Chcete vedieť ako rýchlo a efektívne vzrušiť partnera? Tieto rady odborníkov vám určite pomôžu!

Zdieľať článok

Rovnako ako u väčšiny vecí, pokiaľ ide o sex, každý je iný, a preto neexistuje jediný a univerzálny spôsob, ako niekoho vzrušiť. Každý reaguje na sexuálne podnety inak a chce to veľa pochopenia, trpezlivosti a veľa výstredného experimentovania, aby ste skutočne pochopili, čo robí vášho partnera nadržaným. A aj keď sa váš partner nesnaží vzrušiť, skúmanie nových vecí v posteli môže posunúť aj ten najlepší sex na inú úroveň.

Sexting

Sexting je skutočne málo využívaná forma umenia. Ak radi budujete očakávanie, nič nie je také hravé ako postupné vzrušovanie, ktorým je vlastne sexuálny chat. Či už máte radi podrobné vety o tom, čo by ste chceli svojmu partnerovi urobiť, alebo ste skôr typ človeka „nehovor mi o tom, radšej to urob“ – sexting pokrýva všetko. Buďte kreatívni a urobte si z toho zábavu. 

Opýtajte sa partnera po čom túži

Ako pri všetkom, čo súvisí so sexom, komunikácia je kľúčová. Ak sa nezaujímate o to, čo chce robiť, je to úplne v poriadku, stačí však, ak im dáte priestor na zdieľanie svojich fantázií. Už aj to môže byť vzrušujúcim začiatkom.

Odstráňte rozptýlenie

Ak niečo dokáže ubrať na nálade, je to rozptyľovanie. Tablety, počítače, telefóny, neporiadok… Jednoducho sa toho zbavte. Je veľmi dôležité, aby ste sa sústredili na vás a vášho partnera. 

Nechajte partnera pozerať sa na to, ako masturbujete

Áno, môžu sa pozerať, ale nemôžu sa dotýkať. „Nechajte ich sedieť a pozerať sa, ako masturbujete,“ navrhuje tréner intimity Ro Sanchez, generálny riaditeľ She.Slips. Spravte atmosféru ešte viac vzrušujúcou a zviažte im ruky hodvábnou šatkou alebo nejakými putami.

Zapáľte sviečky

Atmosféra je všetko. Zapáľte niekoľko sviečok, aby ste dosiahli sexi žiaru, vďaka ktorej bude vaša nálada nielen mimoriadne zmyselná, ale zároveň sa budete cítiť ako najviac sexi, keď sa budete kúpať v tlmenom, blikajúcom svetle sviečok.

Predveďte partnerovi vlastnú šou

Môže to trvať minútu, ale pokojne aj 20 minút. Za to druhé ťa bude milovať aj nenávidieť súčasne – dôvod je jednoduchý: „Prečo sa musím opäť len pozerať?“

Varte spolu

Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. Spájacia aktivita, ktorá je zároveň aj skutočne chutná. Tiež skvelá výhovorka na to, aby ste využili moment, keď sa budete pri výrobe vášho sendviča striedať. Iste, môže to trvať dve hodiny, kým skutočne budete jesť, ale kto to počíta?

Zaobchádzajte s nimi príjemne, ale potichu

Toto sú v podstate sexuálne predohry: Omotajte ruku okolo ich penisu a nepovedzte ani slovo. Keď urobia niečo, čo vás oboch naozaj vzrušuje, dajte im trochu potešenia v podobe „ručnej práce“. 

Nechaj partnera, nech ťa dvihne – nielen fyzicky, ale aj emocionálne

Požiadajte svojho partnera, aby vás držal pri stene s nohami omotanými okolo jeho spodnej časti chrbta. Nielenže je to pre vás minimálna práca, ale sledovať, ako sa potí, zatiaľ čo s vami robí sexuálne veci, nie je najhorší spôsob, ako stráviť nedeľu. Alebo utorok večer. Doslova každý by to mal robiť častejšie.

Pomohli vám tieto tipy? Pre viac sexuálnych tipov a trikov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/confessions/advice/g1788/how-to-turn-him-on/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »