Markéta: Na OF si môže človek tvoriť svoju komunitu ľudí

Zdieľať článok

Markéta má 24 rokov, býva neďaleko Brna a venuje sa fitness, a to aj súťažne. Okrem toho sa rozhodla zaregistrovať na OnlyFans, kde aktívne pôsobí. V rozhovore nám prezradila ako sa k OF dostala a aký bol spočiatku jej názor na túto platformu. Porozprávali sme sa aj o jej životných úspechoch a víziách, ktoré v živote má.

 • Ahoj, môžeš nám, prosím, na začiatok povedať niečo o sebe?

Ahoj, moje meno je Markéta Ungrová, mám 24 rokov. Bývam kúsok od Brna, mám dve deti (dvoch psov). Venujem sa fitness a zdravému životnému štýlu, i keď to niekedy ujde aj McDonaldom. Milujem módu, luxus, drahé autá a všetko, čo sa točí okolo peňazí. Áno, mám rada peniaze a áno, asi som zlatokopka, ale s tým rozdielom, že ma teší, keď si tie peniaze môžem zarobiť sama.

 • Podľa Instagramu vidieť, že veľa cvičíš a že robíš fitness aj súťažne? Kedy si s tým začala?

Áno, fitness robím aj súťažne. Minulý rok bola moja prvá sezóna, dokonca aj úspešná, kde som získala druhé miesto na pohárovej súťaži. Cvičiť alebo skôr drieť som začala poriadne až pred dvomi rokmi, kedy ma k tomu dostal priateľ.

 • Čo ťa motivuje? Môžeš nám povedať niečo o svojich úspechoch?

Ja sama… Asi to bude znieť zvláštne, ale rada prekonávam samú seba, nech je to v čomkoľvek. Keď si niečo zmyslím, tak si idem tvrdo za tým, takže nepoznám slová nejde to. Vždy to ide, len musí človek naozaj chcieť a robiť to srdcom. Čo sa týka úspechu, pre mňa bol najväčší úspech vôbec to, že som sa postavila na pódium, keďže na prvej súťaži som začala kolabovať na pódiu kvôli dehydratácii. Ale potom som si to vynahradila v Ústí nad Labem, kde som získala druhé miesto, tak som mala radosť.

 • Môžeš nám povedať čomu inému sa ešte venuješ?

Ja som taká, že sa venujem všetkému, ale vlastne ničomu. Po pracovnej stránke sa venujem masážam, ale teraz častejšie OnlyFans. Inak som taká psia mama a starám sa o chod domácnosti.

 • Ovplyvnila ťa nejakým spôsobom pandémia po pracovnej stránke? Ak áno, akým spôsobom?

Áno, veľmi ma ovplyvnila pandémia, ale skôr v tom, že som si pripadala ako zatvorená v klietke. Ja, ktorá potrebujem cestovať a niečo tvoriť.

 • Čo sa OF týka, ako si sa dozvedela o platforme, čo ťa viedlo k tomu sa zaregistrovať?

Budem úprimná, okolo mňa pár dievčat malo OnlyFans, ale ja som bola tá, čo to stále „hejtovala“ – že to nie je moja úroveň a nebudem sa vystavovať nahá na internete. Lenže sa mi to uležalo v hlave, a tak som si povedala, že na Instagrame mám polonahé fotky, za ktoré mi nikto neplatí. Práve naopak, ľudia ma nahlasujú, a tak to proste skúsim. Po tom, čo som mala OnlyFans asi týždeň, kedy som na to vôbec nemala čas, tak som si písala s Bunnym a dohodli sme sa na spolupráci.

 • Aký druh obsahu na platforme tvoríš a ako sa ti tam darí?

Môj obsah je ma môj vkus pomerne soft, žiadne extrémy. Ale čo presne tam mám, hovoriť nebudem.

 • Čo tvoje okolie, ako reagovalo na to, že si sa na platformu zaregistrovala?

No niektorí ma hodili do vreca „OF girl“, čo pre normálne okolie nie je nič moc. Zo začiatku som z toho bola nervózna a hovorila som si, čo na to asi všetci povedia. Ale teraz? Je mi to úplne jedno, nech si každý myslí čo chce. Oni za mňa moje povinnosti nezaplatia a nebudú potláčať niečo, čo ma baví. Kým som mladá, vyťažím z toho maximum, aj keby som mala robiť stojky na hlave (haha).

 • S akými očakávaniami si si profil zakladala?

Moje očakávanie bolo zarobiť easy money. Na rovinu, určite by som niekde za 20-tisíc korún mesačne nerobila.

 • Môžeš nám OF zhodnotiť všeobecne? Nejaké pozitíva/negatíva stránky.

Pozitívne je to, že si človek môže tvoriť svoju komunitu ľudí, ktorých to zaujíma a aj tú erotiku. Tá negatívna je, že to veľa ľudí hneď odsúdi. Možno by zmena názvu stačila.

 • A na záver, môžeš nám povedať niečo o svojich víziách do budúcna? Čo by si chcela v živote dosiahnuť? Máš nejaké životné motto, ktorým sa riadiť?

Moja vízia do budúcna… Idem na plastiku pŕs a nosa, takže to bude určite veľká zmena. Chcem byť lepšia, makať na sebe, určite hneď ako to pôjde ísť na súťaže a ísť až do cieľa. Cestovať, užívať si život, začať podnikať a za pár rokov rodinu a všetko, čo k tomu patrí. Motto žiadne nemám, jednoducho „lepšia ja“ pre seba, nie pre ostatných.

Source: https://onlyfans.com/daisywildxxx

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »