Znamenia, ktoré prezradia, že vás váš partner skutočne miluje

Zdieľať článok

Poznáte ten pocit, keď neviete identifikovať, či k vám váš partner skutočne niečo cíti alebo nie? Je to skutočne veľmi komplikovaná situácia. Ak ste spolu trávili čas, či už sexuálne alebo inak, pravdepodobne aspoň viete, že niekto vás má rád. Prísť však na to, či vás daná osoba skutočne miluje, je úplne iná výzva. Pokiaľ nemáte schopnosť čítať myšlienky ľudí, neexistuje žiadny skutočný spôsob, ako zistiť, či k vám niekto cíti niečo viac, pokiaľ vám to priamo nepovie.

Kľúčom je komunikácia, ktorá je však, povedzme si priamo, ťažká v počiatočných fázach zoznamovania, pretože stále sa len snažíte stavať základy a zisťujete, čo vám obom vyhovuje. Našťastie existuje niekoľko kľúčových znakov, na ktoré si treba dávať pozor, ak sa snažíte uhádnuť, či vás váš partner skutočne miluje.

Je celkom možné, že váš partner cíti hlbokú lásku, aj keď ešte nepovedal tie slávne dve slová, deväť písmen. Možno už bol váš partner v minulosti zranený alebo jednoducho len chce postupovať pomaly. Je dôležité rešpektovať jeho rozhodnutia!

Ste súčasťou ich sociálnych sietí

Či sa vám to páči alebo nie, sociálne médiá sú tu a to, že vás váš partner označí v príspevku či komentári svedčí o tom, že nejakým spôsobom chce, aby o vás vedeli jeho priatelia a rodina, skrátka jeho najbližší. Aj keď to neznamená, že o vás musia písať nepretržite, aspoň občasná interakcia so sociálnymi médiami pravdepodobne znamená, že chce váš spoločný vzťah ukázať svetu

Hovoria o budúcnosti s vami

Nemyslíme tým, že váš partner už plánoval vašu spoločnú svadbu, ale keď váš partner spomenie niečo v zmysle aké milé by boli vaše deti, je to jasné znamenie, že si budúcnosť s vami vie predstaviť

Je s vami emocionálne spätý

Byť fyzicky intímny je jedna vec, ale byť zraniteľný a zdieľať intímne detaily a chvíle je niečo úplne iné a môže to byť znakom, že sa s vami cíti váš partner v bezpečí. Tieto detaily môžu byť čokoľvek od zdieľania najtrápnejšieho momentu až po rozprávanie o ich prvej skúsenosti s depresiou. Ak sa vám zverí s niečím podobným, určite mu na vás záleží.

Majú pre vás pripravený vždy zmysluplný darček

Aj keď to nemusí byť najlepší darček na svete, kúpia vám ponožky s huskym len preto, že vedia, že milujete huskyho. Venujú pozornosť veciam, ktoré spomínate, alebo sa aspoň snažia nájsť veci, o ktorých ste ani nevedeli, že ich potrebujete.

Robia úlohy a domáce práce, ktoré vy neznášate

Ak váš partner umýva riad, vynáša odpadky alebo robí akúkoľvek prácu či nevyhnutnosti, ktoré nepatria medzi vaše obľúbené, je to celkom dobré znamenie toho, že pre nich znamenáte viac ako si myslíte

Všetko, na čo myslia, ste vy, a to za každých okolností

Ak nájdu spôsob, ako vytvoriť každý príbeh o vás alebo o niečom, čo ste spolu urobili, je pravdepodobne veľká šanca, že majú nejaké pocity. O týchto veciach predsa nemôžeme vedieť za každú cenu, keďže je to dosť intímne, ale ak vám niekedy pošle meme alebo textovú správu s textom „toto ma prinútilo myslieť na teba“, dámy, vysvetlenie nájdeme na oddelení, ktoré sa nazýva Láska.

(Takmer) vždy dávajú pozor

Aj keď nemôžete očakávať, že budú mať dokonalú pamäť, pamätajú si prakticky všetko. Alebo si prinajmenšom pamätajú super dôležité veci. A keď sa objaví niečo veľké, dajú jasne najavo, že sú samé ucho. Odložia telefón alebo prerušia film, a to z dôvodu, že im záleží na tom, aby sa na vás sústredili

Dávajú vám najavo, že o vás premýšľajú

Možno vám nenapíšu text „Milujem ťa“, ale pošlú vám správu, keď počujú pieseň, ktorú ste mali kedysi v hlave, alebo keď niekto v práci použil frázu, ktorú neznášate. V podstate vás majú vždy v hlave. A keď ste na verejnosti, dajú vám ruku okolo pása a v správnych chvíľach ho trochu stlačia. Je to dostatočný prejav náklonnosti?

Ak potrebujete ich spoločnosť, zrušia kvôli vám všetky plány

Ak ich z akéhokoľvek dôvodu potrebujete, sú tu a nedržia sa neskôr za hlavu a nesťažujú sa, že vám pomohli a boli po vašom boku. V skutočnosti ide o to, že pravdepodobne zmenia svoj rozvrh kvôli vám – aj keď to pre nich môže byť nepohodlné.

Sú vďační za vašu podporu

Veria vám viac ako komukoľvek a aj keď sa vy dvaja hádate, pretože áno, každý pár sa háda, obaja ste ochotní vynaložiť úsilie na nápravu, pretože viete, akí ste ako tím silní.

Podporujú vaše sny a ambície

Nenútia vás opustiť prácu, aby ste sa mohli presťahovať do Španielska a vyskúšať si život v cudzine, ale rozhodne by vám pomohli otvoriť si vlastnú reštauráciu alebo vás motivovať, aby ste pokračovali v štúdiu na vysokej škole. Skrátka im záleží na tom, aby ste sa mali čo najlepšie, a preto podporujú každý váš sen a sú nápomocní, keď si ho plníte.

Pristihnete ich, ako sa na vás pozerajú a usmievajú sa sami pre seba

Závraty a pocit motýľov v bruchu sú spôsobené „hormónom lásky“ nazývaným oxytocín. Keď tieto pocity a návaly hormónov prežívate dostatočne dlho, môže vzniknúť skutočná, trvalá láska. Keď sa na vás s obdivom pozerá, je vhodné a na mieste povedať, že je do vás blázon.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »