Najlepšie aplikácie, na ktorých môžete nájsť pravú lásku

Zdieľať článok

Budovanie si vzťahov v 21. storočí už nie je o písaní listov a stretávaní sa v stodolách, ako to bolo počas éry, keď boli naši starí rodičia mladí. Ako to však funguje dnes? V dnešnej dobe sa najviac ľudí denne zoznamuje na takzvaných aplikáciách na randenie.  Sú to appky, ktoré filtrujú ľudí podľa vám blízkej lokality alebo priamo podľa vašich osobných preferencií. Na trhu je však nespočetne veľa takých aplikácií, a preto je ťažké si vybrať. V tomto článku vám preto prinášame prehľadný zoznam randiacich aplikácií, vďaka ktorým môžete spoznať lásku vášho života.

  • Tinder

Je to azda celosvetovo najznámejšia zoznamovacia aplikácia. V princípe ide v tejto aplikácii o to, aby ste si „bezhlavo“ vybrali človeka, ktorý vás zaujme na prvý pohľad. V prvom rade si však vytvoríte jednoduchý profil s pár fotkami a vetami o sebe, a potom vám už nič nebude brániť v ceste za spoznaním nových známostí. Aplikácia zobrazuje nezadaných vo vašej blízkosti. Ak sa vám niekto páči, potiahnite fotografiu doprava, v opačnom prípade potiahnite prstom doľava. Ak obaja potiahnete doprava, môžete si vzájomne posielať správy a nič vám nebude brániť v lepšom poznaní sa navzájom. Aplikácia je vhodná pre zariadenia so systémom Android, ale aj iOS.

  • Bumble

Apple uznal Bumble ako jednu z najlepších aplikácií pre iOS na rok 2021 – nebojte sa, fanúšikovia Androidu, Bumble funguje aj na vašom telefóne. V porovnaní s predošlou zoznamovacou aplikáciou je táto o niečo iná. Ženy robia prvý krok potom, čo sa dvaja ľudia navzájom spoja a sú súčasťou spoločnej „miestnosti“, takzvaného úľa. Odtiaľ máte len 24 hodín na nadviazanie kontaktu, inak spojenie navždy zmizne. Ak si však chcete len rozšíriť okruh priateľov, na rozdiel od romantického vzťahu? Bumble má funkciu BFF pre ľudí, ktorí nehľadajú rande.

  • eharmony

Appka, ktorá si drží popredné miesto medzi zoznamkami, a to najmä vďaka algoritmu, ktorý vám dokáže nájsť partnera presne podľa vašich predstáv. Keď si vytvoríte účet, prejdete takzvaným „Dotazníkom o vzťahoch“, aby ste si vytvorili osobnostný profil, ktorý vám pomôže spojiť vás s ostatnými používateľmi, o ktorých si eharmony myslí, že si s nimi budete rozumieť.

  • Her

Nikdy ste sa nestretli so žiadnou dobrou zoznamovacou aplikáciou pre používateľov LGBTQ? Toto je jedna z tých najlepších. Zaregistrujete sa pomocou účtov na Facebooku alebo Instagrame a potom si pozriete prúd aktivít od jej iných overených používateľov vo vašej oblasti aj na celom svete. Môžete lajkovať fotky iných používateľov a ak je záujem obojstranný, aplikácia vás prepojí na spoločný chat. Aplikácia je popredná nielen kvôli bežným funkciám, ktoré ponúkajú takmer všetky appky rovnakého charakteru – líši sa v tom, že používateľom ponúka aj kvalitné články o problémoch LGBTQ komunity. Aj keď je používanie a registrácia zadarmo, prémiové predplatné pridáva ďalšie funkcie.

  • Snack

Poznáte TikTok – sociálnu sieť, na ktorú môžete pridávať rôzne krátke videá? Presne takto funguje aplikácia Snack, avšak s rozdielom, že ide o zoznamku. Ako to funguje? Najprv si pretriedite zoznam úvodných videí, aby ste zistili, či vo vás niekto vzbudil záujem a zaradíte medzi obľúbených tých ľudí, ktorých by ste chceli spoznať. Ak si dajú vaše video medzi obľúbené, budete si môcť navzájom posielať správy. Jednoduché, však? Nevýhodou však je, že táto aplikácia je zatiaľ dostupná len pre používateľov iPhonov, čo by sa však malo v blízkej budúcnosti zmeniť.

  • LOLO Dating & Icebreaker Games

Spoločnosť LOLO Dating & Icebreaker Games, predtým známa ako XO, chce vložiť zábavu do zoznamovania pomocou hier, ktoré pomôžu prelomiť ľady medzi dvomi neznámymi ľuďmi. Kvízy, hry na kreslenie a iné párty aktivity vám umožnia podeliť sa o smiech s niekým novým a možno nadviazať spojenie, ktoré bude viesť ku vzťahu. Šli by ste do toho?

  • Thursday

Ste už unavení zo všetkých zoznamovacích aplikácií, ktoré fungujú na rovnakom princípe? V tom prípade vypočuli tvorcovia aplikácie Thursday práve vás – túto appku je totiž možné používať len jeden deň v týždni, a to vo štvrtok. Každý štvrtok aplikácia odhalí ľudí okolo vás, ktorí chcú ísť na rande v ten konkrétny večer. Cieľom je skoncovať so zdanlivo nekonečnými online flirtmi a rovno zistiť, či ste sa stretli so svojím životným partnerom.

  • Once

Namiesto nekonečného reťazca fotografií na triedenie vás Once spáruje s jedným potenciálnym partnerom denne a vy máte 24 hodín na nadviazanie spojenia. Potom môžete pokračovať v chatovaní, aj ak sa vám obom páči niekto iný, ale cieľom je zamerať sa vždy len na jednu osobu, aby ste videli, či je možné trvalejšie spojenie. Zhody sa vytvárajú pomocou algoritmu Once, ktorý čerpá z vášho profilu a vášho správania v minulosti. Aplikáciu je možné používať zadarmo, ale platené členstvá urýchľujú proces vyhľadávania a ak chcete, poskytujú vám tiež viac zhôd za deň.

Aj keď môžu tieto aplikácie vyzerať podobne, v niektorých prípadoch dokonca rovnako, nemajte obavy – každá z týchto aplikácia vyniká nielen jedinečným dizajnom, ale aj ovládaním a funkciami.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

source: https://www.tomsguide.com/best-picks/best-dating-apps

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »