Sexuálne polohy, ktoré sú dôkazom, že nepotrebujete partnera

Zdieľať článok

Každá z nás potrebuje trochu extra starostlivosti o samú seba. Poznáme jeden zo spôsobov, ako si oddýchnuť a zároveň sa samej sebe poďakovať. Správne, je ním masturbácia. Tá vám okrem uspokojenia sexuálnych túžob dodá pocit regenerácie a relaxu. A aj keď ste skúseným profesionálom v hraní sólového sexuálneho koncertu, vždy existujú nové spôsoby ako oživiť svoju techniku.

Nielenže je masturbácia zábavná, je pre vás dobrá a super pohodlná, ale v skutočnosti môže zlepšiť váš sexuálny život všade okolo: „U žien, ktoré masturbujú, je väčšia pravdepodobnosť orgazmu počas partnerského sexu,“ hovorí Jessica O’Reilly, Ph.D., autorka knihy The Little Book of Kink. „Experimentovaním s rôznymi polohami môžete objaviť nové cesty k orgazmu a odvrátiť sexuálne vyjazdené koľaje, ktoré vznikajú v dôsledku opakovania a monotónnosti.“

Toto všetko dáva zmysel, keď premýšľate o trvalých výhodách spoznávania svojho tela a o tom, čo presne vás dostane v akejkoľvek situácii: máte oveľa väčšiu silu prevziať kontrolu nad svojím potešením, či už ste sami alebo s partnerom, keď rozbijete vašu novú sexuálnu hračku alebo použijete novú sprchovaciu hlavicu. Tiež viete, že môžete úplne ovládať to, čo vám robí dobre. 

Toto sú naše obľúbené polohy sólovej hry. 

Hrb

Ako na to: Začnite tým, že si ľahnete na brucho na posteľ a použijete vankúš alebo dva na podloženie brucha a bokov. Použite svoje ruky alebo hračku, alebo pokojne oboje, medzi telom a vankúšom, aby ste si situáciu čo najviac užili.

Výhody: Vankúše nakláňajú vaše boky nahor, čo umožňuje spoznať nové pocity. Využíva tiež napätie svalov nôh, ktoré sa môže veľmi líšiť od toho, na čo ste zvyknuté.

Otvorte sa

Ako na to: Sadnite si na stoličku, ktorá nemá bočné opierky, ako je v jedálni alebo na skladacej stoličke. Zastrčte chodidlá a členky okolo nôh stoličky a nechajte nohy otvorené.

Výhody: Poskytuje oveľa lepší prístup ku všetkému medzi vašimi nohami a keď vyvrcholíte, môžete si nohy oprieť o nohy stoličky. Touto polohou zažijete to, čo ste v podobnej intenzite nikdy predtým nezažili.

V sprche

Ako na to: V sprche položte jednu nohu na stranu vane alebo sprchového sedadla, čím umožníte úplne otvorený prístup k vašej vagíne. Ak si nemáte o čo oprieť nohu, jednoducho sa oprite o stenu a posuňte jedno koleno nabok. Na dráždenie použite prsty alebo relaxačný prúd sprchovej hlavice, alebo si zoberte svoj obľúbený vodotesný vibrátor, ktorý zaručí váš orgazmus. 

Výhody: Masturbácia v stoji je úžasný štýl, ktorý príliš veľa žien ignoruje. Táto poloha vám poskytuje skvelý prístup k vašej vagíne. Tiež prirodzene ohýbate svaly panvového dna a ponúkate si tým viac „dobrého pocitu“ v erektilnom tkanive vašich pohlavných orgánov.

Superhviezda

Ako na to: Začnite na kolenách na posteli alebo inom mäkkom a pohodlnom povrchu, pričom horná časť tela je vzpriamená. Jemne roztvorte kolená do polohy, ktorá je pre vás pohodlná. Môžete sa oprieť o jednu ruku alebo predkloniť tak, aby ste sa držali čela postele alebo steny.

Výhody: Pretože to môžete upraviť mnohými spôsobmi podľa toho, čo sa vám páči – zmenou uhlov, použitím viacerých hračiek na prienik alebo vonkajšiu stimuláciu – môžete objaviť nové miesta a nové veci, ktoré „rozhýbu váš motor“. Nakláňanie sa dopredu a dozadu môže poskytnúť nové pocity a umožní vám to otvoriť zvyšok tela na skúmanie a hrať sa s prstami, hračkami, dokonca aj svorkami na bradavky. Experimentujte a bavte sa.

Ako had

Ako na to: Ľahnite si na brucho a trite panvovú kosť a klitoris o ruku alebo o vibrujúcu hračku pod vami.

Výhody: Hmotnosť vášho tela zvyšuje trenie o váš klitoris a spomínané trenie tam a späť posúva driek vášho klitorisu, keď sa stáva vzpriamený. Toto určite stojí za vyskúšanie.

Na kolená!

Ako na to: Kolená majte široko otvorené a kľaknite si na zem alebo na posteľ. Použite túto polohu na stlačenie a jazdu na pevnom povrchu pod vami, ako je hračka, matrac, vankúš alebo vaša ruka.

Výhody: Môžete sa hojdať tam a späť, posúvať sa dopredu a dozadu alebo otáčať boky kruhovým spôsobom podľa vlastných preferencií. V tejto polohe môže extra prietok krvi do oblasti panvy pomôcť pri vzrušení aj orgazme.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »