, čo ma baví a napĺňa, aj keď si niekto myslí, že je to blbosť.

  • Čo sa týka tvojho priateľa, ako on vníma tvoju prácu?

Môj priateľ rešpektuje všetko, čo robím. Sme mladí ľudia, rešpektujeme sa navzájom, nemáme dôvod sa navzájom obmedzovať. Určite nie je šťastný z toho, čo robím, ale rešpektuje to. Dokonca mi pomáha vyberať oblečenie alebo tanečné topánky. Naplno si dôverujeme. Nikdy som mu nedala dôvod na zármutok. Sprevádza ma do klubu a dohliada na to, čo sa deje. 

  • Čo považuješ za najťažšie na práci striptérky? A čo máš naopak na tejto práci najradšej? Uvažovala si niekedy nad tým, že s tancovaním skončíš? 

Najťažšie na práci striptérky je určite pohľad na tú prácu. To, ako sa na ňu okolie pozerá. Nerozumie jej. Neuvedomujú si, koľko modrín máme za vystúpenie a aké je to fyzicky náročné. Záleží aj na tom, ako sme pripravené po psychickej stránke. Nezáleží na tom, kto alebo koľko ľudí príde, ale na tom, ako sme naladené na tú prácu. A čo na tej práci mám rada? Určite kolektív ľudí, čo máme. Všade sme si rovné. Tvoríme taký rodinný kruh, pracujeme spolu, rešpektujeme sa, pomáhame si. Zatiaľ som neuvažovala nad tým skončiť.

  • Ako si sa dostala k tvorbe OF? Čo ťa viedlo k tomu, aby si si profil založila? Aký druh obsahu tam tvoríš? Ako sa ti tam darí?

Popravde mi o OF povedal môj priateľ už dávno. Založila som si ho pred rokom a pol, ale nechápala som, ako to funguje. Potom som videla u niekoľkých dievčat na jednej sociálnej sieti ako riešia OF stále dookola. Tak som to skúsila. Tým, že ma ľudia na internete dosť poznajú (zo sociálnych sietí) a dosť ma „hejtujú“, nebolo ťažké si nájsť prvých fanúšikov.

Popravde som nečakala, že to môže niečo zarobiť. Ale môže. Pokiaľ sa tomu naozaj venuješ, tak celkom dosť. Veľa sa rozprávam s fanúšikmi, čo by chceli, čo sa im páči, takže podľa nich potom vymýšľam, čo budem fotiť a natáčať. Nemám hranice. Tým, že pracujem ako striptérka, zvykla som si, že na mňa pozerá veľa ľudí od mužov až po ženy a nevadí mi to. Tvorím soft erotic alebo explicit content. Skoro vždy to, čo si vypýtajú, okrem masturbácie. Mám dva účty, jeden free a druhý VIP. Free je dostupný pre všetkých, ale funguje tak, že postujem fotky s cenzúrou. Na VIP profile mám nahé fotky, ale odber nie je zatiaľ vyšší ako 10 dolárov, keďže začínam. A do správ zas na želanie posielam všetko, takže je to už napríklad aj 20, 30, 50 či 100 dolárov. Záleží od toho, čo to je a aké dlhé. Každý deň pridávam dve soft fotky.

  • Čo máš na OF najradšej? Ako vnímaš celú túto platformu? Môžeš nám zhodnotiť nejaké jej pozitíva a negatíva?

Baví ma, že ho vlastne môžem aplikovať kdekoľvek. Tvoriť kdekoľvek. Mám ho len chvíľu, takže ešte nejaké pozitíva alebo negatíva nemôžem povedať, len viem, že ma to začalo baviť a zaujímať. Vlastne sa stále učím a chcem sa tomu venovať naplno.

  • Čo považuješ za najväčší úspech vo svojom živote? Máš nejaké životné motto, ktorým sa riadiš?

Najväčší úspech v mojom živote je zatiaľ to, že tam, kde som, som sa dopracovala úplne sama. Keby som dala na ľudí, ktorých som mala okolo seba, ktovie ako by to bolo. Počúvam sama seba a šla som si za tým, čo som chcela. Ďalší úspech je moja dcéra.

Moje motto v živote práve preto je: „Pokiaľ naozaj chcete dosiahnuť úspech, nikdy sa nevzdávajte, a to bez ohľadu na to, do akej zlej situácie sa môžete dostať.“

Source: https://onlyfans.com/tits_doll

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »