Majka: Na OnlyFans mám najradšej pocit voľnosti

Zdieľať článok

Majka má 26 rokov a pracuje v reštaurácii ako kuchárka. Baví ju varenie, cestovanie a turistika. Pred nedávnom sa začala vo voľnom čase venovať foteniu. To ju priviedlo na OnlyFans. V rozhovore nám prezradila, ako s fotením začala, prečo sa rozhodla na OnlyFans zaregistrovať aj ako platformu OnlyFans hodnotí.

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť, povedať nám niečo o sebe? 

Ahoj, volám sa Majka, mám 26 rokov a vyštudovala som Strednú odbornú školu obchodu a služieb – odbor kuchár. Hneď po škole som sa zamestnala a pracujem v reštaurácii ako kuchárka. Baví ma varenie a hlavne vymýšľanie nových receptov. Vo voľnom čase rada cestujem, chodím na turistiku a nedávno som sa našla aj vo fotení. 

  • Ako dlho sa venuješ foteniu? Ako si s fotením začala? 

Foteniu som sa začala venovať pred pár mesiacmi. Najskôr som sa nevedela uvoľniť, ale čím viac som fotila, tým viac sa to zlepšovalo a začala som si fotenie užívať. 

Fotenie začalo ako spontánny nápad, len pre zábavu, ale keď som si neskôr pozerala fotky, prišli mi super a rozhodla som sa tomu venovať viac. 

  • Ako si sa dozvedela o OnlyFans a prečo si sa rozhodla zaregistrovať?

O OnlyFans som sa dozvedela od dievčat na Instagrame. Zaujalo ma to, no bola som voči tomu skeptická. Dlho som zvažovala, či do toho ísť. Nakoniec som sa rozhodla, že to skúsim a ak sa mi to nebude páčiť, tak si účet zruším. 

  • Čo považuješ za najväčšie plusy OnlyFans? 

Plusy OnlyFans sú určite to, že môžem zdieľať fotky, ktoré by mi iné sociálne siete zmazali a, samozrejme, môžem si fotkami zarábať, čo je super. 

  • Ako reagovala tvoja rodina, priatelia a okolie na tvoju registráciu na OnlyFans? 

Moja rodina o tom nevie, pretože by nemali pochopenie pre takýto druh práce. 

  • Čo máš na OnlyFans najradšej? Čo je naopak pre teba najťažšie na pôsobení na tejto platforme? 

Na OnlyFans mám najradšej pocit voľnosti. Vďaka tomu som prestala byť hanblivá. Som rada, že väčšina fanúšikov je spokojná a páči sa im moja tvorba. 

Najťažšie je vysvetliť niektorým fanúšikom, že fotím určitý druh fotiek. Napriek tomu vyžadujú stále viac, čo je dosť nepríjemné. 

  • Aký druh obsahu na OnlyFans tvoríš? Máš nejaké hranice, ktoré by si neprekročila?  

Na OnlyFans fotím zatiaľ topless fotky. A, samozrejme, mám určité hranice, ktoré sa zatiaľ prekračovať nechystám. 

  • Čo považuješ za svoje najväčšie úspechy v živote? Máš nejaké vízie do budúcna, ktoré by si si chcela splniť?

Mojím najväčším úspechom je, že som na tomto svete. Som vďačná za každý jeden deň a naplno si užívam život. Mojím snom je precestovať celý svet a spoznávať nové kultúry a nových ľudí. 

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »