Sedem spôsobov interakcie so svojimi fanúšikmi

Zdieľať článok

Či už ste hudobník, herec, fitness influencer alebo iný typ tvorcu obsahu, vaši fanúšikovia sú hnacou silou vášho úspechu. Fanúšikovia sú najdôležitejšou súčasťou vašej kariéry, pretože bez ich podpory by ste neboli tam, kde ste a ani by ste sa neposunuli nikde ďalej. Na väčšine sociálnych sietí vás vaši fanúšikovia podporujú lajkami alebo komentármi, no na OnlyFans vás môžu podporovať aj finančne.

Je preto dôležité fanúšikov čo najviac zapojiť, aby vám ostali lojálni a aj naďalej vás podporovali. Prinášame vám sedem spôsobov, ako zaujať vaše publikum a ukázať, že vám na fanúšikoch záleží a sú vašou prioritou.  

  1. Usporiadajte priamy prenos

Priamy prenos najmä v poslednom období prekvitá, pretože umožňuje influencerom komunikovať so svojimi fanúšikmi v reálnom čase. Umožňuje vám ako tvorcovi vyjadriť sa pred svojou komunitou. To poskytne vašim fanúšikom predstavu o tom, akí reálne ste. Najmä vaši lojálni fanúšikovia si takéto momenty veľmi užijú.

V závislosti od obsahu aký tvoríte je to tiež perfektná príležitosť na usporiadanie živých vystúpení či otázok a odpovedí.

  • Opýtajte sa na názor

Vytvorenie ankety je skvelou príležitosťou, aby ste od svojich fanúšikov zistili názor na tému, ktorá sa vás týka alebo vás zaujíma. Môžete tak vašim fanúšikom dať priestor vyjadriť sa k ďalšiemu obsahu, ktorý na svojej sociálnej sieti budete tvoriť. Typ takejto angažovanosti fanúšikov môže prispieť k zjednoteniu komunity a dať fanúšikom pocit, že vám na ich názore záleží.

  • Otvorte dvere konverzácii

Keď niekto komentuje váš príspevok, na komentár reagujte. Poďakujte, či použite len reakciu na samotný komentár. Môžete sa tiež zapojiť do konverzácie medzi vašimi fanúšikmi a pokúste sa ich spoznať na osobnej úrovni. Ukážete im tak, že vám na nich naozaj záleží.

  • Na čase zverejňovania príspevkov záleží

Ak zverejňujete obsah v čase, keď väčšina vašich fanúšikov spí, môžu im príspevky ľahko uniknúť, a to najmä vtedy, keď sú dočasné. Skúste zistiť, kedy je vaša komunita najaktívnejšia a príspevky zverejňujte v tom čase. Ak ste Európan, no väčšina vašich fanúšikov žije v USA, vyberte si čas, ktorý bude viac vyhovovať im. Na stránke OnlyFans vám s tým môžu pomôcť plánovacie nástroje.

  • Upútajte pozornosť prostredníctvom príbehov

Rovnako ako na iných sociálnych sieťach, aj príbehy na OnlyFans sa zobrazujú vo vrchnej časti domovských stránok vašich sledovateľov. To zaisťuje, že váš obsah sa na webe nestratí. Príbehy sú skvelým spôsobom, ako ukázať svoju ľudskú stránku zdieľaním vášho životného štýlu. Všeobecne sa očakáva, že kvalita príbehov nebude na profesionálnej úrovni, takže je to skvelá príležitosť zverejniť niečo rýchle, ľahké a zároveň poskytnúť svojmu publiku dennú dávku obsahu.

  • Správy typu one-to-one

Ak chcete svojich fanúšikov skutočne poznať, oslovte ich priamo prostredníctvom priamych správ. Okrem individuálnych správ vám OnlyFans umožňuje posielať správy všetkým fanúšikom naraz. Pomocou správ tak so svojimi fanúšikmi môžete nie len hovoriť, ale tiež pripojiť médiá vrátane fotografií a videí s možnosťou predaja za cenu prostredníctvom správ PPV (Pay-Per-View).

  • Prejavte náklonnosť k svojim fanúšikom

Označte svojich najlepších fanúšikov v príspevku alebo príbehu a dajte ostatným vedieť, že ich uznávate a vážite si ich. K dispozícii je tiež funkcia, ktorá vám umožňuje upozorniť najlepších fanúšikov, ktorú nájdete v nastaveniach.

Existuje niekoľko metód, ako s fanúšikmi komunikovať a ukázať im, že vám na nich záleží. Experimentujte s nimi a sami zistíte, čo vám najviac vyhovuje. Vďaka pravidelným aktualizáciám funkcií bude v najbližších mesiacoch a rokoch určite existovať ešte viac spôsobov interakcie s vašimi predplatiteľmi.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »