Najlepšie biče ako sexuálne hračky, ktoré spravia z vašej BDSM hry najlepšiu, akú ste kedy zažili

Zdieľať článok

Akonáhle vstúpite do sveta BDSM, objavíte nekonečné množstvo erotických pomôcok, ktoré vnesú do spálne hry o podradenosti a nadradenosti. Najlepšie sexuálne biče patria medzi pokročilejšie nástroje dostupné pre tento typ hier, ale môžu pridať vzrušenie a rozkoš pre tých, ktorí majú zručnosti a skúsenosti s nárazovou hrou.

Sexuálny bič alebo iná „nárazová hračka“ – teda hračka, ktorá zasiahne vaše telo určitou úrovňou sily – môže byť „symbolom sily, kontroly a zvýšeného pocitu vzrušenia“ a v konečnom dôsledku vedie k pocitu „odovzdania sa svojmu pánovi“. Plesknutie bičom, teda bolesť ním spôsobená, je častokrát pocit, ktorý rezonuje v našej mysli hlbšie ako mnohé iné pocity.

Na čo však nesmiete zabudnúť?

Ak si chcete kúpiť bič, ktorý budete používať pri BDSM, môžete zvážiť dva faktory: či vám záleží viac na vzhľade alebo na pocite, ktorý vám prinesie.

Bez ohľadu na to, aký typ erotických hračiek pre dospelých máte alebo si plánujete kúpiť, stojí za to investovať do kvality. „Väčšina kvalitných bičov stojí 85 dolárov a viac,“ hovoria odborníci. „To znamená, že ak sa o svoje hračky budete starať, vydržia vám doslova desaťročia.“

Pred prvým použitím bičíka alebo akejkoľvek inej sexuálnej hračky, ktorá slúži na BDSM hry, či už sú to svorky na bradavky alebo obyčajný partnerov opasok, je dôležité vopred prediskutovať, čo budete robiť, a uistiť sa, že vy a váš partner si navzájom rozumiete. Určovanie hraníc a komunikácia zohráva dôležitú úlohu.

Ak hľadáte tie najlepšie sexuálne biče – alebo možno niečo miernejšie, čo vám neprinesie taký silný pocit bolesti – ktoré plánujete začleniť do vášho sexuálneho života, tu je niekoľko produktov odporúčaných odborníkmi.

Blush Noir Soft Feather Sensation Play Tickler

Ak ste citliví a uprednostňujete jemnejší dotyk, šteklenie peria bude viac než dostatočné na to, aby zapálilo vaše zmysly a dodalo spestrenie vášmu sexuálnemu životu. Tento približne 35-centimetrový nástroj má ľahko uchopiteľnú rukoväť, ktorá vám alebo vášmu partnerovi umožní dráždiť a štekliť vašu pokožku mäkkým pierkom.

Sportsheets Saffron Braided Flogger

Tento zaplietaný bič nie je v žiadnom prípade pre začiatočníkov, má hroty podobné hrotom na jazdeckom bičíku pre väčšiu priľnavosť pri pristávaní na pokožke. Bublinková rukoväť uľahčuje uchopenie bez ohľadu na to, ako sa veci šmýkajú, a výsledné bodnutie môže posunúť menej intenzívny úder na vyššiu úroveň.

Adam & Eva Scarlet Couture Beat Me Please Whip

S 30 centimetrovými prúžkami z umelej kože ide o ľahší nástroj, ktorého intenzita sa môže meniť v závislosti od toho, ako ho používate – pomalším plesknutím je k vášmu partnerovi jemnejší, zatiaľ čo rýchle švihnutie zápästím trochu štípe. Tkaná rukoväť tiež zaisťuje pevné uchopenie.

Mercy Whips Custom – Made Single Tail Whip

Tieto biče sú ako stvorené pre začiatočníkov. Najdôležitejšie je, že každý bič je ručne vyrobený a prispôsobiteľný: Môžete si vybrať dĺžku, ako aj farbu. Každý z nich má jadro z nehrdzavejúcej ocele a olova na zvýšenie hmotnosti a ak si prajete intenzívnejší pocit bičovania, môžete pridať ďalšiu záťaž.

Whips by Axel Utility Signature Whip

Biče Axel Utility „sú vyrobené z kože, dobre skonštruované, dodávajú sa v rôznych typoch a hmotnostiach a sú skvelé pre tých, ktorí si chcú vybudovať zručnosti v odvetví BDSM,“ hovorí jeden z odborníkov. Vysokokvalitný a zároveň cenovo dostupný kožený bič – ktorý sa odporúča pre stredne pokročilých používateľov – je k dispozícii v piatich rôznych farbách.

Dragontailz Intro Dragontail

Bičíky nazývané dračie chvosty sú dobré pre začiatočníkov, pretože pristávajú s väčším buchnutím ako bodnutím. Tento typ má polypropylénovú rukoväť a je dodávaný len v pár obmedzených farbách, aby sa udržali nízke náklady. Aj napriek tomu je stále vyrobený z vysokokvalitnej kože a dokonca sa dodáva s DVD, ktoré vás naučí, ako nástroj používať.

Victor Tella Bullwhip

Bič s jedným chvostom je vyrobený zo zapleteného koženého vrkoča a tento bič je navrhnutý pre presnosť a silu. „Sú vyrobené z kože, dobre skonštruované a majú vydržať celý život,“ zhodujú sa odborníci. Sú však veľmi silné a mali by byť vyhradené len pre skúsených používateľov.

Pre viac podobných článkov z oblasti BDSM nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://www.glamour.com/story/a-to-z-kinks-and-fetishes

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »