Poznáme meno nového CEO OnlyFans, je ním…

Zdieľať článok

Svetom zatriasla správa o tom, že zakladateľ platformy OnlyFans, Tim Stokely, odstupuje z postu výkonného riaditeľa, z čoho logicky vyplýva fakt, že jeho miesto musí prebrať niekto iný. 

Informoval o tom vo svojom Instagramovom príspevku, kde povedal: „Rád by som poďakoval všetkým svojim kolegom, ale najdôležitejšie ďakujem patrí všetkým tvorcom obsahu… urobili ste z OnlyFans to, čím je dnes.“ 

Nahradiť ho má 36-ročná Amrapali Gan, ktorá je súčasťou tímu OnlyFans od roku 2020, pričom sa venovala marketingu a komunikácii. Sama tiež vedie svoj vlastný OnlyFans účet, na ktorý pravidelne pridáva fotky svojich domácich miláčikov, ale aj fotky z miest, ktoré navštevuje. 

Aj keď počas pandémie nabral rast platformy OnlyFans iný smer a príjmy spoločnosti stúpali, Stokely tápal, keď sa snažil získať obyčajné prijatie od ľudí, ktorí OnlyFans odsudzujú, ale aj tých, ktorí sú jej fanúšikmi. 

V auguste spoločnosť náhle oznámila, že zakáže na svojej stránke sexuálne explicitný obsah. Toto rozhodnutie bolo podľa Stokelyho spôsobené diskrimináciou zo strany bánk, pričom zo svojho zoznamu vyčlenili viaceré banky, ktoré mali na svedomí zatváranie účtov a označovanie transakcií súvisiacich so sexuálnou prácou u ľudí, ktorí sú tvorcami na OnlyFans.

Spoločnosť sa tiež údajne snažila získať podporu od tradičných investorov rizikového kapitálu, z ktorých sa však mnohí vyhýbajú investíciám do „nezdravých“ odvetví, ako je pornografia, alkohol a strelné zbrane.

Zákaz porna však pobúril lukratívnu základňu tvorcov spoločnosti a prinútil OnlyFans tento zákaz zvrátiť ešte v ten istý mesiac.

V tom čase jedna z tvorkýň OnlyFans pre The Post povedala, že zvažuje odchod zo stránky po flip-flope a povedala: „Chcem byť súčasťou platformy, ktorá oslavuje sexuálne pracovníčky, nielen ich toleruje.“

Spoločnosť OnlyFans si však aj napriek negatívnym udalostiam kladie v dnešných dňoch len jedinú otázku – ako sa bude korporácii s novým vedením dariť a kam to s jej vedením dotiahnu?

Source: https://www.news18.com/news/buzz/onlyfans-indian-ceo-amrapali-gan-parag-agrawal-twitter-reactions-url-4584143.html

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »