Piesne, ktoré si pri sexe musíte vypočuť

Zdieľať článok

Sex nie je len o samotnej sexuálnej aktivite, ale najmä o pocitoch, emóciách a správnom sexuálnom naladení. My poznáme jednoduchý, ale osvedčený spôsob, ktorým sa naladíte na tú správnu vlnu plnú vášní a emócií – reč je o hudbe. Zdá sa to obyčajné a ničím výnimočné? Verte, že hudba dokáže v spálni zázraky, a to najmä v prípade, že zvolíte playlist vyskladaný z tých najlepších erotických piesní. 

  • Everybody Loves An Outlaw – I See Red

Všetci si spomínate na film 365 dní, ktorý bol pred dvomi rokmi úplným trhákom? V tomto prípade nejde len o dej filmu, ktorý je mimochodom nesmierne pútavý. Dôležitú úlohu v každom dobrom filme zohráva aj kvalitná hudba. Táto pieseň nie je výnimkou. Spojenie drsného textu a hudby, ktorá odkazuje na erotiku v spálni, vám dá na chvíľu pocit, aby ste sa cítili ako hlavné postavy spomínaného filmu, Laura a Massimo. Neveríte? Rozsvieťte v spálni červené svetlá, zapnite túto pieseň, napokon pridajte zopár zvodných pohľadov a pikantných slov a výsledky sa dostavia samé.

  • The Weekend – The Hills

Kto nepozná tohto interpreta, akoby ani nebol. Jeho piesne si držia prvenstvá v celosvetových hitparádach. Medzi popredných hudobných umelcov sa dostal aj vďaka singlu The Hills, ktorý môže znieť obyčajne, ale len do chvíle, kým sa nezamyslíte nad textom. Ten totiž pôsobí skutočne vzrušujúcim dojmom. Stačí len zatvoriť oči a vcítiť sa do počúvanej melódie. Niekto si predstaví drsný sex, iní si môžu predstaviť použitie pút a úplnú bezbrannosť. Čo si pri jej počúvaní predstavujete vy?

  • ZAYN – Pillowtalk

Aj vy si pamätáte na tohto speváka najmä kvôli jeho pôsobeniu v chlapčenskej skupine One Direction? Dámy a páni, to je už dávna minulosť. Dnes už totiž nie je Zayn Malik tým rozkošným tínedžerom, ktorým bol kedysi. Dnes je to dospelý a veľmi príťažlivý mladý muž, ktorý sa venuje tvorbe sólovej hudby, ktorá teda stojí za to, aby ste si ju vypočuli. Najväčšia pozornosť sa však kladie jeho piesni Pillowtalk, ktorá je sama o seba plná sexepílu a erotiky, o čom svedčí aj videoklip plný nahých tiel a vášnivých bozkov. A aký pocit vyvolala táto pieseň vo vás? Vedeli by ste si predstaviť vášnivý sex so svojou polovičkou práve v okamihu, kedy by hrala táto hudba?

  • Two Feet – Go Fuck Yourself

Ak ste si už niekedy vypočuli playlisty s erotickou hudbou, tento interpret tam určite nechýbal. Erotika je neodmysliteľnou súčasťou jeho hudobnej tvorby – rytmy, ktoré sa pomaly stupňujú, ale aj ženské vzdychanie je to, čo nesmie chýbať ani v jednej z jeho piesní. Aký scenár vám napadne, keď si predstavíte sex na túto pieseň? Nič nežné to zrejme nebude, o čom svedčia aj komentáre pod jeho videoklipmi, kde sa ľudia delia o svoje sexuálne zážitky, za ktoré vďačia jeho piesňam. 

  • Hippie Sabotage – Devil Eyes

Pre niektorých len obyčajná pieseň, pre nás, sexuálnych nadšencov, je to pieseň, ktorá otvára dvere k nežnému sexu plnému romantiky, nežných bozkov a dotykov. Alebo je to naopak? Pravidelný rytmus piesne zježí chlpy po celom vašom tele a vám už neostane nič iné len začať a nikdy neskončiť. Je len na vás, akú cestu zvolíte, brzdiť vás totiž môže len vaša predstavivosť a fantázia. Tak nechajte myšlienky a túžby ovládnuť vaše telo

  • Two Feet – I Feel Like I´m Drowning

Tohto interpreta sme už spomenuli, ale za zmienku stojí aj jedna z jeho najpočúvanejších piesní I Feel Like I´m Drowning. Ani tu nechýbajú ženské vzdychy, ktoré vedia vo väčšine prípadov motivovať k sexu viac, ako samotná pieseň. Ak sa však predsa len rozhodnete pre sex s hudbou v pozadí, toto je presne tá správna možnosť hneď na úvod a ako štartér k predohre

  • The Weekend – Earned It

Ako pri predchádzajúcej piesni od interpreta The Weekend, ani táto pieseň nie je na zahodenie. Je tomu tak najmä preto, že sa pieseň Earned It ocitla v jednej z najsledovanejších filmových sérií súčasnosti – 50 odtieňov. Pieseň sa po premiére filmu stala vyhľadávanejšou a jej miesto je do dnešných dní nielen v tých obyčajných playlistoch, ale aj na tých 18+. Vzrušujúce tóny, nežná melódia… Chýbajú už len vonné sviečky, romantický kúpeľ v spoločnosti vášho partnera a erotická nálada je na svete.

  • Bazzi – Mine

Ďalší príklad piesne, ktorá je veľmi nežná a romantická. Nežné, priam pokojné tóny a melódia plná pohody. Nechajte sa ovládnuť a viesť. Možno si veľa z vás nebude vedieť predstaviť sex s touto piesňou v pozadí, ale určite sa nájdu aj takí, ktorí preferujú nežné milovanie pred hrubým a drsným zaobchádzaním v posteli. Táto pieseň je v tom prípade stvorená práve pre vás. 

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »