Timea: Cieľom môjho OnlyFans obsahu je, aby sa muži uvoľnili 

Zdieľať článok

Timea má 18 rokov a baví ju fotenie. Čakala len do 18 rokov, kým si mohla založiť OnlyFans. Teraz sa tejto platforme venuje naplno a jej účet veľmi dobre napreduje. V rozhovore nám prezradila, čo ju v tvorbe inšpiruje, akí sú jej fanúšikovia a ich požiadavky a aj to, či by nemala problém sa so svojimi fanúšikmi stretnúť. 

• Ahoj, mohla by si sa nám na začiatok v skratke predstaviť a povedať nám niečo o sebe? 

Som 18-ročné dievča, ktoré sa nikdy nehanbilo fotiť svoje telo. Vzrušuje ma totiž, keď si na tom muži robia dobre. 

• Vieme o tebe, že máš OnlyFans. Mohla by si nám povedať, ako si sa o platforme dozvedela a prečo si sa rozhodla zaregistrovať? 

Mala som 16 alebo 17 rokov, keď som sa o OnlyFans prvýkrát dozvedela a hneď som to chcela robiť. Čakala som len, kýmbudem mať 18 rokov a hneď som sa do toho pustila. 

• Mala si aj pred OnlyFans skúsenosti s fotením? Ak áno, môžeš nám o nich povedať viac?

Áno, mala som skúsenosť, ktorá ale nedopadla veľmi dobre, pretože som bola dohodnutá s fotografom, že budem fotiť fotky v spodnom prádle a prehovoril ma na nahé fotky, fotil iba také, ale neposlal mi žiadne. Asi to bol nejaký zvrhlík, doteraz netuším kde sú fotky z toho fotenia. 

• Môžeš nám povedať viac o obsahu, ktorý na OnlyFans tvoríš? 

Tvorím obsah, ktorého cieľom je, aby každému zo mňa stvrdol a aby sa muži uvoľnili. Veľa z nich má problémy v manželstve, tak sa im aspoň ja snažím spríjemniť život. 

• Čo sa týka tvojho okolia, ako ľudia reagovali na tvoju registráciu na OF? Nebála si sa kvôli tomu predsudkov

Nie, nebála som sa. Nikto z môjho okolia si nedovolí rozprávať mi niečo negatívne k tomu, čo robím. 

• Čo je pre teba najťažšie na práci na OnlyFans? 

Zo začiatku bolo všetko ťažšie. Teraz, keď som sa do toho dostala a myslím si, že moje OnlyFans veľmi dobre napreduje, všímam si detaily. Inšpirujem sa mojimi kamarátkami z Ameriky a tak isto, ako sa inšpirujem ja, inšpirujú sa aj baby zo Slovenska a Česka. Veľakrát kupujú môj OnlyFans len pre inšpiráciu. Veľakrát sa pri tom naučia nové veci a vylepšujú si svoj vlastný OnlyFans. 

• Mohla by si nám povedať niečo o svojich fanúšikoch, akí sú? Vieš spomenúť nejakú najabsurdnejšiu požiadavku, ktorú si mala zo strany fanúšikov? 

Všetci moji fanúšikovia sú na mňa dobrí, milí a podporujú ma. Ja sa im často venujem, ukazujem im mňa v plnej kráse. Na mojom Instagrame, ktorý mi už tretíkrát zrušili, sa nemôžem vyblázniť, preto na OnlyFans je toho zo mňa viac. 

Čo sa týka zvláštnych požiadaviek, pre mňa nie je nič zvláštne. Každý má niečo svojské, každý má rozličnú chuť – niekoho viac vzrušuje vidieť ma na videu samú, niekoho s mužom, niekto má rád labky. Škoda, že sa nedajú na OnlyFans dávať piss videá. Veľa ľudí má o nich záujem a ja ich rada natáčam. 

• Žiadajú ťa fanúšikovia často o stretnutie? Stretla by si sa s nejakým fanúšikom, ak by ste boli dlhodobo v kontakte? 

Áno, žiadajú ma o stretnutie. A pokiaľ si s tými ľuďmi budem rozumieť, nemám problém sa s nimi stretnúť. 

• S akými očakávaniami si sa na OnlyFans registrovala? 

Hneď, keď som si vytvorila účet, som vedela, že ma to bude baviť a napĺňať. Robím to, čo ma baví a som vďaka tomu šťastná. 

• Môžeš nám vo všeobecnosti povedať nejaký tvoj názor na OnlyFans?

Je to stránka, na ktorej sa cítim sama sebou. Viem, že to, čo robím, sa ľuďom páči a vzrušuje ich to. Som vždy rada, že sa mi ozývajú aj baby s pozitívnymi reakciami a že z kúpi môjho OnlyFans sa naučili veľa nových vecí.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »