Peťulkaa: Jeden z fanúšikov chcel kúpiť pocikané nohavice a následne ich nosiť

Zdieľať článok

Petra má 19 rokov a býva neďaleko Prahy. Od svojich 18 rokov sa venuje OnlyFans a podarilo sa jej dostať medzi 2 % top tvorcov celosvetovo. V rozhovore sme sa rozprávali o tom, akým spôsobom získava svojich fanúšikov a ako sa im venuje. Povedala nám aj o svojich tetovaniach a o tom, ako jeden z jej fanúšikov chcel nosiť jej kožené nohavice. 

  • Ahoj, mohla by si sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, volám sa Petra a na platforme OnlyFans pôsobím pod menom Petulkaa. Mám 19 rokov a pochádzam z Vysočiny. Pred mesiacom som sa ale presťahovala a s priateľom teraz bývame neďaleko Prahy. Povedala by som o sebe, že v reálnom živote som tiché, milé a hanblivé dievča. Baví ma, samozrejme, fotenie, rada varím a tiež cestujem. 

  • Ako si sa dozvedela o OnlyFans a aká bola tvoja motivácia založiť si účet na tejto platforme?

Ja som túto platformu nepoznala, povedal mi o nej až môj priateľ, keď som mala asi 17 rokov. Začali sme sa o to obaja zaujímať, pretože ja som už v tej dobe rada fotila odvážnejšie fotky v spodnej bielizni. Keď som mala 18 rokov, tak sme sa rozhodli, že účet skúsime založiť. 

  • Mala si od OnlyFans nejaké konkrétne očakávania? Ak áno, líši sa nejakým spôsobom realita od tvojich očakávaní? Prekvapila ťa v niečom táto platforma?

Očakávania som veľmi veľké nemala, myslela som si, že nemám veľkú šancu sa tam nejak zviditeľniť a zarábať tam nejaké väčšie peniaze z toho dôvodu, že nie som nejak známa a ani som nevedela, kde to propagovať. S propagáciou mi ale veľmi pomohol priateľ. Zakladala som to skôr preto, aby som tam mohla zverejňovať svoje fotky a, samozrejme, dúfala som, že si tým napríklad aj niečo zarobím. Realita sa od očakávaní určite líši, vôbec som nečakala, že tam budem mať toľko ľudí a zarobím, dá sa povedať, celkom dosť peňazí. 

  • Ako sa ti na OnlyFans darí? Dá sa povedať, že je tam veľká konkurencia… Máš nejaké triky, ako prilákať fanúšikov a zároveň si ich udržať?

Povedala by som, že sa mi celkom darí, momentálne patrím medzi top 2 % na celom svete, ale, samozrejme, chcela by som to posúvať ďalej a ďalej. Chcela by som to posunúť aj do zahraničia, pretože teraz sú moji fanúšikovia z 90 percent Česi a Slováci, takže to teraz skúšam a ja sama hľadám, kde to ďalej propagovať a ako sa dostať aj do zahraničia. 

Triky, ako prilákať fanúšikov, no, ja mám najviac fanúšikov asi z Redditu a Telegramu. Tiež som si nedávno založila Twitter a odtiaľ mám tiež veľa fanúšikov. A ako si fanúšikov udržať? Určite sa im venovať na 100 percent. Ja s nimi komunikujem každý deň a dá sa povedať, od rána do noci. Tiež sa snažím pridávať nové fotky denne a čas od času posielam fotky každému do správy na dobré ráno a dobrú noc. Snažím sa im čo najviac venovať. 

  • Môžeš sa s nami podeliť o nejaké zábavné historky s tvojimi fanúšikmi? Či už sa to týka požiadaviek alebo tém rozhovorov…

Bude ich určite viac, ale napadá mi teraz akurát, že jeden fanúšik mi napísal, že by si chcel kúpiť moje kožené nohavice a či by som sa v nich ale predtým, ako si ich kúpi, nepocikala a potom sa pýtal, akú mám veľkosť s tým, že by ich potom chcel nosiť. 

  • Mala si už pred OnlyFans nejaké skúsenosti s fotením? Ak áno, môžeš nám o nich povedať viac… Ak nie, nebolo pre teba ťažké začať s tvorbou príspevkov?

Áno, fotila som nejaké fotky už pred OnlyFans, napríklad v spodnej bielizni, takže to pre mňa nebolo veľmi ťažké začať s tvorbou na OnlyFans. 

  • Aký druh obsahu na OnlyFans tvoríš? Máš nejaké hranice, ktoré by si neprekročila?

Mám toho na OnlyFans veľa, na profil pridávam fotky v spodnej bielizni, v rôznych kostýmoch, topless, samozrejme zadok a občas nejaké video. Do správ posielam fotky a videá na prianie, full nude, obsah s priateľom a iné hot videá. 

Hranice určite mám, nikdy by som nerobila real. Aj keď sa mi stalo, že mi asi pol roka vypisoval muž, že mi na účet dopredu pošle 50-tisíc eur za deň strávený so mnou a za to, že sa spolu vyspíme. Čo je šialené, ale nešla som do toho, to by som proste nikdy neurobila. OnlyFans robím preto, že je to všetko len cez internet. Nikdy by som sa s nikým z OnlyFans nestretla. 

A samozrejme, niektoré veci na prianie, čo sú mi nepríjemné točiť, netočím, napríklad piss. 

  • S OnlyFans sa často spájajú rôzne stigmy… Nebála si sa predsudkov, keď si si zakladala účet?

Určite som sa najviac bála, ako na to bude reagovať moja rodina. Keď som im o tom povedala, tak samozrejme, neboli nadšení, ale nejako to vzali a rešpektujú to, a za to som veľmi rada. Mamina mi potom akurát povedala, že keď budem zarábať milióny, tak im zaplatím hypotéku. 😀 

Samozrejme, na to reagovalo aj moje okolie, ale to nejak neriešim. Nech si každý robí, čo chce a nerieši ostatných. Stretávam sa tiež s narážkami, že som ku*va a podobne, aj keď počet chlapov, s ktorými som spala, spočítam na jednej ruke. Ale tak s tým musí každý, kto má OnlyFans, počítať, že sa objaví mnoho narážok a urážok. 

  • Všimla som si, že máš viacero tetovaní, majú pre teba nejaký špecifický význam? Koľko ich máš?

Význam pre mňa nemajú, možno len tie, čo mám nad kolenami, na jednej nohe mám angel a na druhej devil. Som totiž z každého niečo. Chápem, že niektorí by si tetovanie bez významu neurobili, ale ja to nejako neriešim. Páči sa mi to, tak prečo nie. Plánujem ešte veľa tetovaní a teraz momentálne ich mám sedem. 

  • Aké sú tvoje vízie do budúcna? Máš nejaké ciele, kam chceš svoj OF účet dostať?

Čo sa týka OnlyFans, tak ako už som spomenula, chcela by som to určite dostať viac do zahraničia a venovať sa tomu viac než doteraz. Chcela by som to dotiahnuť ďaleko a zarobiť, samozrejme, čo najviac to pôjde. Tiež chcem využiť to, že mám tú možnosť pracovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek, a precestovať s priateľom čo najviac krajín. 

Source: https://onlyfans.com/petulkaa

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »