Kto je Jem Wolfie, ktorej Instagram bol vymazaný kvôli explicitnej selfie?

Zdieľať článok

Aj napriek modernej a vyspelej dobe je práca v priemysle pre dospelých stále tabu. Niektoré ženy pracujú anonymne, iné sa netaja tým, aká práca ich živí. Jednou z nich je aj Jem Wolfie. Jem Wolfie je jedna z najväčších hviezd OnlyFans súčasnosti, ktorej tvorba sa páči miliónom ľudí po celom svete. Kto je táto kráska a čomu sa okrem OnlyFans venuje?

Biografia

Jem Wolfie sa narodila v roku 1991 v Austrálii. Od mala sa zaujímala o športy a svoj športový sen si plní dodnes, a to ako fitness trénerka a fitness influencerka. Okrem toho vlastní svoj účet na populárnej sociálnej sieti OnlyFans, na ktorom už vo svojich začiatkoch zarábala závratných takmer 30 000 dolárov na deň. Okrem svojej športovej profesie sa vo svojom voľnom čase venuje atletike a hraniu basketbalu. Vlastní tiež YouTube kanál, na ktorom uverejňuje najmä videá, v ktorých ukazuje, ako vyzerá jej bežný deň v posilňovni, ale aj spolupráce s ľuďmi, ktorí sa pohybujú v rovnakom fitness prostredí ako ona sama. Na Instagrame, na ktorom pridávala fotky nielen z telocvične, ale aj z basketbalu, ktorému sa venuje, odlíšila svoj profil od iných známych fitness influencerov a základňa jej sledovateľov začala rásť.

Spolu s cvičením úzko súvisí aj správna strava, ktorej sa Wolfie taktiež venuje. Vlastní značku jedál Good Eats, ktorú propagovala aj na svojom instagramovom účte spolu s rôznymi zdravými druhmi obedov, ale aj zákuskov, ktoré pečie.

Ako však tejto mladej fitness modelke a hviezde sociálnych sietí vymazali v roku 2020 instagramový účet?

Vlastnila účet s viac ako 2,7 milióna sledovateľov. V jeden deň sa však Wolfie zobudila do nepríjemného rána. Jej instagramový účet bol zrušený. Hovorca Instagramu povedal: 

„Tento účet sme odstránili pre opakované porušovanie našich pravidiel.“

Za všetkým mali stáť príliš odvážne až explicitné fotky jej postavy a selfie, ktoré viackrát, aj napriek upozorneniam, uverejňovala. 

Spoločnosť prezradila, že v rovnakom období vymazali aj ďalšie účty, ktoré porušovali pravidlá Instagramu uverejňovaním explicitného obsahu rovnako ako Wolfie. 

Dnes už nie je zrejmé, či vlastní nový instagramový účet alebo nie, no aj napriek tomu je však na Instagrame možné nájsť množstvo fanúšikovských stránok, ktoré sa týkajú práve jej, Jem Wolfie.

Source: https://www.newsunzip.com/wiki/jem-wolfie/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »