Sabina: Človek, ktorý do toho ide, na to musí byť psychicky pripravený

Zdieľať článok

Sabina má 25 rokov a žije neďaleko Brna. Pôsobí na platformách OnlyFans a HeroHero. Venuje sa nechtovému dizajnu, ktorý pre ňu v minulosti predstavoval hlavný zdroj príjmu. Dnes jej hlavný príjem tvoria zárobky z OnlyFans. V rozhovore nám porovnala tieto dve platformy, prezradila nám výhody, aké vníma na HeroHero v porovnaní s OnlyFans a podelila sa s nami o to, aký obsah na tieto dve platformy pridáva.

  • Ako si sa dozvedela o platforme OnlyFans a prečo si sa rozhodla na ňu zaregistrovať? Registrovala si sa na ňu s nejakými konkrétnymi očakávaniami? 

Dozvedela som sa o OnlyFans tak, že mi kamarátka povedala, že OnlyFans má. Respektíve, vedela som o tom, že OnlyFans existuje, akurát som nevedela, koľko sa tam dá zarobiť peňazí. Keď som zistila, koľko sa tam dá zarobiť, tak som nad tým začala premýšľať. Manžel mi potom povedal, prečo to neskúsiť a hovorím mu, že má asi pravdu, prečo nie? Jednoducho som si povedala, že to skúsim. Nemala som od toho vyslovene nejaké očakávania, koľko tam zarobím a podobne. Ale hovorila som si, že to bude fajn aj ako bočný príjem, aj keď to nebude hlavný zárobok. V začiatkoch to bol predovšetkým bočný príjem, môj hlavný príjem tvoril nechtový dizajn. Dnes je to naopak.

  • A čo platforma HeroHero? Prečo si sa rozhodla pre tú? 

O platforme HeroHero som dostala nejaké informácie a návrh, či by som sa tam nechcela zaregistrovať. Skúsila som sa tam zaregistrovať s tým, že najskôr som tam chcela dávať iný content než na OnlyFans. Content, ktorý je na OnlyFans zakázaný, ako sú napríklad videá vonku a na verejnosti, čo je na OnlyFans zakázané. Ale potom som si uvedomila, že by som musela stiahnuť ľudí z OnlyFans na HeroHero a úplne sa mi nechce preťahovať tých ľudí, ktorých tam mám už naučených. Takže budem mať tento účet len pre tých, ktorí majú nejaké extra špeciálne očakávania. Tí prídu na HeroHero, prihlásia sa, to prihlásenie je hotové za pár sekúnd a ja im tam pošlem to video, ktoré nemôžem poslať na OnlyFans. 

  • Aký druh obsahu na tvoríš na platforme OnlyFans? 

Na OnlyFans robím vlastne všetko – mám tam glamour fotky, mám tam akty, občas do súkromných správ posielam aj open legs, lesbické videá, a pod. 

  • Mala si už predtým skúsenosti s fotením. Ak áno, fotila si tiež odvážnejšie fotky? 

Skôr som už fotila. Fotila som s fotografmi TFP, ale prestala som s tým, pretože som sa bála, že by mohli tie fotky zneužiť a kým som ešte nemala OnlyFans, tak mi to samozrejme vadilo. Nie že by sme fotili úplne odvážne fotky, ale napríklad boli na nich nahé prsia, ale aj tak som nechcela, aby sa to dostalo niekde von, pretože v tej dobe som s tým ešte nebola tak zmierená ako napríklad teraz. A ktokoľvek, kto začne na OnlyFans, musí byť zmierený s tým, že sa to dostane von. Tak to proste funguje. Hlavne tam chodia ľudia, ktorí sú úplne „no name“, jednoducho nevieš vôbec, kto to je. Takže pokiaľ do toho ideš, musíš počítať s tým, že von sa to dostane, že sa to dozvedia ľudia, budú to preberať, a pod. 

  • Menili sa nejakým spôsobom tvoje hranice – v zmysle druhu fotografií a videí, ktoré tvoríš – od založenia účtov a povedzme až doteraz? 

Určite sa zmenilo to, že zo začiatku som chcela fotiť len spodné prádlo, ale neskôr ma to dobehlo. Dievčatá, ktoré tam sú, fotia, „prsia von“ stopercentne, tak som si povedala, že okej, „prsia von“. No a potom som sa pýtala, čo ďalej, keď už všetci prsia videli. Bolo tam veľa ľudí, ktorí sa ma pýtali, či bude sex tip video, to som povedala, že nie. No a potom som začala posielať obsah, kde je nenápadne vidieť spodok a tak nejak to potom vzniklo samé, keď sme si s kamarátkou povedali, že natočíme video, pretože ona sa už posunula medzičasom zas niekde inde. 

  • Nemala si pred založením účtu obavy týkajúce sa úspechu na platforme prípadne reakcií ľudí v tvojom okolí?

Ako som už spomenula, tak človek, ktorý do toho ide, musí byť na to psychicky pripravený a vyrovnaný s tým. A musí počítať s „hejtom“, musí počítať so všetkým. Ale na druhej strane si myslím, že už to nie je také hrozné ako predtým, žijeme v novej dobe, v 21. storočí, takže si nemyslím, že je to také hrozné, ako keby som to začala robiť pred niekoľkými rokmi. Teraz to už nie je nič špeciálne. 

Inak obavy tam samozrejme boli, ale pokiaľ do toho chceš ísť, tak do toho musíš ísť na 100 percent. Musí ťa to baviť a nemôžeš si hovoriť a pripúšťať si vôbec to, kto to ako vezme. Najviac bola pre mňa podpora od môjho chlapa, čo som aj dostala, úplne na sto percent a viac som už neriešila, čo bude alebo nebude, kto sa to dozvie alebo nedozvie. 

  • Môžeš nám platformy HeroHero a OnlyFans porovnať – v čom sa líšia a v čom sú si naopak podobné? Prípadne vymenovať aj nejaké ich výhody a nevýhody? 

HeroHero má nejaké výhody, ktoré OnlyFans nemá – môžeš tam napríklad robiť úplne čokoľvek, napríklad na verejnosti videá aj fotky, čo na OnlyFans nemôžeš. Tiež foot fetiš, piss, robiť si to napríklad s nejakým ovocím, zeleninou, to všetko už je na OnlyFans zakázané, ale na HeroHero je to povolené. HeroHero si berie províziu len 10 percent, zatiaľ čo OnlyFans si berie 20 percent. 

  • Máš nejakú radu pre dievčatá, ktoré uvažujú nad založením účtu na OnlyFans? Čo by si im odkázala?

Keď chcú robiť OnlyFans, tak je to určite dobrý nápad, ja na tom nevidím nič zlé, aj keď to niekto môže vidieť inak. Pokiaľ majú nejakú podporu od niekoho, tak prečo nie? A zároveň je to dobrý bočný príjem. Čo ale musia, tak počítať s tým, že ten „hejt“ sa objaví. Ja som toho „hejtu“ nemala toľko, ale zvyknem to počuť, že čomu sa venujem. Môžem povedať, že za celú dobu, čo mám OnlyFans, som sa stretla skôr s „hejtom“ ohľadom toho, že to je napríklad príliš drahé. Ale na Instagrame som žiadny „hejt“ ešte nemusela riešiť, musím si zaklopať, ale zatiaľ mám len pozitívne reakcie. Takže musím povedať, že som spokojná. 

Pokiaľ do toho tie dievčatá budú chcieť ísť a budú s týmto všetkým počítať a budú vyrovnané, tak nie je vôbec v ničom problém. Len si to človek musí prebrať v hlave, za čím chce ísť a potom ísť do toho na sto percent. Nič viac neriešiť, neriešiť to, čo si ľudia budú hovoriť. 

Source: https://onlyfans.com/sabines96

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »