Simona: Prijímam kritiku len od ľudí, ku ktorým by som si išla po radu

Zdieľať článok

Simona má 23 rokov a študuje na vysokej škole. Venuje sa tvorbe obsahu na platformách ako TikTok či OnlyFans, kde sa jej naozaj darí. Okrem toho už nejakú dobu podniká. V rozhovore nám prezradila, čo ju inšpiruje pri tvorbe obsahu, ako reaguje na nepríjemné komentáre od ľudí a podelila sa s nami o najbizarnejšie požiadavky od fanúšikov aj o to, akým spôsobom sa im venuje a komunikuje s nimi. 

 • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe? 

Ahojte, moje meno je Simona a pôsobím pod umeleckým menom onlysimonett. Som z východného Slovenska a mám 23 rokov. Študujem posledný rok na vysokej škole a milujem zarábať peniaze, aj preto už štyri roky podnikám. Pred rokom som začala robiť OnlyFans.

 • Vieme, že pôsobíš na TikToku a vyzerá to, že sa ti tam naozaj darí. Čo ťa inšpiruje pri vytváraní videí? 

Áno, pôsobím na TikToku a keďže robím taký explicitnejší content, ktorý Slovákom vadí, tak mám dokonca tri účty a snažím sa rôzne striedať pridávanie videí, keďže permanentne mám na jednom z nich blok. Na TikToku som tiež začala pôsobiť pred rokom, pretože sa snažím rozšíriť si obzory a dostať sa medzi čo najväčšie množstvo ľudí, aby o mne vedeli. A pri vytváraní videí ma inšpirujú buď nejaké každodenné situácie alebo nejaké zahraničné dievčatá, ktoré tvoria úžasný obsah. Ale je pravda, že ony majú hranice toho, čo si môžu na TikToku dovoliť, úplne inde. A, samozrejme, snažím sa tvoriť hlavne kuriózne videá, ktoré budú ľudia „hejtovať“, ktoré sa budú šíriť a na ktoré budú nadávať, aby to malo čo najviac pozretí a čo najväčší úspech. 

 • Čo ťa priviedlo na OnlyFans? Ako si sa o platforme dozvedela a prečo si sa rozhodla zaregistrovať? 

Ja som vždy inklinovala k odvážnejším fotkám v spodnom prádle, v plavkách. A keďže som chodila na cirkevné gymnáziá, tak som mala väčšinou sledovateľky a sledovateľov z cirkevných škôl a tým to dosť vadilo a boli voči tomu dosť ohradení, že ako si dovoľujem také fotky pridávať. Dokonca mi raz jedna baba napísala, že ak neprestanem pridávať také fotky, tak ma prestane sledovať a zablokuje si ma. A keď mi zmazali prvý Instagram kvôli nahláseniam, tak som sa rozhodla, že dosť. A minulý rok, keď začala veľká éra Clubhouse, tak Lukáš z BadBunny hovoril dosť o OnlyFans a vtedy som o tom začala rozmýšľať, a takto som sa k tomu dostala. 

 • Aký druh obsahu tvoríš na OnlyFans? Zmenil sa nejakým spôsobom obsah odkedy si s OnlyFans začala? 

Ja mám na svojom OnlyFans naozaj všehodruh – robím custom videá, kostýmy, robím rôzne hodnotenia. Čiže v podstate všetko, na čo má človek peniaze. A tým, že pôsobím na platforme OnlyFans len rok, tak sa ten obsah nejak nemenil, stále si idem svojím smerom. Jedine hranice sa mi stále posúvali ďalej. A za ten rok sa mi podarilo dostať na hranicu TOP 1,5 % všetkých tvorcov. 

 • Vieš nám povedať viac o komunikácii, ktorú volíš so svojimi fanúšikmi? Máš nejaké konkrétne tipy, ako ľudí upútať, prilákať či udržať si ich? 

Ja sa snažím s mojimi fanúšikmi komunikovať denno-denne, ale je to pre mňa dosť ťažké, keďže mám aj iné zdroje príjmu a musím si ten čas vedieť dobre zatriediť. Takže je tam dôležitá tá denná komunikácia a hlavne to osobné, teda, že nekomunikujem so všetkými naraz a tým istým spôsobom, ale ku každému pristupujem jedinečne.

A ako prilákať ľudí? Určite mať dobré fotky na Instagrame a mať aj tam základňu ľudí. S dievčatami robíme rôzne share-for-share. A tiež je dobrý aj ten TikTok. Všetci hovoria, že na TikToku sú len deti a že tam nie je tá cieľová skupina, ale je to preto, lebo väčšinou deti komentujú príspevky. Sú tam aj naše cieľovky, dospelí chlapi, len oni sa komentárov zdržiavajú a len si TikTok scrollujú.  Myslím si, že teraz už veľmi veľa OnlyFans dievčat nastúpilo na TikTok, keďže v tom vidia zmysel, že tých ľudí si odtiaľ vedia dotiahnuť na iné sociálne siete. 

Nikdy som nepredpokladala, že s tým TikTokom to zájde tak ďaleko a už to prechádza do takých rozmerov, že ma ľudia z TikToku spoznávajú vonku, prídu sa so mnou odfotiť, prídu ma pozdraviť, napíšu mi, keď robím LiveStream, že ma videli vonku, či som to bola ja a za to som rada. 

 • Vieš nám povedať, čo bolo najbláznivejšie, prípadne najviac odvážne, čo si na OnlyFans vytvorila alebo spravila? Možno niečo, o čom by si v minulosti povedala, že to nikdy nespravíš… 

Pre mňa najbláznivejšie bolo to, že som si OnlyFans vôbec založila a že som nabrala odvahu, pretože, ako hovorím, som z kresťanského prostredia, chodila som na kresťanské školy, takže bolo to také nečakané pre všetkých. Ale v tej dobe som mala partnera, ktorý ma v tom podporil, takže aj to mi veľmi pomohlo, že som sa k tomu odhodlala. 

 • Ako ľudia z tvojho okolia, priatelia, rodina, reagujú na tvoje pôsobenie a na to, ako sa prezentuješ na sociálnych sieťach? Či už na TikToku alebo na OnlyFans…

Oni to berú tak, že som dospelá, ale nesúhlasia s tým stopercentne. Nad niektorými videami sa pousmejú, niektoré mi mamka pošle s komentárom: „Preboha, Simona, to čo robíš, to čo si tam povedala.“ Ale berú to tak, že mám 23 rokov a je to už na mne a nemôžu to zmeniť, takže sa s tým snažia žiť, ale určite z toho nie sú nadšení. 

A čo sa týka kamarátov, držím si veľmi úzky kruh ľudí okolo seba a oni to vôbec neriešia. A čo sa týka fanúšikov na TikToku alebo na Instagrame, tam sa to rieši na dennej báze. Niektorí sú takí, že wow, idem si za tým čo chcem a robím, čo chcem a iní sú zas proti tomu. Až príliš. Je to taký extrém, buď jeden alebo druhý. Ale človek pôsobiaci na TikToku pri väčších číslach sa naučí, že si z toho už nemôže nič robiť, lebo by sa zbláznil. Ja to beriem tak, jedným uchom dnu, druhým von a nikto z nich mi neplatí, takže sa nad tým nepozastavujem. 

 • Ako reaguješ na nepríjemné komentáre od ľudí na tvoju tvorbu či na tvoju osobu? Darí sa ti od nich odosobniť? 

Nie vždy. Niekedy to mnou otrasie, ale je to len také chvíľkové, pretože ja viem, že som dobrá, že som dobrá v tom, čo robím, že mám dobré videá, ktoré idú medzi ľudí, že moje OnlyFans sa ľuďom páči. A ostatné názory ma nejako nezaujímajú. Mne to zarába, mňa to baví, ja to mám rada a keby som stavala na názoroch „hejterov“, tak z toho dnes nič nemám. Ja sa stále riadim heslom, že prijímam kritiku len od ľudí, ku ktorým by som si išla po radu. Pretože nevyžiadané rady od ľudí nikoho nezaujímajú. 

 • Čo sa týka tvojich fanúšikov, vieš nám povedať o nejakej najbláznivejšej požiadavke, ktorú si dostala a ktorá ťa naozaj prekvapila? Žiadajú ťa fanúšikovia často o stretnutie? Stretla by si sa niekedy s niekým zo svojich fanúšikov?

Najväčší bizár bol, keď muž chcel video zo záchoda tak, že telefón bude tam, kde je voda v záchode a bude sa pozerať ako robím potrebu na ten telefón. Alebo také, že chlapec mal natočený sex s mamou a chcel, aby som to ohodnotila. No a čo sa týka stretnutia, tak to je na dennej báze. Ľudia na Slovensku ešte stále nepochopili rozdiel medzi realitou a medzi OnlyFans, že sa to nespája, takže stále niečo skúšajú. Mala som už aj ponuku 3-tisíc eur na noc. Ale povedzme si úprimne, tak za 30-tisíc na jednu noc…

Ja si myslím, že ľudia v zahraničí už vedia, že je to OnlyFans, tam to začína aj končí, ale ľudia na Slovensku ešte stále nie sú na to tak naučení, že to nemá s realitou nič spoločné. Že pozeraj sa, ale nedotkneš sa. 

 • Pôsobenie na OnlyFans sa často spája s pornom… Neobávaš sa toho, že toto pôsobenie negatívne ovplyvní v budúcnosti napríklad tvoje pracovné možnosti? Prípadne vzťahy? 

Čo sa týka vzťahov, ja by som chlapcovi povedala, že prestanem robiť OnlyFans, keď mi položí každý mesiac na stôl toľko peňazí, koľko tam dokážem zarobiť. A myslím si, že by ho to hneď prešlo. To je jedna vec. A druhá vec, tým, že ja už 4 a pol roka podnikám, tak sa spolieham na to, že budem aj naďalej. Keďže ja nerobím len OnlyFans, ale mám aj tri iné zdroje príjmu, tak verím, že aspoň jeden potiahnem dlhšie. A v tom podnikaní by som chcela pokračovať, takže sa veľmi nebojím tých pracovných vzťahov, keďže som sama sebe šéfkou. 

 • Máš nejaké vízie do budúcna? Čo by si chcela dosiahnuť vo svete sociálnych sietí? Prípadne nejaké vízie týkajúce sa obsahu, kam by si ho chcela posunúť?

Vízie do budúcna nemám úplne konkrétne. Určite by som chcela zlepšiť to percento a dostať sa na OnlyFans ešte vyššie. Aj keď nad 1,5 % je to už strašne ťažké a je to boj o každý predaj. A druhá vec, určite by som chcela svoje sociálne siete posúvať, či už TikTok alebo Instagram a viac sa dostávať do povedomia slovenských ľudí. Či už v dobrom alebo v zlom svetle, to už nechám na nich. Takže moja vízia je stále sa posúvať a nikdy nestagnovať. 

Source: https://onlyfans.com/simonett

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »